انتخاب برگه

هزینه تزریق ژل الانسه

فیلرهای مختلف با توجه به کیفیت، ماندگاری و حجم، قیمت های متفاوتی دارند. هزینه ژل الانسه نیز با توجه به میزان و محل تزریق متفاوت است. برای مثال تزریق خط لبخند با توجه به عمق چروک ها و میزان ژل مورد نیاز تزریق برای فرم دهی چانه متفاوت است. در حال حاضر در تاریخ بهمن 1399 قیمت هر سی سی ژل الانسه 2 میلیون و ششصد هزار تومان است، ولی با توجه به وارداتی بودن این ژل و نوسانات نرخ ارز برای آگاهی از آخرین قیمت لطفا با کلینیک تماس بگیرید.

هزینه تزریق ژل الانسه اصل

کاربردهای ژل الانسه

ژل الانسه یکی از فیلر محبوب و با کیفیت است که از نظر ساختاری با سایر فیلرها متفاوت بوده و غیر اسید هیالورونیکی می باشد. الانسه با اثر بر بافت پوست باعث تحریک کلاژن سازی شده و برای مصارف زیبایی و جوانسازی پوست به کار می رود.. ژل الانسه در جهت فرم دهی، بالا کشیدن پوست و بازیابی حجم از دست رفته در قسمت هایی از صورت تزریق می شود همچنین هزینه ژل الانسه برای مراجعین با شرایط متفاوت خواهد بود

 1. فرم دهی چانه
 2. فرم دهی گونه ها
 3. رفع خطوط خنده و غم
 4. فرم دهی بینی
 5. زاویه سازی فک
 6. رفع و اصلاح خطوط غبغب
 7. رفع خطوط پیشانی و شقیقه
 8. جوانسازی سطح بیرونی دست ها
 9. رفع خطوط گوشه ی دهان

تزریق الانسه برای از بین بردن خطوط اخم، خطوط اطراف چشم و لب ها به هیچ عنوان انجام نمی شود.

ژل الانسه اصل ساخت کجاست؟

این ژل توسط شرکت هلندی سینکلر در سال 2009 ساخته شد و سپس با کسب CEاروپا برای مصارف پزشکی و زیبایی در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفت. الانسه یک برند فیلر تزریقی از جنس یک پلیمر طبی به نام پلی کاپرولاکتون (PCL)است. این فیلر عاری از هر گونه مواد مضری مانند پیروژن بوده و کاملا قابل جذب می باشد. در صورتی که توسط یک پزشک متخصص و ماهر تزریق شود کاملا سالم و بی خطر خواهد بود.

ژل الانسه موفق به اخذ تاییدیه FDAدر آمریکا و همچنین MHRAدر انگلستان در جهت مصارف جوانسازی و ترمیم شده است. خانواده ژل های الانسه در 4 نوع مختلف Ellanse S، Ellanse E، Ellanse Lو Ellanse M2با ماندگاری های متفاوت تولید و عرضه می شوند.

ژل الانسه بهتر است یا ژوویدرم؟

ژل ژوویدرم توسط شرکت آمریکایی آلرگان تولید و عرضه شده است. الانسه و ژوویدرم هر دو با دریافت تاییدیه های مهمی مانند FDAاز ایمن ترین فیلرهای پزشکی ساخته شده در سطح جهان می باشند. اما این دو از نظر ساختار و مواد تشکیل دهنده کاملا با یکدیگر متفاوت هستند بنابراین ویژگی های متفاوتی نیز دارند.

 1. ژل الانسه نسبت به ژوویدرم و سایر فیلرهای هیالورونیک اسید ماندگاری بسیار بالاتری دارد.
 2.  همانطور که قبلا اشاره شد این ژل تنها یک فیلر و پر کننده خطوط چروک صورت نمی باشد بلکه باعث تحریک ساخت کلاژن نیز خواهد شد.
 3. الانسه در بافت پوست حرکت نکرده و جا به جا نمیشود
 4. الانسه باعث بروز واکنش های حساسیتی نمی شود ( البته این حالت در ژل های هیالورونیک اسید به ندرت ممکن است اتفاق افتد)
 5. الانسه دارای خاصیت لیفت صورت است

با اینکه ممکن است در نگاه اول هزینه تزریق ژل الانسه بالا به نظر برسد اما با گذشت زمان به دلیل اثر ترمیمی که دارد مقرون به صرفه خواهد بود.