انتخاب برگه

بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

کلینیکی که برای کاشت موی طبیعی انتخاب می کنید، در نتیجه این عمل زیبایی، تاثیر به سزایی دارد. هنگام انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در تهران یا هر کجای دیگر، موارد مهمی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. به طور کلی، جراحی کاشت مو باید توسط یک جراح متخصص و باتجربه در این زمینه انجام شود. هرچه دانش پزشکی که برای عمل کاشت مو انتخاب میکنید، بیشتر و به روزتر باشد، شانس شما برای استفاده از جدیدترین و نوینترین روش های کاشت موی طبیعی هم بیشتر می شود. در ادامه به مهمترین ویژگی های بهترین کلینیک کاشت مو در تهران از تجهیزات تا پزشکان متخصص، اشاره میکنیم. همراه ما باشید.

بهترین کلینیک کاشت مو در تهران کجاست؟

یکی از مهمترین مواردی که هنگام انتخاب یک کلینیک خوب برای کاشت موی طبیعی باید در نظر داشته باشید، موقعیت جغرافیایی کلینیک است. با توجه به اینکه تهران پایتخت ایران است، شانس شما برای پیدا کردن بهترین متخصص های و آخرین مدل تجهیزات برای کاشت مو، بیشتر است. در حال حاضر کلینیک های زیادی در تهران در زمینه انواع کاشت مو فعالیت می کنند؛ کلینیکی را انتخاب کنید که دسترسی آسانی دارد. در این صورت برای هر بار ویزیت و مراجعه به کلینیک، مجبور به طی کردن مسافت طولانی و طاقت فرسا نیستید. به دنبال کلینیکی باشید که از طریق روش های مختلف، مانند تاکسی، مترو و BRT به راحتی به آن دسترسی دارید. در این صورت برای مراجعه های بعدی به کلینیک، دچار استرس و نگرانی نخواهید شد.

مناسب ترین زمان برای کاشت مو چه زمانی است؟

برای اینکه از نتیجه عمل در بهترین کلینیک کاشت موی تهران، رضایت کامل داشته باشید، باید علاوه بر پزشک، تجهیزات و روش انجام عمل به موارد دیگری همچون بهترین زمان کاشت مو هم توجه داشتید باشید. با توجه به اینکه تعریق زیاد میتواند نتیجه جراحی را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار دهد، بهتر است که از کاشت مو در فصل تابستان تا حد زیادی خودداری کنید. بهار و پاییز، بهترین زمان برای کاشت مو خواهند بود. اما از طرفی، با توجه به اینکه تعداد کسانی که در تابستان برای کاشت مو اقدام می کنند کمتر است، شما میتوانید کلینیکی با هزینه های مقرون به صرفه تر پیدا کرده و این عمل را با هزینه کمتری انجام دهید.

بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

مهمترین نکاتی که هنگام انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در تهران باید در نظر داشته باشید

همانطور که پیش از این گفته شد، با توجه به افزایش تعداد متقاضیان برای کاشت مو، تعداد کلینیک هایی که در ارائه این خدمت پزشکی پیشتاز هستند، کم نیست. اما درست مانند هر بازار پر رونق دیگری، بسیاری از افراد در این بازار تنها به دنبال سود خود هستند و به رضایت متقاضی و ضرری که با تصمیمات اشتباه خود به او وارد می کنند اهمیتی نمی دهند.در نگاه اول تعداد زیاد کلینیک های زیبایی و کاشت مو باعث می شود فکر کنید که یافتن بهترین مرکز کاشت مو بسیار آسان است.

