انتخاب برگه

لیپوساکشن صورت برای تقویت خصوصیات ظاهری

چاقی صورت مشکلی است که اکثر مردم به آن دچار هستند. شما ممکن است فرد چاقی نباشید اما چاقی صورت شما باعث می شود که فرد چاقی به نظر برسید. در برخی از موارد، این چاقی صورت مقاوم با کمک ورزش و رژیم غذایی از بین نمی رود. در این صورت، پیکرتراشی صورت فرآیندی است که به شما کمک می کند. ما اطلاعاتی را از جراحان متخصصمان جمع آوری کرده ایم تا پاسخگوی سوالات شما در رابطه با این تکنیک جدید باشیم. این مقاله به بحث در این مورد می پردازد که لیپوساکشن صورت چیست و چگونه چهره را زیباتر می کند.

لیپوساکشن صورت برای لاغرتر کردن صورت

لیپوساکشن صورت چیست؟

عملکرد تکنیک جدید لیپوساکشن به صورت حذف چربی های نامطلوب از گردن و صورت می باشد. چه چربی اضافه ی شما در گردن، چانه و خط فکی باشد و چه در گونه، این فرآیند قطعا به شما کمک خواهد کرد. این تکنیک جهت به دست آوردن کانتورهای مطلوب فک و صورت، تکنیکی بسیار موثر و 100 در صد بی خطر می باشد. علاوه بر این، برخی از افراد، گردن پری دارند. بنابراین، این تکنیک به آن ها کمک می کند که از شر این حالت خلاص بشوند. بنابراین، هنگامی که شما خط فکی و خطوط گردن تیزی داشته باشید به طور اتومات سرحال تر و جوان تر به نظر می رسید. همچنین شما می توانید ترکیبی از چند فرآیند را استفاده کنید تا بتوانید از فواید چندگانه ی آن ها بهره مند شوید. متخصصان ما در مشاوره ی اولیه، شما را در این رابطه راهنمایی خواهند کرد.

فواید لیپوساکشن صورت چه هستند؟

با کمک این فرآیند به فواید چندگانه ای می توان دست یافت. در ذیل، نگاهی به این جنبه های مفید می اندازیم:

  • کانتورهای گردن را اصلاح می کند و چهره را زیباتر می کند.
  • انچام این فرآیند به حداقل مدت زمان استراحت نیاز دارد و یا حتی هیچ مدت زمان استراحتی برای آن لازم نیست.
  • میزان زخم ناشی از لیپوساکشن صورت در کمترین حد ممکن می باشد.
  • اگر هدف شما اصلاح خطوط گردن و خطوط فکی است باید به سراغ این روش بروید.
  • غبغب را کاهش می دهد.

لیپوساکشن چگونه انجام می شود؟

فرآیند تحت بی حسی موضعی انجام می شود. برش های کوچکی پشت گوش، زیر چانه، و در سایر مناطق ایجاد می شود. یک کانول اریک در داخل برش ها قرار داده می شود به طوری که سلول های چربی نامطلوب را بتوان از محل مورد نظر خارج کرد. این برش ها پس از بیرون کشیدن میزان مطلوبی از چربی، با کمک بخیه بسته می شوند. محل عمل برای راحتی فرد، پانسمان می شود.

حقایقی در مورد لیپوساکشن صورت

شما باید با حقایقی متفاوت در مورد درمان از طریق لیپوساکشن صورت کنار بیایید و خود را با آن ها وفق بدهید.

  • هیچ شکی وجود ندارد که این کار در افزایش زیبایی صورت شما موثر است. اما شما باید کاندیدای خوبی برای این نوع درمان باشید. شما تنها در صورتی می توانید به نتایج مطلوب برسید که کاندیدای خوبی برای این کار باشید. اکنون شما ممکن است به این فکر فرو بروید که از کجا باید بدانید که کاندیدای مناسبی هستید یا نه. بسیار خوب، متخصصان ما در این مورد به شما کمک خواهند کرد.
  • جنبه ی حائز اهمیت دیگر آن است که جراح خود را عاقلانه انتخاب کنید. جراح شما باید دارای بورد تخصصی باشد و مهارت کافی را برای انجام این فرآیند داشته باشد تا بتواند شما را به نتایج مطلوب برساند.
  • مراقبت های پس از عمل برای رسیدن به نتایج مطلوب ضروری می باشد.

مشاوره رایگان در مورد عمل لیپوساکشن

ما اکیدا به شما توصیه می کنیم که مشاوره ی اولیه را انجام بدهید چرا که در گرفتن یک تصمیم عاقلانه برای شما بسیار مفید خواهد بود. در طی این مشاوره، یکی از متخصصان ماسابقه ی پزشکی شما را بررسی می کند، با اهداف و نتایج دلخواه شما آشنا می شود، اطلاعات واقع گرایانه ای را در رابطه با این فرآیند در اختیار شما قرار می دهد و به شما در روشن شدن جواب سوالتان کمک می کند. ما همواره در این جا حضور داریم تا به شما کمک کنیم بنابراین، هر زمانی که خواستید می توانید با ما تماس بگیرید.