انتخاب برگه

بهترین دستگاه لاغری موضعی چیست

جراحی های رایج تهاجمی؛ برای حذف چربی های بدن عمل های بسیار سنگین با زمان نقاهت طولانی مدت هستند. خوشبختانه امروزه روش های غیرتهاجمی و کم تهاجمی، بدون نیاز به جراحی و بیهوشی، جای خود را به روش های قدیمی داده اند. در این روش از دستگاه لاغری موضعی برای از بین بردن چربی هایی استفاده می شود که با ورزش و رعایت رژیم غذایی از بین نمی روند. بهترین دستگاه لاغری دستگاهی است که در یک دوره ی مشخص درمان و به صورت تدریجی، سلول های چربی اضافه ی بدن را از بین ببرد.

دستگاه لاغری موضعی اوندا

لاغری موضعی با دستگاه چگونه عمل می کند؟

لاغری موضعی با دستگاه یکی از موثرترین روش های کاهش وزن است. در این روش غیر تهاجمی، امواج مایکروویو تولید شده توسط دستگاه لاغری اوندا به صورت اختصاصی و متمرکز به سلول های چربی تاباند شده و چربی های موضعی را به صورت کاملا ایمن کاهش می دهد.

چه کسی کاندیدای مناسب برای لاغری با دستگاه است ؟

تجمع سلول های چربی در قسمت هایی از بدن مانند شکم، پهلو، غبغب، بازو، ران، باسن و … را چاقی موضعی می گویند. این چربی های انباشت شده، حتی در برابر ورزش و رژیم غذایی مناسب نیز بسیار مقاوم هستند. از این رو افرادی که تمایل به از بین بردن این نوع چربی ها در بدن دارند کاندیدای اصلی لاغری سریع با دستگاه هستند.

کاربردهای دستگاه اوندا

دستگاه اوندا (ONDA) ساخت کمپانی دکا ایتالیا است. این دستگاه علاوه بر اینکه برای درمان لاغری و پیکرتراشی بدن بسیار موثر عمل می کند؛ برای دیگر درمان های غیر تهاجمی زیبایی نیز کاربرد دارد. متخصصان از دستگاه اوندا برای درمان سلولیت یا همان پوست پرتقالی حتی در پیشرفته ترین حالت آن و همچنین درمان شلی پوست و سفت کردن آن، نیز استفاده می کنند. امروزه دستگاه اوندا، به عنوان بهترین دستگاه لاغری در سطح جهان شناخته می شود. با توجه به تشخیص پزشک معالج، تعداد مراجعات بین 4 تا 5 جلسه متغیر است.

لاغری صورت با دستگاه اوندا: از آنجایی که دستگاه اوندا به صورت کاملا اختصاصی با دقت بالا سلول های چربی را مورد هدف قرار می دهد در قسمت های حساس مانند چربی های صورت بسیار ایمن عمل می کند.

لاغری شکم با دستگاه اوندا: امواج کول ویو به کار گرفته شده در دستگاه اوندا به صورت عمقی به لایه های بافتی بدن نفوذ کرده و به همین جهت بهترین دستگاه لاغری موضعی در قسمت های شکم و پهلو می باشد.

بهترین دستگاه لاغری موضعی

ویژگی های دستگاه لاغری اوندا

 1. بهره گیری از هندپیس های هوشمند: دارای 2 هندپیس متفاوت در عمق و عملکرد که در قسمت های مختلف بدن بکار گرفته می شوند.
 2. دارای اثر سه گانه: چربی سوزی، سفتی پوست و رفع سلولیت است
 3. بکارگیری امواج مایکرو ویو بخصوصی به نام کول ویو
 4. امواج عمیق و هدفمند بوده و به پوست و به بافت های اطراف آسیب نمی زنند.
 5. 80% امواج ساطع شده به چربی نفوذ می کنند و اثر 20% باقی مانده توسط سیستم خنک کننده دستگاه از بین می رود.
 6. یک دستگاه برای درمان های متعدد زیبایی
 7. دارای سیستم خنک کنندگی تماسی پوست
 8. کاربری آسان همراه با نرم افزار ساده برای اپراتور
 9. بهترین دستگاه برای لاغری شکم، پهلو و غبغب

مزایای دستگاه لاغری چیست؟

دستگاه های موجود در کلینیک های تخصصی با بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته، به صورت کم تهاجمی و غیر تهاجمی عمل کرده و در سریع ترین زمان با تعداد جلسات کم و بدون عوارض، سبب لاغری موضعی دائمی بیمار با از بین بردن سلول های چربی انباشت شده بدن، خواهد شد.

