انتخاب برگه

حتی ستاره ها نیز ممکن است دچار اسکار(جای زخم) – جای آکنه!

افراد مشهور روی پرده با پوست درخشان، لباس های پر زرق و برق و آرایش بی عیب و نقص ، بی عیب به نظر می رسند. اما در واقعیت ، آنها نیز مانند همه ما انسان هستند. آنها همچنین دچار روزهای بد مو (روزی که به نظر می رسد همه چیز به اشتباه پیش می رود ، روزی که موهای فرد به ویژه غیرقابل کنترل است. )، مشکلات آکنه و همچنین مواردی از اشتباه برداشته شدن ابرو.
یکی از مواردی  که در آن خدایان پوست بی نقص هیچ علاقه ای به آن  نشان ندادند ، جای اسکار آکنه برد پیت است. بنابراین ، اگر از اسکار آکنه رنج می برید ، امید خود را از دست ندهید ، زیرا یکی از تاثیرگذارترین افراد هالیوود نیز یک قربانی بود. اما اگر او بتواند با کمک درمان جای آکنه از شر آنها خلاص شود ، شما نیز می توانید.

برد پیت چگونه از شر اسکار آکنه خلاص شد

آیا برد پیت جای زخم آکنه دارد؟

برد پیت ، ستاره مشهور سینمای آمریکا ، که به دلیل ظاهر و خط فک تیز شهرت دارد ، جای زخم های آکنه نیز داشت. بله، درست شنیدید! چهره مجله ( مردان جذاب در قید حیات) در سال 1995 با آکنه روبرو شد.

در دوران نوجوانی و اوایل نوجوانی ، پیت آکنه زیادی داشت. با بزرگتر شدن او ، آکنه فروکش کرد ، اما یادگاری به شکل جای زخم های آکنه باقی گذاشت. در برخی از فیلم های قدیمی او به راحتی جای زخم آکنه دیده می شود.

با این حال ، هنگامی که او شروع به بالا رفتن از پله ها برای ستاره شدن کرد ، تحت درمان های زیبایی برای از بین بردن جای زخم قرار گرفت. در فیلم های اخیر او ، آکنه برد پیت به سختی قابل مشاهده است. با این حال ، اگر دوربین خیلی به صورت او نزدیک باشد ، برخی لکه ها دیده می شود.

برد پیت چگونه از شر جای آکنه خلاص شد؟

اکنون که متوجه شدیم جای زخم های آکنه برد پیت وجود دارد ، یک سوال پیش می آید که چگونه برد پیت از شر جای آکنه خلاص شد؟ بازیگر برنده جوایز بفتا و امی ، برد پیت ، با توجه به محبوبیت ، مجبور شد از شر جای آکنه خلاص شود.

تعدادی از روش های درمان آکنه در صنایع آرایشی و بهداشتی وجود دارد ، مانند:

از بین همه گزینه ها ، پیت (میکرودرم ابریژن) را انتخاب کرد تا جای زخم های صورت را از بین ببرد.

درمان جای اسکار آکنه برد پیت

پس از مدتها رنج بردن از جای زخم های آکنه ، برد پیت تصمیم گرفت که تحت درمان جای آکنه قرار گیرد. او میکرودرم ابریژن را به عنوان روش درمانی خود انتخاب نمود.

ابریژن روشی برای لایه برداری پوست است که از روش تراشیدن(پوسته پوسته کردن) برای از بین بردن لایه خارجی پوست استفاده می کند. این برای درمان بیماری های پوستی زیر استفاده می شود:

  • جای آکنه
  • لکه های پیری
  • خطوط و چین و چروک
  • پینه های پوستی پیش سرطانی

درمان اسکار (جای زخم) آکنه با میکرودرم ابریژن

این روش غیر جراحی بوده اما تا حدی تهاجمی است. فقط یک جراح زیبایی یا یک متخصص پوست می تواند آن را انجام دهد.

بسته به اندازه ناحیه درمان ، انجام این روش ممکن است 30 دقیقه تا یک ساعت به طول بینجامد. به علاوه، این روند تا کمتر شدن جای زخم ادامه می یابد.

سایر روشهای درمانی توصیه شده

در حالی که درمان اسکار آکنه برد پیت میکرودرم ابریژن بود ، اما چندین روش درمانی دیگر نیز وجود دارد. یکی از درمان های بسیار مناسب برای جای زخم های آکنه ، استفاده از لیزر لایه برداری با استفاده از Co2 فرکشنال است. این یکی از محبوب ترین روش های درمان اسکار آکنه در ایران است.

Fractional Co2 Laser یک عمل زیبایی غیر جراحی و کم تهاجمی است که به کاهش چین و چروک و رنگدانه های پوست کمک می کند. این امر باعث می شود تا جوان تر به نظر برسند و  پوستی صاف  و جوان به بیماران می دهد. به علاوه ، این درمان یکبار تحت بی حسی موضعی انجام می شود.

لیزر جوانسازی فرکسل

البته با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تجهیزات دیگر اکثر هنرمندان و سلبریتی های دنیا علاقه زیادی به درمان با لیزر نشان داده اند.
لیزر فرکسل ساخت آمریکا یکی از گزینه هایی میباشد که خیلی از افراد معروف در آمریکا از آن استفاده کرده اند، خوشبختانه در ایران نیز کلینیک رویای آبی جزء معدود کلینیک هایی میباشد که این لیزر را با وجود همه تحریم ها و مشکلات از آمریکا وارد کرده و هم اکنون در حال ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد.

چرا ما را انتخاب کنید؟

حالا که می دانید برد پیت چگونه از اسکارآکنه خلاص شد ، وقت آن است که شما هم این کار را انجام دهید.

مرکز جراحی زیبایی رویای آبی که در میان مشتریان و همشهریان عزیز به عنوان بهترین کلینیک پوست و زیبایی شناخته میشود که درمان های قابل اعتماد و عالی برای اسکار آکنه را ارائه می دهد. اگر شما مانند اسکار آکنه های برد پیت قربانی جای زخم آکنه هستید ، باید تحت یک درمان موثر قرار بگیرید. متخصصان پوست و جراحان زیبایی ما ، شما را در مورد روشهای مختلفی که برای درمان اسکار آکنه استفاده می شود راهنمایی می کنند. علاوه بر این ، ما یک جلسه مشاوره رایگان ارائه می دهیم. بنابراین ، اگر مایل بودید امروز با یکی از متخصصان پوست ما قرار ملاقات بگذارید و پوستی بی عیب و نقص داشته باشید.