انتخاب برگه

درباره ما

مختصری درباره کلینیک پوست، مو، لیزر ولاغری رویای آبی

کلینیک تخصصی و فوق تخصصی رویای آبی با بهره گیری از پیشرفته ترین و خاص ترین تجهیزات و دستگاه های روز کشور آمریکا همچون دستگاههای Thermage , Fraxel, Liposonix با حضور کادری مجرب متشکل از پزشکان متخصص و پرسنلی متعهد، محیطی استثنایی و منحصر به فرد برای خدمت رسانی به شما عزیزان با امکان استفاده از خدمات VIP، فراهم نموده است.

اتاق انتظار کلینیک رویای آبی

در این فضای زیبا و آرام کاملترین تجهیزات پوست و مو، لیزر، تغذیه و لاغری، جراحی زیبایی و جوانسازی و لیفت پوست و تزریق فیلر و وبوتاکس و … با تبعیت از منشور اخلاقی مجموعه و خودداری از انجام هر گونه روش غیر علمی و غیر ضروری با بالاترین استانداردهای روز دنیا انجام می پذیرد.

دستگاه ها و تجهیزات و داروهای به کار گرفته شده در این مجموعه، پیشرفته ترین تکنولوژی محصولات روز دنیا با حداکثر بازده نسبت به دستگاه های پیشین و متداول در سراسر کشور می باشد که برای نخستین بار توسط پزشکان باتجربه و توانای رویای آبی در ایران مورد استفاده قرار گرفته است.

همه این عوامل باعث شده است تا بسیاری از پزشکان و صاحب نظران کلینیک رویای آبی را به عنوان بهترین کلینک زیبایی و لاغری تهران معرفی کنند.

لازم به ذکر است دستگاههای موجود در کلینیک جزء پیشرفته ترین دستگاههای موجود در بازار می باشد که اکثرا ساخت کشورهای آمریکا، ایتالیا می باشد و اکثرا نمونه مشابهی در داخل کشور وجود ندارد و این کلینیک این افتخار را دارد با بروزترین دستگاههای موجود به هموطنان عزیز خدمت رسانی می کند.

اعتبار این مجموعه همواره رضایت شما عزیزان می باشد.