انتخاب برگه

0 تا 100 دستگاه لاغری اوندا به همراه عکس های قبل و بعد

در میان روش‌های مختلف کانتورینگ بدن و دستگاه‌های لاغری که امروزه در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد، یکی از روش‌های درمانی برتر، کانتورینگ بدن با استفاده از دستگاه اوندا است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این فناوری پیشگام که می تواند سلول های چربی را از بین ببرد، تولید کلاژن را تحریک کند، سلولیت را درمان کند و شلی پوست را برطرف کند، به خواندن این مطلب در مورد دستگاه onda ادامه دهید.

دستگاه لاغری اوندا چیست؟

Onda Coolwaves یک سیستم کانتورینگ بدنه پیشرفته است که از فناوری مایکروویو استفاده برای لاغری و از بین بردن سلول های چربی استفاده میکند. این دستگاه می تواند بافت سلول های چربی موضعی را کاهش دهد، تشکیل رشته های کلاژن جدید را تحریک کند، سلولیت را هدف قرار دهد و به سفت شدن پوست دست یابد. این سیستم را می توان برای سراسر بدن، از جمله شکم، باسن، ران، بازوها و باسن استفاده کرد.اوندا در سال های 2018 و 2020 در کنگره زیبایی پاریس به عنوان بهترین دستگاه لاغری انتخاب شده است.

نحوه عملکرد دستگاه اوندا چگونه است؟

دستگاه اوندا به طور مستقیم بر فرآیندهای متابولیک سلولهای چربی بدن اثر می گذارد. با حل کردن سلول های چربی در رسوبات چربی موضعی عمل می کند. این دستگاه با از بین بردن سلول های چربی، موجب از بین رفتن چربی سطحی می شود. علاوه بر این، از دستگاه اوندا میتوان برای سفت کردن پوست نواحی از بدن که دچار افتادگی شده است نیز مورد استفاده قرار گیرد. اوندا برای کاهش سلولیت مفید است، حتی اگر این عارضه تا حد زیادی پیشرفت کرده باشد. این سیستم با تحریک فرآیندهای متابولیک فیزیولوژیکی، تولید کلاژن جدید را در بافت همبند اطراف رسوبات چربی افزایش می دهد.در نتیجه، پس از درمان با استفاده از دستگاه اوندا، ظاهری خوش فرم تر و همچنین پوستی صاف تر، سفت تر و جوان تر به همراه سلولیت کاهش یافته خواهید داشت.

اثر ترکیبی سفت کردن پوست، تقویت پوست، کاهش چربی و بهبود سلولیت، اوندا کول ویو را به یکی از موثرترین سیستم های کانتورینگ بدن موجود در بازار امروز تبدیل می کند.

CoolwavesTMچیست؟

Coolwaves ™ جریانهای الکترومغناطیسی با فرکانس بالا (2.45 گیگاهرتز) (مایکروویو) هستند که به طور انتخابی سلول های چربی را هدف قرار می دهند و در عین حال تولید کلاژن جدید را تحریک می کنند تا بدن را به روشی ایمن، مؤثر و غیر تهاجمی سفت و تغییر شکل دهند. 2. 5 گیگاهرتز فرکانس بالایی است که متعلق به دامنه مایکروویو است که ترجیحاً توسط مولکول های چربی به جای مولکول های آب جذب می شود. در نتیجه، حداقل توسط لایه‌های درمو-اپیدرمی جذب می‌شود و مستقیماً لایه‌های بافت چربی زیرپوستی را هدف قرار می‌دهد. ONDA اولین دستگاه در بازار کانتورینگ بدن است که از یک منبع انرژی استفاده می کند که به طور همزمان چربی، سلولیت و شلی پوست را هدف قرار می دهد.

کول ویو چگونه کار می کند؟

فناوری مایکروویو در کاربردهای پزشکی تازه وارد نیست.از اوایل دهه 1980 در بسیاری از شاخه های پزشکی از جمله انکولوژی برای مبارزه با سرطان از اوایل دهه 1980، جراحی و پوست به طور گسترده استفاده شده است.دلیل اینکه Coolwaves™ سلول های چربی را به روشی ایمن و مؤثر هدف قرار می دهد به فرکانس 2.45GHzخاصی بستگی دارد که Coolwaves™ استفاده می کند.در چنین فرکانس بالایی، پوست نسبت به این گذر انرژی که گرما را عمدتاً در لایه‌های چربی زیر پوستی مورد نظر متمرکز می‌کند، تقریباً شفاف می‌شود.

