انتخاب برگه

کمپانی آلمانی هیابل در زمینه تولید تجهیزات پزشکی و انواع محصولات زیبایی از قبیل ژل های فیلر به فعالیت می پردازد. این محصولات عمدتاً از اسید هیالورونیک با منشأ غیرحیوانی ساخته شده و به منظور تسهیل فرآیند تزریق و کاهش میزان درد، لیدوکائین با غلظت ۳/۰ درصد به آن ها افزوده شده است. اثربخشی ژل های هیابل در پر کردن محل چین و چروک و خطوط عمقی پوست نمایان بوده و این ترکیبات با افزایش آب رسانی به بافت زیر جلدی پوست، چهره ای شاداب و خوش فرم را برای شما رقم خواهند زد. در این مطلب می خواهیم در مورد ژل هیابل و ترکیبات، مزایا و هزینه تزریق آن بیشتر صحبت کنیم.

انواع ژل هیابل و کاربردهای آن

خصوصیات ژل های هیابل آلمان

در ترکیب این محصول از اسید هیالورونیک به همراه لیدوکائین استفاده شده است که با تزریق در ناحیه مورد نظر، اثرات موضعی خود را در رفع چین و چروک و پر کردن خطوط اضافی و عمیق پوست اعمال می کند. وجود لیدوکائین در فیلر هیابل موجب شده است که تزریق این محصول بدون کوچکترین میزان درد و ناراحتی انجام گرفته و میزان رضایت مراجعان از تزریق این ژل افزایش یابد. پس از تزریق ژل هیابل می توان از طریق ماساژ موضع درمان، ژل را به طور یکنواخت در بافت زیر جلدی پخش نمود.

هیالورونیک اسید عمدتاً به عنوان ماده پر کننده و لیفتینگ پوست به کار رفته و از طریق جذب و نگهداری رطوبت در بافت زیر جلدی، قوام و کانتور دلخواه چهره را برای شما به ارمغان می آورد.

بلافاصله بعد از تزریق ژل هیابل، نتایج چشمگیر آن قابل مشاهده خواهند بود. این نتایج اغلب تا ۶ ماه و گاهی تا ۱۴ ماه پس از تزریق باقی می مانند. بنابراین این محصول با ماندگاری بالا در بافت نرم و اثرگذاری فوری، توانسته به یک گزینه ایده آل در انجام تزریقات ژل بدل گردد.

البته میزان ماندگاری تا حد زیادی تابع نوع پوست فرد، سن وی و تکنیک به کار رفته برای تزریق ژل بوده و در نتیجه اغلب از فرد به فرد دیگر متفاوت خواهد بود. بنابراین اگر می خواهید اثرات فوق العاده ژل هیابل را بر روی چهره و پوست خود به مدت طولانی حفظ کنید، بایستی به فکر تجدید تزریق فیلر به صورت منظم باشید.

در نهایت، زیست سازگاری ترکیبات به کار رفته در ژل هیابل از طریق آزمایشات متعدد به اثبات رسیده و همچنین نتایج مثبت تزریق ژل با این روش، حتی پس از ۱۲ ماه در این مطالعات مشهود بوده است.

عوارض ژل هیابل

طبیعتاً هیچ مداخله درمانی بدون عارضه نبوده و ژل های هیالورونیک اسید نیز از این امر مستثی نیستند. برخی از افراد ممکن است به دنبال تزریق دچار درد، تورم و قرمزی در موضع درمان گردند. البته این عوارض اغلب خود محدود شونده بوده و به مرور زمان پس از گذشت چند ساعت تا چند روز برطرف می گردند. عوارض جدی تر مانند ایجاد آبسه، گرانولوم یا نکروز تنها در موارد بسیار نادر گزارش شده است. آگاهی از عوارض جانبی احتمالی، آمادگی فرد را برای مقابله با این عوارض افزایش داده و حس اعتماد و آرامش را در وی ایجاد خواهد کرد. به همین خاطر است که بایستی انتخاب کلینیک های زیبایی معتبر و مشورت با متخصصان کاربلد را در صدر اولویت های خود قرار دهید.

