انتخاب برگه

ژل الیاکسین یکی از بهترین فیلرهای موجود در بازار است که با دریافت تاییدیه های معتبر جهانی مانند FDAدر سراسر جهان و همچنین توسط پزشکان داخلی برای مصارف زیبایی و جوانسازی  مورد استفاده قرار می گیرد. هزینه ژل الیاکسین با توجه به شرایط هر بیمار و با توجه به میزان مورد نیاز ژل برای رسیدن به نتیجه مطلوب متفاوت خواهد بود. به طور کلی از آنجایی که این محصول وارداتی است قیمت آن نیز تحت تاثیر نرخ دلار خواهد بود.

هزینه تزریق ژل الیاکسین

کاربردهای ژل الیاکسین

ژل الیاکسین یکی از فیلرهای قابل تزریق و از جنس هیالورونیک اسید است که سبب از بین بردن خطوط چین و چروک سطحی و عمیق، یکپارچه سازی و پایداری بافت پوست و همچنین افزایش حجم از دست رفته صورت بر اثر افزایش سن و در نهایت جوانسازی پوست می شود. ژل الیاکسین توسط پزشک متخصص در نواحی مختلف صورت تزریق می شود.

 1. رفع خطوط لبخند
 2. رفع چروک های پیشانی
 3. رفع خط اخم
 4. زاویه سازی صورت ( فک و چانه) و متقارن سازی صورت
 5. آب رسانی به بافت پوست صورت
 6. از بین بردن گودی زیر چشم
 7. افزایش حجم گونه ها
 8. لیف صورت

علاوه بر موارد زیبایی – درمانی اشاره شده از الاکسین به دلیل داشتن کمترین عوارض جانبی برای افزایش حجم و ترمیم نواقص لب ها نیز استفاده می شود. هزینه تزریق ژل الیاکسین در هر یک از درمان های ذکر شده متفاوت خواهد بود.

مواد تشکیل دهنده ژل الیاکسین

اسید هیالورونیک IBSA ، یک اسید هیالورونیک با درجه خلوص فوق العاده بالا است که از طریق یک فرآیند تخمیر زیستی اختراع شده از Streptococcus Zooepidemicus تولید می شود ، که از نظر خلوص، ایمنی و مقاومت بالا در برابر فرایندهای تولید حرارتی در سطح جهان “درجه یک” است.

آلیاکسین چگونه ساخته شده است؟

فرآیند اتصال متقابل آلیاکسین منجر به تولید یک ژل آماده برای استفاده بدون نیاز به تکه تکه شدن یا دستکاری اضافی ، با درصد اتصال متقابل کم (<10٪) و محتوای کم باقی مانده BDDE (<0.1 ppm) می شود. همه اینها به لطف بهینه سازی خصوصیات ویسکوالاستیک محصول نهایی را ایمن تر و راحت تر برای تزریق می کند.

آیا قبل از درمان ، آزمایش پوست لازم است؟

به تست آلرژی نیازی نیست

این ژل موقت است یا دائمی؟

اسید هیالورونیک در طی چند ماه به طور کامل در داخل پوست تجزیه می شود و در نهایت هیچ اثری از ماده پر کننده باقی نمی ماند.

انواع ژل آلیاکسین

4 نوع مختلف برای ALIAXIN® وجود دارد که شامل می شود:

 • آلیاکسین SR (2×1 میلی لیتر) – درجه 1 – برای آبرسانی و جوانسازی در مناطق وسیعی از بدن، همچین برای زاویه دهی صورت با یک اثر طولانی مدت.
 • آلیاکسین FL (2×1 میلی لیتر) – درجه 2 – “خطوط ریز” – درمان های خاص برای خطوط ریز با ویسکوزیته ایده آل برای بازگرداندن استحکام و تعریف طبیعی.
 • آلیاکسین GP (2×1 میلی لیتر) – درجه 3 – “عملکرد جهانی” – ایده آل برای درمان رایج ترین نقص صورت ، ارائه یک عمل اصلاحی و طولانی مدت برای چین و چروک ها و چین خوردگی های برجسته تر (چین های بینی ، بینی ، چانه ، تقویت لب و گونه ها) .
 • آلیاکسین EV (2×1 میلی لیتر) – درجه 4 – “حجم ضروری” – ایده آل برای کاشت های زیر پوستی ، بازیابی حجم صورت و تقارن های آن با نتایج طبیعی ، به لطف توانایی لیفت کردن بهینه

ژل آلیاکسین را چه کسانی نباید استفاده کنند ؟

افراد دارای حساسیت شناخته شده به هیالورونیک اسید، افراد باردار و شیرده

میزان ماندگاری الیاکسین:

این مورد بستگی به میزان اصلاحات مورد نیاز شما ، سن و سبک زندگی شما و همچنین قرارگیری صحیح محصول توسط یک پزشک دارد. تولید کننده IBSA ادعا می کند که آلیاکسین از 6 تا 12 ماه تاثیر دارد و باقی می ماند و پیشنهاد می کند که با توجه به درجه مورد استفاده یک یا دو بار در سال درمان انجام شود. اثرات جانبی گزارش شده اریتم گذرا (قرمزی) ، تورم ، درد ، خارش ، تغییر رنگ یا حساسیت به لمس در محل تزریق.

ژل الیاکسین اصل ساخت کجاست؟

الیاکسین یک فیلر پوستی تک فاز است که توسط شرکت دارویی IBSAدر کشور ایتالیا تولید و پس از دریافت تاییدیه از کشور ایتالیا و آمریکا وارد بازارهای جهانی شده است. این فیلر کاملا ایمن و بدون ایجاد آلرژی و عارضه جدی پس از مدتی در بدن جذب می شود. الیاکسین علاوه بر داشتن مزیت های فیلرهای هیالورونیک اسیدی سبب آبرسانی و تحریک بافت نیز می شود.

هزینه تزریق ژل آلیاکسین

این امر به ناحیه تحت درمان و میزان ژل مورد نیاز و همچنین پزشک معالجه بستگی دارد ، اما همانطور که در بالا نیز گفته شد هزینه هر سی سی الیاکسین با تزریق در کلینیک رویای آبی در حال حاضر در حدود 3100000 تومان می باشد ولی برای دریافت قیمت روز این محصول از طریق تماس تلفنی یا دایرکت اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.