 • به لطف این فرکانس انتخابی مایکروویو 2.45 گیگاهرتز، ONDA Coolwavesبه عملکرد عمیق و هدفمند دست می یابد و در عین حال سطح پوست را در برابر گرمای اضافی ناخواسته مقاوم می کند. ONDA Coolwavesدر مقایسه با سایر فناوری‌های دستگاه کانتورینگ بدن، به عملکرد عمیق و هدفمند دست می‌یابد. برخلاف انرژی فرکانس رادیویی که عمدتاً نزدیک به سطح پوست باقی می ماند، CoolwavesTMبه طور خاص به هایپردرم جایی که سلول های چربی در آن قرار دارند می رسد تا درمان موثر باشد.
 • 80 درصد انرژی CoolwavesTMسلول های چربی را هدف قرار می دهد
 • 20% انرژی توسط لایه های اپیدرمی و پوستی جذب می شود

اوندا، جدیدترین دستگاه لاغری دنیا

تاثیر دستگاه اوندا روی سلول های چربی زیر پوست و بافت همبند چیست؟

سلول های چربی

در مقایسه با سیستم‌های کانتورینگ بدن مبتنی بر فرکانس رادیویی، Ondaهم در ایمنی و هم از نظر کارایی امتیاز بالاتری کسب می‌کند.دستگاه اوندا با استفاده از امواج مایکروویو 2.45 گیگاهرتزی تولید شده توسط سیستم Coolwavesبه طور انتخابی سلول های چربی زیر جلدی را هدف قرار می دهد و غشای سلولی را تجزیه می کند که منجر به از بین بردن سلول های چربی می شود.به عبارت دیگر، اوندا سلول های چربی را در عمق بافت های همبند درم (لایه میانی پوست) بدون آسیب رساندن به لایه های سطحی پوست هدف قرار می دهد.

تولید کلاژن

اوندا تولید فیبرهای کلاژن جدید را تحریک می کند که منجر به سفت شدن و صاف شدن پوست می شود.

از بین بردن سلولیت

دستگاه اوندا، نوارهای فیبری را در بافت همبند که سلول های چربی را می کشند، می شکند. این نوارهای فیبری، همان نوارهایی هستند که موجب ایجاد سلولیت می شوند. بنابراین، اوندا یک فناوری موثر در کاهش سلولیت حتی برای پیشرفته ترین مراحل از این عارضه است.

توزیع انرژی

تقریباً 80 درصد از انرژی تولید شده توسط سیستم اوندا، مولکول های چربی موضعی در درم را هدف قرار می دهد، بدون اینکه به اپیدرم (لایه بالایی پوست) آسیب برساند.این فرایند به حل شدن رسوبات چربی موضعی بدون آسیب رساندن به سطح پوست کمک می کند.این در حالی است که انرژی دیگر دستگاه های از بین برنده چربی با فرکانس رادیویی RF، به صورت سطحی‌تر توسط اپیدرم و قسمت بالایی درم جذب می‌شوند.تنها حدود 30 درصد انرژی RFبه درم می رود که در آن سلول های چربی موضعی وجود دارند.این رسوبات چربی موضعی مسئول برآمدگی های چربی سرسخت هستند که با رژیم غذایی و ورزش از بین نمی روند.بنابراین، Ondaنسبت به سیستم های RFدر هدف قرار دادن چربی هایی که در اینده به سختی از بین می روند، موثرتر است.

آیا اوندا برای کاهش چربی و سلولیت موثر است؟

اوندا اولین و تنها وسیله ای است که برای رسیدن به چند هدف زیبایی در نواحی مختلف بدن تنها در یک جلسه و از طریق یک دستگاه مورد استفاده قرار میگیرد. دستگاه اوندا می تواند لایه چربی زیر پوستی، سلولیت و شلی پوست را همزمان باهم درمان کند. این نتایج بلافاصله قابل مشاهده است و ماندگاری بالایی دارد.

از درمان با استفاده از دستگاه اوندا چه انتظاری داشته باشیم؟

شایان ذکر است که Ondaیک درمان کاهش وزن نیست.در عوض، این یک درمان کانتورینگ بدن است که می تواند ظاهر شما را تراشیده و پوست شما را در ناحیه درمان بهبود بخشد.

در یک جلسه درمان با دستگاه اوندا چه اتفاقی می افتد؟

همانطور که اشاره شد، در طول درمان با استفاده از دستگاه Onda، از امواج مایکروویو برای هدف قرار دادن چربی در لایه چربی استفاده می شود.در عین حال Ondaپوست شل را با تحریک کردن فیبرهای کلاژنی بهبود می بخشد تا ظاهری صاف و جوان به پوست بدهد. در آخر اوندا سلولیت ایجاد شده ناشی از سلول های چربی را هدف قرار می‌دهد تا ظاهر توده‌ها و برآمدگی‌های ناخوشایند را بهبود ببخشد.سلول های چربی شکسته شده و چربی آزاد شده به طور طبیعی توسط سیستم لنفاوی بدن از بین می روند.

