انتخاب برگه

امروزه شرکت های داروسازی مختلفی در سراسر جهان به ساخت و تولید انواع بوتاکس و  محصولات زیبایی مشغول هستند. در ایران نیز شرکت داروسازی مصون دارو با تکیه بر دانش علمی متخصصان و با تاثیر از بوتاکس دیسپورت که یک برند سرشناس اروپایی است، بوتاکسی با نام تجاری مصپورت تولید و عرضه کرده است. تزریق بوتاکس مصپورت بر روی خطوط عمیق صورت به ویژه در ناحیه پیشانی و ابرو تاثیرات قابل توجهی خواهد داشت.

بوتاکس مصپورت

تفاوت بوتاکس مصپورت با دیسپورت چیست؟

اساس کار تمامی برندهای موجود بوتاکس جلوگیری از حرکت عضله توسط سم بوتولینوم است این ماده بر روی پایانه های عصبی عضلات قرار گرفته و طی فرایندی مانع انقباض عضلات می شود. بنابراین بوتاکس مصپورت و دیسپورت هر دو عملکرد یکسانی دارند. اما تفاوت تزریق بوتاکس مصپورت با دیسپورت در میزان تاثیر و سرعت عملکرد می باشد. از دیگر تفاوت های این دو می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. شرایط و دمای نگهداری
  2. زمان اثرگذاری این دو با یکدیگر متفاوت است. دیسپورت بعد از 24 ساعت شروع به اثرگذاری می کند در صورتی که مصپورت تا 48 ساعت پس از تزریق شروع به اثر گذاری می کند.
  3. به سبب استفاده از قند لاکتوز شیر، در فرایند تولید بوتاکس دیسپورت ممکن است در برخی افراد ایجاد حساسیت کند.
  4. بر طبق گزارشات درد و تورم ناحیه تزریق در مصپورت بیشتر از دیسپورت می باشد
  5. در شرایط مشابه میزان مورد نیاز تزریق در برند دیسپورت بیشتر از مصپورت است

بوتاکس مصپورت ساخت کجاست؟

همانطور که اشاره شد بوتاکس مصپورت در ایران و توسط شرکت دارویی مصون دارو تولید و عرضه می شود. مصون دارو با جذاب متخصصان از سال 1386 تولید داروهای بیوتکنولوژیک، واکسن های انسانی و محصولات این چنینی را آغاز نمود. در سال های اخیر این شرکت دارویی ساخت بوتاکس در ویال 500 واحدی با نام مصپورت را به خط تولید خود اضافه کرد.

کاربردهای بوتاکس مصپورت چیست؟

به طور کلی تزریق بوتاکس یک روش درمانی برای از بین بردن خطوط در برخی نواحی صورت است. این خطوط در طی زمان و با توجه به سن فرد و یا میزان تحریک عضلات صورت در هنگام بروز احساسات بوجود می آیند. تزریق بوتاکس مصپورت برای از بین بردن خطوطی مانند خط اخم، پیشانی، گردن و همچنین اطراف چشم به کار می رود.

ماندگاری بوتاکس مصپورت:

عوامل مختلفی در کاهش ماندگاری بوتاکس موثر هستند این عوامل شامل موارد:

  1. سن فرد و میزان تحلیل رفتن عضلات: حجم عضلات در افراد در سنین بالاتر پایین تر است
  2. ساختار و ویژگی های صورت فرد
  3. مصرف دخانیات: دوام بوتاکس در افراد سیگاری به مراتب پایین تر است
  4. نور مستقیم خورشید

خوشبختانه در صورت رعایت کردن موارد بالا و همچنین مراقبت های پس از تزریق، اثرات تزریق بوتاکس مصپورت از 4 تا حداکثر 6 ماه نیز باقی خواهد ماند.

هزینه تزریق بوتاکس مصپورت

با وجود کیفیت بالا و تاثیرگذاری قابل توجه بوتاکس مصپورت و شباهتی که در مکانیزم عمل نسبت به بهترین برند بوتاکس یعنی دیسپورت دارد با این حال قیمت مناسبی داشته و بسیار مقرون به صرفه می باشد. خوشبختانه بسیاری از افراد توانایی پیگیری درمان و تزریق نوبت های بعدی را نیز خواهند داشت.

هزینه تزریق بوتاکس مصپورت صورت در حال در کلینیک رویایی آبی هر سی سی 950 هزار تومان می باشد ولی با توجه به اینکه قیمت ها مدام در حال تغییر می باشد شما می توانید برای آگاهی از قیمت تزریق هر سی سی بوتاکس برای نقاط مختلف بدن مثل صورت یا زیربغل با کلینیک تماس بگیرید و یا  یا پیج مارا در اینستاگرام فالو کنید تا از تخفیف های بوتاکس اطلاع داشته باشید.