اما این تصور اشتباهی است و برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در تهران باید موارد زیادی را در نظر بگیرید و با نهایت دقت انتخاب کنید چرا که نتیجه کاشت مو همیشه همراه و جلوی چشمان شما خواهد بود. در ادامه به بررسی معیارهایی می پردازیم که برای انتخاب بهترین مرکز کاشت موی طبیعی باید در نظر بگیرید.معیارهای انتخاب بهترین مرکز کاشت موی طبیعی و بهترین راه برای شناسایی کلینیک کاشت موی معتبر عبارتند از:

 • 1- حتما از پزشک خود بخواهید حداقل ده عکس قبل و بعد از پیوند که در کلینیک گرفته شده است را در اختیار شما قرار دهد.
 • 2- پزشک می تواند شما را به مراجعین قبلی که پیوند مو انجام داده اند ارجاع دهد تا از رضایت آنها اطمینان حاصل کنید.
 • 3- از امکانات، به روز بودن و استفاده از جدیدترین تجهیزات روز دنیا و همچنین اعتبار و مجوزهای لازم کلینیک یا مرکز درمانی که برای کاشت مو مراجعه می کنید اطمینان حاصل کنید.زیرا انجام کاشت مو در مراکز غیر استاندارد علاوه بر اینکه نتایج مورد انتظار را به همراه نخواهد داشت، سلامت شما را نیز به خطر می اندازد.
 • 4- پزشک شما در چه زمینه ای تخصص دارد؟ آیا ترمیم مو تنها رشته تخصصی اوست؟ پزشکی را انتخاب کنید که کاشت مو فعالیت تخصصی وی است.
 • 5- حتی اگر پزشک شما بهترین پزشک در شهر برای کاشت مو باشد، بدون تیم پشتیبانی خوب، بهترین خدمات کاشت موی مورد نظرتان را دریافت نخواهید کرد.
 • 6- از پزشک خود در مورد تعداد کاشت موی طبیعی که تاکنون انجام داده است سوال کنید. پاسخ این سوال و اطلاع از تجربه های موفق او، خیال شما را تا حد زیادی راحت خواهد کرد.

ویژگی های موثر در انتخاب بهترین مرکز کاشت مو در ایران (تهران)

نمونه کار کلینیک

بهترین کلینیک پوست در تهران مکانی است که مجموعه کاملی از نمونه کارهای قبلی خود را بدون ترس و تردید در اختیار مشتریان قرار می دهد.البته بهتر است مطمئن شوید که عکسها ویرایش نشده باشند.

مجوز وزارت بهداشت

تنها مراکزی که مجوزهای مربوطه را از وزارت بهداشت دریافت کرده اند مجاز به انجام این عمل هستند.علاوه بر این، کاشت مو باید توسط پزشکانی انجام شود که دوره های مورد تایید وزارت بهداشت را گذرانده اند و مجوز کار آنها در کلینیک قابل مشاهده است.

چرا کلینیک رویای آبی بهترین کلینیک کاشت مو در تهران است؟

هنگامی که عبارت “بهترین کلینیک کاشت مو در تهران” را در گوگل جستجو می کنید، با لیست بلند بالایی از کلینیک ها رو به رو می شوید که میتواند شما را سردرگم کرده و در انتخاب دچار مشکل کند. به همین دلیل، هنگام انتخاب مرکز درمانی برای کاشت موی طبیعی باید به موارد دیگری هم توجه داشته باشید.

کلینیک رویای آبی به عنوان یکی از بهترین های کاشت مو در تهران، دارای محیطی بهداشتی، مرتب است که کارکنان آن با لباس هایی تمیز، یکسان با صبوری کامل به افراد خدمت می کنند. در مرکز رویای آبی از بهترین و جدیدترین تجهیزات درمانی برای انجام روش های مختلف کاشت مو متناسب با شرایط فرد استفاده می شود.

پزشکانی که در کلینیک ما در زمینه کاشت مو فعالیت می کنند، هریک کارنامه درخشانی در این زمینه داشته و تا کنون به بیش از صدها نفر برای ظاهری بهتر با اعتماد به نفس بیشتر کمک کرده اند.

کلینیک کاشت مو رویای آبی به دلیل استفاده از جدیدترین و جدیدترین فناوری ها در زمینه کاشت مو با کیفیت از شهرت بی نظیری برخوردار است.همچنین به دلیل دارا بودن تمامی امکانات و مشخصات لازم از نظر دارویی و بهداشتی اکثر داوطلبان کاشت مو این کلینیک را برای رسیدن به ظاهر مطلوب انتخاب می کنند. ما می دانیم که زنان و مردان نیازهای متفاوتی به کاشت مو دارند، بنابراین امکانات مختلفی داریم که برای همه مناسب است و در ایمن ترین شرایط ممکن کاشت مو انجام خواهیم داد.

