انتخاب برگه

سوالات متداول در مورد دستگاه لاغری لیپوسونیکس

لاغری با دستگاه چیست

فهرست مطالب

 لیپوسونیکس چیست؟

لیپوسونیکس کاهش سریع چربی ها به صورت غیر تهاجمی و بدون نیاز به عمل جراحی بوده که از انرژی فراصوت متمرکز با شدت زیاد (هایفو) برای تخریب دائمی سلول های چربی استفاده می کند.

آیا کاهش چربی با دستگاه لیپوسونیکس نتیجه ای در بر دارد؟ نتایج به چه صورتی می باشد؟

بله، در صورتی که بیماران به خوبی انتخاب و پروتکل ها به درستی دنبال شده باشند، در حداقل 90% موارد نتایج قابل ملاحظه می باشد. با این که نتایج متغیرند، مطالعات بالینی و آزمایشات هر دو کاهش سایز کمر به اندازه ی 6 تا 8 سانتی متر را در عریض ترین قسمت شکم نشان دادند. نتایج زیبایی برای بیمارانی که بعد از درمان سبک زندگی سالمی را پیش گرفته بودند بسیار خوب بود.

کاندیدای مناسب کاهش سایز با دستگاه چه کسی است؟

انتخاب بیمار مهم است، آزمایش بالینی ما به این گونه بود که لیپوسونیکس بیشتر برای افرادی مناسب است که فعال و سالم بوده و باید حداقل 1 اینچ (2.5 سانتی متر) چربی در ناحیه ی شکم از دست می دادند. ما به این نتیجه دست یافتیم که بیمارانی که وزنشان نزدیک به وزن ایده آل است به بهترین نتیجه دست خواهند یافت. لیپوسونیکس بر روی همه ی رنگ های پوست می تواند عمل کند.

لاغری سریع لیپوسونیکس از کی در دسترس قرار گرفته است؟

به مدت ده سال تحقیق و بررسی بر روی لیپوسونیکس صورت گرفته است. لیپوسونیکس بی خطر بوده و بیماران از آن رضایت کامل دارند. این درمان چندین سال است که در اروپا، ژاپن، و کانادا در دسترس است. این درمان در دسامبر 2011 در آمریکا در دسترس قرار گرفته است.کلینیک رویای آبی به عنوان مجهزترین کلینیک تهران، اولین کلینیک در ایران می باشد که این دستگاه را از آمریکا وارد کرده و از این تکنولوژی استفاده می کند.

لیپوسونیکس چگونه عمل می کند؟

لاغری سریع با لیپوسونیکس از تکنولوژی هایفو(HIFU) استفاده می کند. منبع انرژی آن مشابه فراصوت تشخیصی (diagnostic ultrasound) می باشد ولی طراحی آن به گونه ای است که نواحی خاصی را به دقت با انرژی بالا مورد هدف قرار داده و سلول های چربی را گرم و در نهایت تخریب می کند.

لاغری سریع با دستگاه Liposonix چقدر طول می کشد؟

معمولا درمان لیپوسونیکس شکم و پهلو حدود یک ساعت زمان می برد. البته این زمان به ناحیه ی تحت درمان و احتیاجات خاص متغیر خواهد بود. بیماران یک ساعت قبل از درمان باید در محل حاضر شده  تا عکس ها و اندازه گیری های مورد نیاز قبل از درمان گرفته شود.

برای کاهش سایز و لاغری با دستگاه چند جلسه لازم است؟

در یک جلسه، چربی به طور دائم از بین می رود. بیماران زیادی 3 ماه بعد از اولین درمان برای کاهش بیشتر چربی دوباره برای لیپوسونیکس مراجعه می کنند، ولی اصولا این دستگاه برای کاهش چربی در یک جلسه بهترین بازدهی را دارد.

آیا لیپوسونیکس چروک های شل و افتاده ای بر روی پوست باقی می گذارد؟

احتمالش کم است. لیپوسونیکس بر خلاف لیپوساکشن منجر به تشکیل پوست شل و افتاده نمی شود. لیپوسونیکس نباید بر روی افرادی که سستی پوست شدید دارند صورت گیرد و در افرادی که سستی پوست خفیف دارند می توان همزمان از روش های سفت کننده ی پوست همانند ترماژ استفاده کرد.

