انتخاب برگه

ژل فیلر درموفیل یکی از محصولات با کیفیت و مورد تأیید سازمان غذا و داروی آمریکاست که در مصارف زیبایی و رفع چین و چروک صورت و هم چنین کانتور و زاویه سازی صورت و افزایش حجم لب ها کاربرد دارد. این ژل توسط شرکت فرانسوی درموفیل به بازار عرضه شده و با ترکیبات طبیعی خود موجب جوان سازی و ارتقای زیبایی پوست شما می گردد. در این مطلب در مورد انواع ژل های درموفیل و خصوصیات هر یک از آن ها به شما اطلاعاتی را ارائه می دهیم.

انواع ژل درموفیل

ترکیب ژل درموفیل

این ژل ها بر پایه ترکیب هیالورونیک اسید که جزو پلی ساکاریدهای اصلی موجود در پوست است ساخته شده و کارآیی بالایی در جوان سازی و رفع خطوط اطراف چشم ها و پیشانی و از بین بردن خط لبخند دارند. فیلر درموفیل در تقویت استحکام پوست و حفظ رطوبت و قوام طبیعی آن نقش بسزایی را ایفا می کند. نکته مهمی که در مورد محصولات درموفیل وجود دارد این است که این ترکیبات از ایمنی و سازگاری کامل با پوست صورت برخوردار بوده و بنابراین هیچ گونه عارضه جانبی جدی یا خطرناکی را از خود بر جای نمی گذارند.

با این حال اغلب توصیه می شود که از این ژل ها در نواحی مشخصی که در دستور العمل سازمان غذا و دارو آورده شده استفاده کنید و برای مثال از به کار بردن آن ها در اطراف چشم و به عنوان جایگزین پروتز باسن و پروتز سینه و نواحی دیگر بدن خودداری نمایید.

انواع ژل های درموفیل

فیلرهای ساخت شرکت درموفیل بسته به کارکرد تخصصی خود مدل های مختلفی داشته و در حجم های ۱۰ و ۲۰ سی سی در اختیار علاقه مندان و کلینیک های زیبایی قرار می گیرند. برای اینکه با انواع مختلف این ژل ها و ویژگی های هر یک بیشتر آشنا شوید، خواندن ادامه این مطلب را به شما توصیه می کنیم.

ژل درموفیل کیس (Dermofill Kiss)

ژل درموفیل کیس در افزایش حجم لب ها اثری معجزه آسا داشته و به عنوان جایگزینی مناسب برای روش های ناکارآمد تزریق لب در نظر گرفته می شود. این ژل با جذب بالا، اثربخشی فوری و بدون هیچ گونه عارضه جانبی، زیبایی و فرم ایده آل را به لب های شما هدیه داده و با استفاده از آن می توانید با تزریق مقدار تنها کمی ژل به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنید.

ژل درموفیل رگولار (Dermofill Regular)

این ژل برای درمان چروک صورت و خطوط لبخند و پیشانی کاربرد دارد. همچنین می توان از آن برای رفع چین و چروک گردن و دست ها نیز استفاده کرد. خاصیت جوان سازی این محصول تا مدت ها باقی مانده و طراوت و شادابی را به پوست شما باز می گرداند.

ژل درموفیل اچ وی (Dermofill HV)

ژل درموفیل اچ وی محصول دیگر کمپانی درموفیل است. این محصول نیز در رفع چین و چروک صورت و بدن نقش داشته و در حجم ۲۰ سی سی به عنوان فیلر خطوط عمیق صورت، چین و چروک پیشانی و خط لبخند به کار می رود. ماندگاری طولانی، جوان سازی مؤثر پوست و ترکیبات ایمن از جمله مواردی است که این محصول را در مقایسه با بسیاری از برندهای دیگر منحصر به فرد می سازد.

مزایا و معایب ژل درموفیل

این ژل ها از مواد قابل جذب و موقتی ساخته شده اند و به همین دلیل کاملاً ایمن در نظر گرفته می شوند. ممکن است برای دستیابی به نتایج مطلوب خود در برخی نواحی بدن احتیاج به چندین بار تزریق داشته باشید؛ اما به طور کلی در خصوص ترکیبات ساخت شرکت درموفیل می توانید با کمترین میزان عارضه و تنها با تزریق مقدار کمی فیلر از مزایای بی شمار این محصولات بهره مند شوید.

میزان موفقیت درمان با این فیلرها تابعی از نوع پوست شما، مرغوبیت ژل های مورد مصرف و مهارت پزشک در تزریق آن ها خواهد بود. بنابراین حتماً برای این کار به سراغ کلینیک های معتبر پوست و پزشکان آموزش دیده در زمینه تزریق محصولات زیبایی پوست بروید و کیفیت را در اولویت انتخاب خود قرار دهید.

برخی از عوارض شایع مصرف ژل های درموفیل که عمدتاً بدون هیچ گونه مداخله ای بهبود می یابند عبارتند از:

  • قرمزی
  • تورم
  • درد
  • کبودی در ناحیه تزریق
  • حساسیت به ماده تزریقی
  • خارش

عوارض جدی تر که نیازمند مداخلات یا درمان های خاص هستند، عمدتاً نادر بوده و به صورت موردی و محدود به سازمان غذا و داروی آمریکا گزارش شده اند.

قیمت و هزینه تزریق ژل درموفیل

اگر می خواهید بهترین نتایج ممکن را از تزریق ژل صورت به دست آورید، بهتر است به مراکز تخصصی و پیشرفته زیبایی و مراقبت پوست مراجعه کنید. مشورت با پزشکان حاذق در امر تزریق فیلر می تواند به شما در انتخاب بهترین گزینه های موجود یاری رساند. هیچ وقت به بهانه قیمت پایین فریب محصولات نامتعبر و متفرقه را نخورید. محصولات درموفیل ساخت کشور فرانسه بوده و با تأییدیه سازمان غذا و دارو و جواز معتبر از سوی مراجع بهداشتی به فروش می رسند.

سخن آخر

اگر به دنبال روشی مناسب و کم خطر برای رفع چین و چروک های پوست خود هستید، ژل های فیلر ساخت کارخانه درموفیل فرانسه گزینه های خوبی برای این کار به شمار می آیند. شما می توانید بسته به ناحیه ای که می خواهید تزریق ژل را انجام دهید، مناسب ترین محصولات این کمپانی را انتخاب نموده و از مزایای پوستی صاف و بدون نقص بهره مند گردید. در نهایت فراموش نکنید که پیش از تزریق ژل حتماً با پزشک متخصصی که قرار است تزریق را انجام دهد، در مورد عوارض بالقوه و نکات مهم در استفاده از محصولات فیلر پوست مشورت کنید.