انواع روش کاشت مو

روش های نوین کاشت مو در بهترین کلینیک زیبایی تهران

روش های زیادی برای کاشت موی طبیعی وجود دارد، اما سه روش اصلی عبارت هستند از:

پیوند واحد فولیکولی (FUT)

برای انجام روش FUTدر کلینیک کاشت مو در تهران، با کمک میکروسکوپ مو از ناحیه مخصوص به صورت واحدهای فولیکولی استخراج می شود و سپس کاشت مو انجام می شود.این واحدهای فولیکولی به گروه های کوچکتری تقسیم می شوند.هر گروه از یک تا چهار مو تشکیل شده است که واحدهای فولیکولی یا پیوندی نامیده می شوند.یکی از مزایای روش FUTاجرای نسبتا آسان و سریع آن است.در بسیاری از موارد طی چند ساعت مرکز کاشت مو به طور کامل انجام می شود و نیازی به مراجعه طی چند جلسه نیست.یکی دیگر از مزایای کاشت مو به روش FUTدر مرکز کاشت موی خوب در تهران، تقریبا بدون درد بودن آن است.

مراحل کاشت مو به روش FUT

 • تراشیدن ناحیه اهدا کننده مو
 • استفاده از بی حسی موضعی و استریل کردن سر
 • ایجاد یک برش 15 تا 25 سانتی متری  استخراج و یک نوار از فولیکول های مو
 • بخیه زدن ناحیه برش خورده
 • آماده سازی فولیکول های موی کنده شده
 • اعمال برش های کوچک در ناحیه طاس و قرار دادن فولیکول ها با دقت بالا.

استخراج واحد فولیکولی (FUE)

در روش استخراج واحد فولیکولی (FUE) در بهترین مرکز کاشت مو در تهران، واحدهای فولیکول موی فرد مستقیماً از پشت و کناره‌های پوست سر با استفاده از یک ابزار گرد کوچک 7 میلی‌متری مانند پانچ استخراج می‌شود.روش FUEنسبت به روش FUTاین مزیت را دارد که هیچ جای زخمی بر جای نمی گذارد.اما ممکن است برای تکمیل فرایند کاشت مو به جلسات بیشتری نیاز داشته و هزینه بیشتری هم پرداخت کنید. البته اگر مرکزی که برای کاشت مو به آن مراجعه می کنید؛ مانند بهترین کلینیک پوست در تهران دارای ابزار و تکنولوژی های پیشرفته باشد در زمان شما صرفه جویی شده و عمل کاشت در جلسات کمتر و کوتاه تری انجام می شود. کلینیک تخصصی پوست، مو، لیزر و لاغری رویای آبی با استفاده از دستگاه های پیشرفته و زیر نظر متخصصین حرفه ای انتخابی مناسب برای کاشت مو است.

مهمترین مزیت کاشت مو FUEاین است که اگر توسط پزشک ماهر در بهترین کلینیک کاشت مو انجام شود، نتیجه نهایی بسیار طبیعی به نظر می رسد.حتما افرادی را در اطراف خود دیده اید که کاشت موی طبیعی انجام داده اند، اما اگر به کسی نگویند، هیچکس نمی تواند بگوید که آیا مو کاشته شده است یا نه.این افراد به احتمال زیاد از روش کاشت FUEدر بهترین کلینیک کاشت مو در تهران استفاده کرده اند.

