انتخاب برگه

فرق تزریق ژل لب روسی و معمولی

امروزه در رسانه های جمعی­، در خصوص روش نوینی با عنوان ژل لب مدل روسی بسیار می شنویم که درواقع روشی به منظور ضخیم و حجیم کردن لب ها به سبک حالت لب­های دختران و زنان روسی است. در حال حاضر، بسیاری از بانوان در کشورهای مختلف به داشتن لب هایی قلبی شکل (قلوه ای) مدل روسی تمایل دارند که درواقع در این حالت، بخش مرکزی لب حالت حجیم­تری دارد.

فرق تزریق ژل لب به روش روسی و معمولی

به منظور کمک به چنین افرادی برای رسیدن به این هدف، روش نوینی برای ژل لب با عنوان تکنیک ژل لب tenting(خیمه ای) طراحی شده است. درواقع این تکنیک نوین حجیم سازی لب ها با ژل لب به شیوه سنتی متفاوت است؛ اما بسیاری افراد از این نوع تفاوت مطلع نیستند. لذا در این مقاله قصد داریم تفاوت میان تزریق لب به روش روسی (Russian Lips) و ژل معمولی را عنوان کرده و توضیحاتی در این زمینه ارائه دهیم.

تزریق ژل لب به روش روسی (Russian Lips)

نام روش تزریق لب به روش روسی (Russian Lips) درواقع برگرفته از مدل لبان دختران و زنان روسی است؛ چراکه قبلاً این مدل لب بسیار در روسیه متداول بوده، اما هم اکنون در سایر کشورها نیز این روش به کار گرفته می شود. این حالت قلبی شکل (قلوه ای) لب ها که با کمک روش ژل انجام می پذیرد، تأکید بر نماد کوپیدن، الهه عشق است.

ممکن است این تصور ذهنی برایتان وجود داشته باشد که تأثیر ژل ها در ایجاد این نوع لب­های مدل روسی مصنوعی و عروسکی است، اما درواقع این گونه نیست و حالت ظاهری لب را به طور طبیعی جلوه می دهد. روش به کار گرفته شده در این مدل لب ها Russian Lip Augmentation Technique(تکنیک برجسته سازی لب مدل روسی) نامیده می شود.

بیشتر بخوانید:

روش ژل لب روسی به چه صورت است؟

چنانچه می خواهید نتایج مثبت بیشتری از این روش بگیرید و ظاهر لب هایتان طبیعی تر جلوه کند، بهتر است قبل از هرگونه اقدامی ابتدا با یک متخصص مجرب پوست (درماتولوژیست) مشاوره های لازم را داشته باشید. درماتولوژیست در این روش ژل را به طرز عمودی به لب ها تزریق می کند که این کار از قسمت پایه و اصلی لب ها شروع شده و تا مرز بین دو لب انجام می پذیرد. بعضی از این ژل ها صرفاً در قسمت مرکزی عمل می کنند تا اینکه ظاهر لب، حالت قلبی شکل (قلوه ای) داشته باشد.

ژل لب روسی، هم در حجیم سازی هم در برجسته سازی حالت لب ها مؤثر است. هدف اصلی ژل های لب روسی بیشتر برجسته سازی لبه است تا حجیم سازی آن ها.

روش ژل لب روسی و ژل لب معمولی

تفاوت عمده این دو ژل در نوع روش تزریق محصول این ژلهاست. عملکرد تزریق ژل لب به شیوه سنتی به طریق افقی و از قسمت میانی لب ها شروع می شود. در حالی که ژل لب روسی به طور عمودی و از قسمت اصلی لب انجام می پذیرد. علاوه براین، تفاوت های دیگری نیز بین دو ژل روسی و ژل معمولی وجود دارد.

در ذیل به چند تفاوت دیگر این دو نوع ژل اشاره شده است:

●مدت زمان مورد نیاز برای انجام عمل؛

●هدف اصلی انجام تزریق؛

●میزان هزینه تزریق.

تزریق ژل لب به روش روسی

مدت زمان مورد نیاز برای هر روش

مدت زمان مورد نیاز برای انجام روش ژل لب روسی بیش از ژل معمولی است؛ چراکه در حجیم سازی لب نیز نقش دارد؛ بنابراین به دو برابر زمان نیاز است تا قطرات ریز محصول ژل، به طور عمودی در میان چینی جاها تزریق شود و در نتیجه حالتی قلبی شکل (قلوه ای) برای لب ها ایجاد شود، اما روش ژل لب معمولی چندان زمان بر نیست.

هدف اصلی انجام تزریق

اگرچه ژل های لب مدل روسی هم در حجیم سازی و هم در برجسته سازی حالت لب نقش دارند، اما هدف و تمرکز اصلی این روش بیشتر بر روی برجسته سازی لبه است تا حجیم سازی آن ها.

در این روش به طور طبیعی حالت لب ها، پهن و حجیم شده و به طور عمده ای برجستگی می یابند. درحالی که ژل های معمولی بیشتر در حجیم سازی لب ها نقش دارند.

میزان هزینه انجام هر روش

تفاوت دیگر ژل لب روسی و ژل معمولی، میزان هزینه انجام روش است. باید گفت ژل لب روسی در مقایسه با ژلهای قدیمی، هم زمان بر و طولانی است و هم اینکه هزینه بیشتری برای انجام آن لازم است. چنانچه نتیجه مطلوب تری مورد نظرتان است، ارزش آن را دارد که از این روش استفاده کنید. از طرفی ژلهای قدیمی چندان هزینه ای ندارد.

نتیجه نهایی

روش ژل لب روسی یک نوع روش نوین در خصوص حالت لب ها به مدل زنان روسی است. به منظور انجام این روش می توانید با متخصصین پوست (درماتولوژیست) در کلینیک زیبایی رویای آبی مشاوره داشته باشید (54862-021) و اطلاعات بیشتری در این خصوص کسب کنید. همچنین می توانید به صورت آنلاین وقت مشاوره بگیرید. کارکنان این مرکز پس از تکمیل فرم، به منظور تعیین وقت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.