انتخاب برگه

بوتاکس دیسپورت ساخت کجاست؟

برند دیسپورت یکی از انواع بوتاکس های مورد تایید در سراسر جهان است که توسط متخصصین  کشور انگلستان طراحی، تولید و عرضه شده است. در ادامه مزایا، هزینه تزریق و کاربردهای تزریق بوتاکس دیسپورت را بررسی می کنیم.

هزینه تزریق بوتاکس دیسپورت

تفاوت بوتاکس و دیسپورت با سایر بچیست؟

در ایران بسیاری از افراد خواص درمانی و زیبایی سم بوتولونیوم که توسط شرکت های دارویی با نام های تجاری متفاوتی تولید می شوند را با نام بوتاکس می شناسند. در واقع بوتاکس نام تجاری این محصول است که توسط شرکت دارویی آمریکایی آلرگان تولید می شود. Dysport نیز یکی از شرکت های دارویی است اما با نام بوتاکس یسپورت در ایران شناخته می شود.

به این ترتیب در روند ساخت دسپورت مانند بوتاکس سم بوتولونیوم از باکتری کلستریدیوم استفاده می شود با این تفاوت که دیسپورت حاوی پروتئین های بسیار کوچکی است که اطراف بوتولونیوم را احاطه کرده اند و ریسک از بین رفتن بوتولونیوم توسط سیستم ایمنی را بسیار کاهش می دهند. علاوه بر این بوتاکس و دیسپورت تفاوت های دیگری نیز دارند:

  1. دسپورت در نواحی عمقی تزریق می شود
  2. به دلیل مولکول های کوچک دیسپورت نتیجه آن نسبت به بوتاکس طبیعی تر است
  3. نتیجه تزریق دیسپورت با سرعت بیشتری بروز خواهد کرد

کاربرد بوتاکس دیسپورت

تزریق بوتاکس دیسپورت اثرات قابل توجهی بر خطوط پنجه کلاغی گوشه چشم که در بعضی از افراد بر اثر خنده شدید ایجاد می شود، دارد. همچنین برای رفع خطوط اخم، خطوط پیشانی همراه با حفظ فرم طبیعی صورت بسیار موثر است. خوشبختانه تزریق دسپورت در جهت درمان تعرق بیش از اندازه در ناحیه زیر بغل نیز کارآمد می باشد.

علاوه بر کاربرد های درمانی و کاهش چین و چروک، از بوتاکس دیسپورت برای اهداف زیبایی مانند اصلاح لبخند لثه ای در افرادی که لثه آنها بیش از اندازه مشخص می شود، لیفت ابرو و بینی نیز استفاده می شود.

و در آخر تاثیر استفاده از بوتاکس دیسپورت در کاهش اسپاسم عضلات کمر در سنین مختلف مورد تایید FDAقرار گرفته است.

ماندگاری بوتاکس دیسپورت چه مدت است؟

معمولا ماندگاری دیسپورت بین 3 تا 5 ماه متغیر است. با این حال دوام بوتاکس در افراد مختلف بسته به شرایط عضلانی بدن و همچنین سبک زندگی فرد می تواند متفاوت باشد. برای مثال ماندگاری دیسپورت در بدن شخصی که سیگار مصرف می کندو یا به صورت مداوم در برابر اشعه ی مضر آفتاب قرار می گیرد نسب به فردی که مراقبت های بعد از تزریق را رعایت می کند بسیار کاهش می یابد.

مزایای بوتاکس دیسپورت

  • یکی از اصلی ترین مزایای تزریق بوتاکس دیسپورت علاوه بر درمان چروک پیشگیری از ایجاد آن است.
  • دسپورت به دلیل غلظت پایین به خوبی در زیر پوست منتشر شده و ظاهری طبیعی به صورت می دهد.
  • ماندگاری بالای دیسپورت به میزان 3 تا 5
  • سبب بروز واکنش سیستم ایمنی بدن نمی شود

هزینه تزریق بوتاکس دیسپورت به چه صورت است؟

دیسپورت توسط یک شرکت دارویی معتبر اروپایی تولید می شود بنابراین نسبت به برندهای بی کیفیت چینی که عوارض شدیدی را از خود بروز داده اند قیمت بالاتری دارد. با این حال هزینه تزریق برای تمامی مراجعین یکسان نیست و به موارد زیر بستگی دارد:

  1. منطقه ای که نیاز به تزریق دارد
  2. میزان نیاز بیمار به تزریق
  3. تجربه پزشک

با توجه به نوسانات قیمت ارز قیمت هر سی سی دیسپورت مدام در حال تغییر می باشد بنابراین برای آگاهی از قیمت دقیق این برند یا مشاوره رایگان همه روزه میتوانید از طریق شماره های موجود در سایت با همکاران ما تماس گرفته و سوالات خودتان را مطرح کنید.لازم به ذکر است این عمل در کلینیک رویای آبی به عنوان بهترین کلینیک پوست تهران توسط متخصص پوست و مو انجام می شود.