مزایای دستگاه لاغری اوندا

 1. برنده ی جایزه های Aesthetic 2018، Beaity Traphyو Anti Aging 2018
 2. استفاده از جدیدترین تکنولوژی دنیا: تکنیک کول ویو
 3. در این دستگاه از مواد مصرفی استفاده نمی شود
 4. بهترین دستگاه لاغری برای کاهش سایز
 5.  تایتنینگ ( کلاژن سازی) بدون عوارض
 6. قوی ترین دستگاه لاغری غیر تهاجمی
 7. دارای هندپیس های ویژه هوشمند
 8. درمان سریع در تعداد جلسات کم
 9. روشی بی خطر و غیر تهاجمی
 10. درمانی بدون درد و عوارض
 11.  دارای کولینگ داخلی قوی
 12. تاییدیه از FDA
 13.  رفع شلی پوست
 14.  رفع سلولیت
 15.  رفع غبغب

آیا لاغری با دستگاه لاغری به صورت دائمی ماندگار است؟

نکته مهمی که پس از لاغری، اهمیت دارد، تغییر سبک زندگی، است. تغییر سبک زندگی شامل ورزش کردن، تغییر رژیم غذایی و سالم خوری می باشد. بنابراین حتی افرادی که با استفاده از بهترین دستگاه لاغری، به وزن دلخواه خود می رسند نیز می بایست دو اصل ورزش و سالم خوری را رعایت کنند تا درمان لاغری موضعی ماندگاری دائمی داشته باشد.

دستگاه های دیگر برای لاغری موضعی

 1. دستگاه لاغری لیپوسونیکس: دستگاه لیپوسونیکس با روش غیر تهاجمی یکی از قوی ترین سیستم های لاغری دنیا در یک جلسه است. اما به سبب استفاده از مواد مصرفی در این روش، برای بیمار بسیار پر هزینه خواهد بود.
 2. لیزر لاغری تری اکتیو: یکی از کامل دستگاه های لیزر جهت رفع سلولیت و لاغری موضعی است.
 3. دستگاه شاک ویو: دستگاه شاک ویو امواج صوتی با انرژی بالا برای لاغری استفاده می کند.دستگاه شاک ویو با افزایش متابولیسم و گردش خون در منطقه مورد نظر باعث شکسته شدن بافت چربی، کاهش سایز و جوانسازی ظاهر پوست می‌شود.معمولا شاک ویو یک روش درمان مستقل حساب نمیشود و با روش های دیگر ترکیب می شود.
 4. دستگاه RF: این دستگاه با روش های متفاوت سبب از بین بردن سلولیت و همچنین ورزش دادن بافت می شود. و با انرژی وارد شده به کلاژن، پوست را سفت می کند. همچنین RFیکی از موثرترین روش ها در رفع غبغب با دستگاه است.

عوارض دستگاه لاغری چیست؟

خوشبختانه تا به حال عارضه ای برای دستگاه اوندا گزارش نشده است. اما اگر به مراکز غیر تخصصی که از دستگاه های تقلبی استفاده می کنند مراجعه کنید؛ متاسفانه ممکن است به عوارض مختلفی دچار شوید.

هزینه لاغری با دستگاه اوندا چقدر است؟

با توجه به شرایط بالینی هر بیمار، تعداد جلسات و هزینه ی درمان متغیر خواهد بود. به همین جهت لازم است به صورت حضوری مراجعه کنید و یا از طریق تماس با کارشناسان به صورت تلفنی مشاوره بگیرید.

فیلم حین کار با بهترین دستگاه لاغری موضعی

عملکرد اوندا با امواج کول ویو و به عنوان بهترین دستگاه لاغری شناخته شده در بازار عمیق ولی هدفمند می باشد ،این دستگاه با هندپیس های هوشمند بدون اینکه به پوست آسیبی وارد نمایند عمل لاغری و حذف چربی ها را انجام میدهند، در فیلم زیر عملکرد این دستگاه را مشاهده می کنید که در بهترین مرکز لاغری تهران گرفته شده است.