آیا لاغری با دستگاه، سطوح ناهموار بر روی سطح پوست ایجاد می شود؟

برخلاف بسیاری از روش های لیپوساکشن، لیپوسونیکس به دلیل بکار بردن تکنولوژی منحصر به فرد اسکن کردن، سطوح ناهمواری بر روی سطح پوست ایجاد نخواهد کرد.

آیا لیپوسونیکس منجر به بالا رفتن کلسترول خون می شود؟

آزمایشات گسترده نشان داده است که هرچند لیپوسونیکس باعث تخریب چربی در ناحیه ی مورد نظر می شود، اما سطح کلسترول خون بعد از درمان در سطوح نرمال باقی می ماند.

کدام نواحی می توانند توسط لیپوسونیکس لاغر شوند؟

لیپوسونیکس برای درمان ناحیه ی شکم و پهلوها مجوز سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) را دریافت کرده است. در حال حاضر استفاده از لیپوسونیکس برای نواحی ران تحت کارآزمایی های بالینی قرار دارند.

نتایج کی ظاهر می شوند و تا چه مدت پایدار می مانند؟

اکثر افراد بعد از 8 الی 12 هفته نتیجه ی مورد نظر را مشاهده می کنند. این مدت زمان، مدت زمان لازم برای متابولیزه کردن طبیعی بافت های چربی تخریب شده توسط بدن می باشد. سلول های مورد هدف به طور دائمی تخریب می شوند ولی سلول های چربی اطراف می توانند گسترش یابند. بهترین راه برای پایدار نگه داشتن نتیجه، داشتن سبک زندگی سالم است.

درست بعد از لیپوسونیکس ظاهر من چگونه خواهد شد؟

لیپوسونیکس روشی غیر تهاجمی است و در نتیجه نیازی به استراحت نبوده و می توانید بلافاصله کارهای روزمره ی خود را از سر بگیرید. مشاهده ی کبودی حاصل از گرما به رگ های خونی بین سلول های چربی معمول است و معمولا طی 1 الی 2 روز بعد از درمان ظاهر می شوند. در بسیاری از بیماران این کبودی ها بعد از دو هفته از بین می روند.

آیا لاغری سریع و کاهش سایز با Liposonix درد دارد؟

همانند بسیاری از درمان های زیبایی، بیماران ممکن است پاسخ های متفاوتی به درمان بدهند. بعضی از بیماران طی درمان با لیپوسونیکس حس خفیفی خواهند داشت در حالی که بعضی دیگر احساس ناراحتی بیشتری دارند

چه کسی لیپوسونیکس را انجام می دهد؟

در کلینیک رویای آبی به عنوان اولین کلینیک مجهز به این دستگاه و بهترین کلینیک لاغری در تهران، برای اطمینان از بی خطر بودن، این عمل توسط دکتر عبدالرضا نوروزی ( متخصص تغذیه و فولشیپ بیماریهای متابولیک از انگلستان) انجام می شود.

می توان از لیپوسونیکس به جای لیپوساکشن استفاده کرد؟

لیپوسونیکس می تواند به شما کمک کند یک سایز کم کنید ولی نمی توانید برای از دست دادن مقادیر زیاد چربی آن را جایگزین لیپوساکشن کنید.

در صورتی که از روش های دیگر لاغری استفاده کرده باشم باز هم می توانم لیپوسونیکس را انجام دهم؟

در صورتی که عمل جراحی انجام داده اید و در ناحیه ی تحت درمان جای زخم جراحی مانده باشد ممکن است لیپوسونیکس برای شما مناسب نباشد. بهترین کار این است که با پزشک خود در مورد راهکارهای موجود صحبت کنید.

هزینه ی لاغری سریع با لیپوسونیکس چقدر است؟

هزینه بسته به ناحیه ی تحت درمان متفاوت است.

مشاوره رایگان در مورد لاغری با دستگاه لیپوسونیکس

اگر شما سوال دیگه ای در این زمینه دارید می توانید ازطریق راه های زیر با ما ارتباط برقرار کنید:

  •  با شماره  88883933 – 021 تماس بگیرید
  • از طریق پیج ما در اینستاگرام

از طریق راههای گفته شده، شما می توانید سوال خود را مطرح نمایید، متخصصین ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.