انتخاب برگه

ژل های فیلر نورامیس توسط شرکت Medytox کره جنوبی تولید شده و با مجوز وزارت غذا و دارو به فروش می رسند. شرکت Medytox در اصل تولید کننده سم نورانوکس (سم بوتولینوم نوع A) برای مصارف زیبایی و جوانسازی پوست بوده و در توسعه محصولات زیبایی بر پایه هیالورونیک اسید نیز جایگاهی ویژه دارد. در ساخت این محصولات از فناوری SHAPE بهره گرفته شده است. این فناوری به عنوان یک پروسه تولید استثنایی با دو مرحله کراس لینک و ارتقای پروسه خالص سازی، ژل نورامیس را به محصولی منحصر به فرد مبدل ساخته است.

اگر می خواهید در مورد ژل نورامیس و کاربردها، قیمت و دیگر ویژگی‌ های آن بیشتر بدانید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتماً به خواندن این مطلب ادامه دهید.

انواع ژل نورامیس و کاربرد های آن

انواع ژل نورامیس

در حال حاضر ژل های نورامیس جزو برترین برندهای فیلر پوست موجود در بازار بوده و با عوارض جانبی بسیار ناچیز خود توجه بسیاری از پزشکان و متخصصان پوست را به خود جلب نموده اند. خانواده نورامیس ۶ عضو دارد و هر یک از این محصولات به منظور کاربرد مشخصی در تجدید استحکام و جوان سازی پوست مورد استفاده قرار می گیرند. اکنون بسیاری از متخصصان پوست، این ژل را به عنوان گزینه درمانی مناسب به مراجعان خود معرفی می کنند. در ادامه به توضیح ویژگی های این ژل های فیلر می پردازیم.

نورامیس مزو (Neuramis Meso)

کاربرد این ژل در مزوتراپی و آب رسانی و جوان سازی پوست مطرح بوده و در ترکیب آن اسید هیالورونیک بدون کراس لینک به همراه قند مانیتول (۹/۰ درصد) به کار رفته است. دقت داشته باشید که نورامیس مزو در اصل به عنوان یک ترکیب فیلر در نظر گرفته نمی‌شود. این ژل را می‌توان در حجم ۱ میلی لیتر به زیر درم پوست در نواحی صورت و گردن تزریق نمود. با استفاده از ژل نورامیس مزو می‌توانید زیبایی و جوانی پوست خود را بازیابید.

نورامیس لایت (Neuramis Light)

زل فیلر نورامیس لایت با در بر داشتن کوچک ترین اندازه ذرات، برای اصلاح خطوط بسیار نازک و سطحی مانند خطوط اخم و خطوط اطراف چشم و دهان انتخابی مناسب به شمار می رود. این محصول حاوی هیالورونیک اسید با کراس لینک بای فازیک است.

محل تزریق ژل نورامیس لایت در نواحی سطحی درم پوست بوده و در جوان سازی و آب رسانی پوست صورت و گردن نقش بسزایی را ایفا می کند. این فیلر نیز همانند دیگر محصولات شرکت Medytox با مجوز وزارت بهداشت در کلینیک های زیبایی و مطب متخصصین پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

نورامیس به همراه لیدوکائین (Neuramis Lidocaine)

این محصول نیز به منظور رفع چین و چروک های ظریف و خطوط کم عمق صورت به کار گرفته می شود. تنها تفاوت آن با ژل نورامیس لایت در این است که در این محصول از ترکیب لیدوکائین به منظور کاهش درد در محل تزریق استفاده شده است. بنابراین مراجعان عمدتاً رضایت بیشتری از فرآیند تزریق ژل با لیدوکائین خواهند داشت. در ترکیب این محصول ماده مؤثره هیالورونیک اسید به میزان ۲۰ میلی گرم بر میلی لیتر و با کراس لینک بای فازیک به کار رفته است. این ژل را می توان به صورت اینترادرمال به نواحی میانی عمق پوست تزریق کرد.

نورامیس دیپ (Neuramis Deep)

اندازه متوسط ذرات در ژل نورامیس دیپ، این محصول را برای رفع چروک های متوسط تا عمیق پیشانی، خطوط  لبخند اطراف دهان و همچنین حجم دهی به لب ها مناسب ساخته است. این ژل در ناحیه میانی درم پوست تزریق می شود و در از بین بردن خطوط اضافی و چین و چروک در ناحیه گونه و گوش ها نیز کاربرد دارد.

