انتخاب برگه

بوتاکس نورونوکس ساخت کجاست؟

شرکت مدی توکس در سال 2006 در کشور کره ی جنوبی با تاییدیه سازمان غذا و داروی این کشور بوتولیوم توکسین تایپ A را تولید و عرضه کرد. پس از آن تزریق بوتاکس نورونوکس تحت عنوان برندهای متفاوتی مانند Botulift، Siax، Cunoxو Meditoxin در 23 کشور مختلف در سراسر جهان برای مصارف درمانی و زیبایی انجام شد.

هزینه تزریق بوتاکس نورونوکس

کاربرد بوتاکس نورونوکس

تزریق بوتاکس نورونوکس علاوه بر کاربردهای زیبایی مانند لیفت ابرو، از بین بردن چین و چروک صورت و…  در درمان های مختلف نیز کاربرد دارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:

  1. درمان علائم مثانه ی بیش از حد فعال
  2. درمان میگرن
  3. درمان اسپاسم عضلات
  4. درمان بیماری دیستونی
  5. درمان سفتی عضلات آرنج، مچ دست و انگشتان در بزرگسالان
  6. درمان تعرق بیش از اندازه در زیر بغل
  7. درمان عرق کردن زیاد کف دست

ماندگاری بوتاکس نورونوکس چه مدت است؟

معمولا 3 تا 4 روز پس از تزریق بوتاکس نورونوکس عملکرد آن شروع شده و 10 روز بعد نیز تغییرات در پوست بیمار نمایان خواهد شد. در این مدت پوست کاملا صاف شده و هر گونه چروک سطحی و عمیق از بین می رود. ماندگاری بوتاکس نورونوکس 5 الی 6 ماه ادامه داشته و پس از آن کاملا از بین می رود.

عوارض تزریق بوتاکس نورونوکس چیست؟

خوشبختانه تا به حال عارضه جدی و نگران کننده ای گزارش نشده است. اما ممکن است عوارض معمول و سطحی مانند درد، سرخی، تورم و یا کبودی در ناحیه تزریق بروز کنند.

هزینه تزریق بوتاکس نورونوکس به چه صورت است؟

نورونوکس در ویال های مختلف 50 و 100 واحدی تولید می شود. میزان مورد نیاز تزریق نورونوکس با توجه به وضعیت هر بیمار و میزان چروک های پوست، عضلات تحلیل رفته، ویژگی های صورت فرد و …. مشخص می شود. بنابراین اندازه گیری میزان دقیق تزریق و برآورد هزینه به صورت حضوری و توسط پزشک متخصص مشخص می شود.
در حال حاضر(اسفند 99) قیمت هر سی سی بوتاکس نورونوکس اصل کره در کلینیک رویای آبی(بلوتاچ) یک میلیون و 200 هزار تومان می باشد. ولی با توجه به نوسان قیمت ارز این قیمت ممکن است تغییر کرده باشد، بنابراین برای آگاهی از آخرین قیمت و هزینه نورونوکس و یا دریافت مشاوره حضوری رایگان با متخصص پوست، میتوانید با شماره های موجود در پایین صفحه با ما تماس گرفته تا همکاران ما مشاوره لازم را در این خصوص خدمت شما ارائه دهند.