لازم به ذکر است که در حین درمان با استفاده از دستگاه اوندا، هیچ بریدگی در بدن ایجاد نشده و از سوزن یا بیهوشی استفاده نمی شود. درواقع درمان با استفاده از دستگاه اوندا کاملا بدون درد است. بعد از شرکت در یک جلسه درمانی، نیازی به استراحت یا سپری کردن دوره نقاهت نیست. همان روز میتوانید سریعا به فعالیت های روزانه خود بازگردید.

عکس های قبل و بعد دستگاه لاغری اوندا

نتیجه درمان با دستگاه اوندا چیست؟

پس از یک بار درمان با اوندا، بلافاصله متوجه کمی لاغرتر شدن و از بین رفتن چربی ها خواهید شد. با این حال، معمولاً به ۲ تا ۴ جلسه نیاز دارید تا بهترین نتیجه را بگیرید.سفت شدن پوست و کاهش سلولیت معمولاً حداقل دو جلسه طول می کشد تا به وضوح قابل مشاهده باشد.

آیا درمان با دستگاه اوندا ایمن است؟

یکی از مهمترین ویژگی های دستگاه اوندا این است که به همراه یک سیستم خنک کننده ارائه می شود. این سیستم خنک کننده پوست ، گرمای تولید شده توسط اشعه ها را متعادل می کند و از گرم شدن بیش از حد بافت ها جلوگیری می کند.

عوارض جانبی درمان با اوندا چیست؟

بافت اطراف و ناحیه تحت درمان تا چند ساعت پس از درمان گرم می ماند.برخی از افراد پس از درمان با اوندا دچار کبودی خفیف می شوند، اما این مشکل معمولاً طی چند روز خود به خود برطرف می شود. در صورتی که برای درمان از طریق دستگاه اوندا به یک مرکز تخصصی مراجعه نکنید، ممکن است با عوارض جانبی دیگر مانند موارد زیر نیز رو به رو شوید:

 • بیماری های پوستی (التهاب، عفونت، هماتوم، تبخال و غیره)؛
 • بیماری های عروقی شدید؛
 • بیماری های عفونی (به ویژه هپاتیت Bو C
 • اختلالات انعقادی دیاتز هموراژیک؛
 • مشکلات کبد/کلیه؛

مزایای دستگاه لاغری اوندا چیست؟

 • دستگاه کانتورینگ بدن چند کاربردی
 • درمان چندین ناحیه بدن از جمله “رفع غبغب
 • درمان غیر تهاجمی
 • رضایت بالای بیمار از نتایج از جلسه اول
 • جلسات کوتاه 10 دقیقه ای در هر ناحیه 15 در 15 سانتی متری
 • دارای سیستم خنک کننده برای راحتی بیشتر مراجعه کننده
 • در مقایسه با سایر دستگاه های موجود در بازار، مناطق بیشتری را در زمان کمتری درمان کنید

آیا نتایج درمان با دستگاه Ondaدائمی است؟

دستگاه اوندا با تحریک متابولیسم سلولهای چربی باعث از بین رفتن چربی ها می شود. همان‌طور که گفته شد، این دستگاه موجب از بین رفتن سلولیت های سرسخت شده و افتادگی پوست را کاهش میدهد. با این حال، ورزش منظم و داشتن یک رژیم غذایی سالم برای حفظ نتیجه از درکان با دستگاه اوندا مهم است.اگر اضافه وزن دارید یا چاق هستید، ممکن است ایده خوبی باشد که قبل از انجام درمان Ondaکمی وزن کم کنید.

هزینه هر جلسه لاغری با دستگاه اوندا

قیمت هر جلسه دستگاه لاغری اوندا به وسعت ناحیه درمان بستگی دارد، ولی معمولا این مبلغ چیزی در حدود یک میلیون و پانصد هزار تومان می باشد. ما در کلینیک رویای آبی در اکثر فصول سال تخفیف هایی را برای کارهای زیبایی در نظر میگیریم، شما هم اگر مایل به استفاده از این تخفیفات هستید با شماره 54862-021 تماس حاصل فرمایید. در ضمن مشاوره حضوری با پزشک در کلینیک رویای آبی که توسط اکثر متخصصین تغذیه و مراجیعن به علت آمار بالای رضایت و مجهز بودن به عنوان بهترین کلینیک لاغری تهران شناخته می شود، رایگان می باشد.