انواع ژل های هیابل

چهار محصول اصلی ساخته این شرکت هر یک در موضع و عمق مشخصی از پوست اعمال گردیده و موجب اثربخشی اختصاصی در ناحیه تحت درمان می گردند. در ادامه به طور خلاصه به این موارد اشاره خواهیم کرد:

هیابل BASIC

از هیابل بیسیک عمدتاً برای درمان چین و چروک متوسط پوست و کانتور لب ها استفاده می شود. این ژل با غلظت هیالورونیک اسید ۱۶ میلی گرم بر میلی لیتر و ۳/۰ درصد لیدوکائین در عمق متوسط بافت زیر جلدی تزریق گردیده و اثرات آن تا مدت طولانی (بین ۶ تا ۹ ماه) باقی می ماند.

هیابل LIPS

این ژل مخصوص حجم دهی و کانتور لب هاست و با 12 میلی گرم بر میلی لیتر هیالورونیک اسید و 3/0 درصد لیدوکائین، بدون درد یا عوارض جانبی قابل توجه، لب های شما را به فرم دلخواهتان در خواهد آورد. محل تزریق ژل هیابل LIPSدر عضله لب و خط کانتور لب بوده و دوامی بین ۶ تا ۹ ماه خواهد داشت.

ژل هیابل DEEP

این ژل دارای اثرات حجم دهندگی در نواحی خطوط عمیق صورت و کانتور چهره بوده و محتوی ۲۰ میلی گرم بر میلی لیتر هیالورونیک اسید و ۳/۰ درصد لیدوکائین است. هیابل دیپ در عمق درم و ناحیه هیپودرم تزریق گردیده و با ماندگاری ۶ الی ۱۲ ماه پوستی جوان و بدون نقص را به شما هدیه خواهد داد.

ژل هیابل ULTRA

در نهایت، ژل هیابل اولترا با خاصیت حجم دهندگی و غلظت هیالورونیک اسید بالاتر از سایر محصولات (۲۴ میلی گرم بر میلی لیتر) در لایه هیپودرم و ناحیه فوقانی پریوست استخوان تزریق می گردد. وجود لیدوکائین ۳/۰ درصد در این محصول موجب می شود که علی رغم عمق زیاد تزریق، بیمار هیچگونه دردی را احساس نکند. اگر از چروک های بسیار عمیق صورت رنج می برید و یا قصد کانتور یا حجم دهی به صورت خود را به طور مؤثر دارید، ما به شما ژل هیابل اورترا را پیشنهاد می کنیم. این ژل ها تا ۱۲ الی ۱۴ ماه نیز ماندگاری خود را حفظ خواهند کرد. بنابراین می توانید با فواصل طولانی تر جهت تجدید فیلر خود به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید.

هزینه تزریق ژل هیابل

کمپانی آلمانی هیابل ژل های پر کننده و کانتور صورت هیالورونیک اسید خود را با قیمتی مناسب، در مقایسه با کیفیت ارائه شده، به بازار عرضه می کند. این قیمت ها در ایران بر مبنای نوسانات قیمت ارز محاسبه گردیده و بنابراین برای اینکه بدانید تزریق هر سی سی ژل هیابل چقدر هزینه برمی دارد، بایستی ابتدا کلینیک زیبایی مورد نظر خود را به دقت انتخاب کنید. انتخاب کلینیکی که دارای تجهیزات کافی و پرسنل و متخصصان باتجربه باشد، کاری دشوار بوده و احتیاج به تحقیق فراوان دارد. شما می توانید با تماس با این مراکز قیمت تزریق ژل هیابل را از آن ها جویا شوید.

جمع بندی

خط تولید ژل های فیلر و کانتور پوست هیابل با چهار محصول اصلی هیابل LIPS، ULTRA، BASIC و DEEP تمامی نیازهای علاقه مندان به پوستی زیبا و بدون چروک را برآورده می سازد. کمپانی هیابل یک کمپانی آلمانی و بسیار موفق در زمینه تولید محصولات زیبایی چهره به شمار رفته و با به کارگیری ترکیبات هیالورونیک اسید زیست سازگار و با ماندگاری بالا، جوانی از دست رفته شما را مجدداً بازیابی می کند. بنابراین اگر به دنبال پوستی درخشان و بدون نقص در خود هستید، حتماً سری به کلینیک های معتبری که تزریق ژل هیابل را انجام می دهند، بزنید.