مراحل کاشت مو

 • استریل کردن منبع مو و ناحیه طاس
 • استفاده از بی حسی موضعی
 • استخراج فولیکول های مو با دستگاه پانچ
 • آماده سازی فولیکول های برداشته شده
 • قرار دادن فولیکول های آماده شده در نواحی طاس با کمک دستگاه پانچ

کاشت مو مستقیم (DHI)

کاشت مو مستقیم (DHI) یک روش پیشرفته FUEاست.در روش DHIدر بهترین کلینیک کاشت مو، سوراخ های کوچکی در پوست سر ایجاد می شود و سپس مو در آنها قرار می گیرد و کاشت مو به پایان می رسد.DHIنسبت به روش اول FUTروشی کاملتر و به روزتر است و بدون شک بهترین نتیجه را دارد.در روش DHI از قلم برای برداشتن و کاشت فولیکول ها استفاده می شود.استفاده از قلم و برداشتن یک به یک فولیکول ها این روش را به دقیق ترین روش موجود برای کاشت مو در بهترین مرکز کاشت مو در تهران تبدیل کرده است.این عمل در کلینیک تخصصی پوست و مو رویای آبی انجام می شود.دقت این روش به قدری بالاست که حتی به مراجعه کننده و پزشک اجازه می دهد در مورد زاویه و جهت کاشت مو تصمیم بگیرند تا نتیجه تا حد امکان طبیعی و زیبا به نظر برسد.البته این دقت بالا مستلزم زمان بیشتری است و نسبت به دو روش قبلی تکمیل کاشت زمان بیشتری می برد.

مراحل کاشت مو

 • آماده سازی بیمار با استریل کردن منبع مو و ناحیه کاشت
 • استفاده از بی حسی موضعی
 • استخراج فولیکول های مو یکی یکی از منبع مو
 • تهیه فولیکول های استخراج شده
 • قرار دادن فولیکول ها در نواحی طاس سر با کمک میکروموتور یا به صورت دستی

اتاق عمل کاشت مو کلینیک رویای آبی

کلینیک رویای آبی؛ بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

بهترین راه برای اطمینان از کیفیت خدمات ارائه شده در مراکز زیبایی، تحقیق در مورد میزان رضایت مشتری است.به این معنی که افراد می توانند تصاویر قبل و بعد از عمل کاشت مو را بر روی داوطلبان کاشت مو بررسی کرده و در مورد روند کار و نتیجه نهایی نظر آنها را جویا شوند.سپس بر اساس این نظرات تصمیم خود را در مورد انتخاب کلینیک مناسب بگیرید.کلینیک پوست رویای آبی یکی از بهترین کلینیک های معتبر کاشت مو در تهران می باشد.این مکان یکی از مراکز معتبر کاشت مو در ایران محسوب می شود و کسانی که نگران ریزش مو و طاسی هستند می توانند به آن مراجعه کرده و از جدیدترین روش های کاشت مو بهره مند شوند.

روش های کاشت مو در این کلینیک منحصرا توسط پزشک متخصص جناب  اسماعیلی انجام می شود نه تکنسین کاشت مو.ایران در سال های اخیر به لطف تخصص و دانش متخصصان زیبایی به یکی از قطب های پیشرو در جراحی های زیبایی به ویژه کاشت مو تبدیل شده است.کلینیک پوست رویای آبی به عنوان یکی از بهترین مراکز کاشت مو در تهران، سال هاست که فعالیت خود را در زمینه کاشت موی طبیعی به صورت حرفه ای آغاز کرده است.

شاید در نگاه اول یافتن مراکز زیبایی و بهترین کلینیک پوست در تهران آسان به نظر برسد، اما به دلیل حساسیت بالا و نتایج دائمی آن، باید در انتخاب جراح زیبایی و بهترین مرکز کاشت مو وسواس و دقت لازم را به خرج دهید.روش های مختلفی برای کاشت مو وجود دارد که در کلینیک کاشت موی خوب انجام می شود و شما قطعا می توانید با توجه به بودجه خود یکی از این روش ها را انتخاب کنید.در واقع، انتخاب درست به منزله انتخاب بهترین کاشت مو است که برای شما یک عمر ماندگار خواهد بود.کلینیک پوست و مو رویای آبی خدمات کاشت مو را با آخرین تکنولوژی روز و با حضور پزشکان متخصص ارائه می دهد.