ترکیب فیلر نورامیس دیپ حاوی 20 میلی گرم بر میلی لیتر هیالورونیک اسید با کراس لینک بای فازیک بوده و از سوی بسیاری از متخصصان پوست به عنوان گزینه ای مناسب جهت درمان چین و چروک های عمقی و کانتور صورت پیشنهاد می شود.

نورامیس دیپ به همراه لیدوکائین (Neuramis Deep Lidocaine)

تمامی خصوصیاتی که برای ژل فیلر نورامیس دیپ برشمردیم در این ژل نیز موجود است. با این تفاوت که در ترکیب این محصول لیدوکائین جهت کاهش درد و ناراحتی در هنگام تزریق ژل افزوده شده است.

نورامیس والیوم به همراه لیدوکائین (Neuramis Volume Lidocaine)

اندازه ذرات هیالورونیک اسید کراس لینک شده در ژل نورامیس والیوم نسبت به همتایان خود بزرگ تر بوده و همین امر موجب می گردد که از این ژل برای رفع چین و چروک های عمقی تر در درم پوست استفاده شود. بنابراین اگر می خواهید خطوط عمیق پوست خود را از بین ببرید و یا به روش های کانتور صورت و حجم دهی گونه، چانه ها و لب هایتان علاقه دارید، این محصول شرکت Medytox به شما پیشنهاد می شود.

مزایای ژل فیلر نورامیس اصل

طبیعتاً هر محصولی یک سری مزایا و معایب داشته و بنابراین بهتر است پیش از انتخاب روش های جوان سازی پوست خود حتماً به نقاط قوت و ضعف این محصولات زیبایی توجه کنید. همان طور که گفتیم، ژل نورامیس اصل عملاً بدون عوارض جانبی بوده و درمانی قطعی و با ماندگاری بالا برای رفع چین و چروک های شما به شمار می رود.

نکته مهم در مورد این ژل ها این است که نتایج در کوتاه ترین زمان ممکن به دست آمده و همچنین در مقایسه با بسیاری از محصولات مشابه، اثرات مثبت نورامیس تا مدت ها (بعضاً‌ ۶ ماه و بیشتر) باقی خواهد ماند. به علاوه لیدوکائین موجود در این محصولات، میزان درد ناحیه تزریق را کاهش داده و تجربه ای دلنشین را از تزریق فیلر برای شما به ارمغان می آورد.

اگرچه میزان ماندگاری این محصول در مقایسه با دیگر نمونه های مشابه بسیار بالاتر است، اما باید به این نکته توجه داشته باشید که اثر ژل های فیلر دائمی نبوده و بایستی هر چند ماه یک بار تزریق آن ها را تکرار کنید.

هزینه تزریق ژل نورامیس

قیمت ژل نورامیس

در مورد ژل نورامیس نیز مانند هر یک از اقلام زیبایی دیگر باید حتماً از اصل بودن محصول خریداری شده اطمینان حاصل کنید. این ترکیبات ساخت کشور کره جنوبی بوده و دارای مجوز وزارت بهداشت هستند. از ژل های تقلبی که زیر قیمت و در فروشگاه های غیرمتعبر به فروش می رسند جداً خودداری کنید؛ چراکه عوارض جانبی محصولات تقلبی ممکن است تا مدت ها گریبان گیر شما گردد. شما می توانید با مراجعه به کلینیک های زیبایی مجهز و مشورت با متخصصان خبره در این زمینه، بهترین انتخاب را برای خود رقم بزنید.
هزینه تزریق هر سی سی ژل نورامیس اصل نیز معمولا با توجه به قیمت روز ژل و دستمزد پزشک تعیین می شود.

سخن آخر

انتخاب ژل فیلر مناسب برای بسیاری از علاقه مندان به جوان سازی و زیبایی پوست چالشی مهم به شمار می‌ رود. ژل نورامیس ساخته شرکت کره ای Medytox یکی از برترین محصولات موجود در بازار بوده و در ۶ مدل مختلف و با قیمت مناسب به فروش می رسد. تمامی محصولات این شرکت دارای تأییدیه سازمان های معتبر غذا و دارو بوده و از سوی بسیاری از متخصصان زیبایی و پزشکان مورد تأیید قرار گرفته اند.