انتخاب برگه

حدود یک یا دو دهه پیش زمانی که جراحی زیبایی بسیار محبوب شد، سلبریتی ها جزو اولین کسانی بودند که روش های زیبایی جدید را از قبیل این یکی امتحان کردند. با این حال، بیشتر پروسه ها به صورت خصوصی انجام شدند و باز بودن گفتگو در مورد کاری که به صورت تخصصی انجام شده مطرح نبود.

امروزه، بسیاری از چیزها تغییر کرده است. اول از همه، پیشرفت های چشمگیر در زمینه پزشکی زیبایی شناختی صورت گرفته است. ثانیاً، حتی افراد معمولی نیز به صورت روزانه این درمان ها را انجام می دهند. شما حتی می توانید از وقت ناهار خود برای ملاقات با درماتولوژیست خوب استفاده کنید.

همچنین، بسیاری از سلبریتی ها در مورد تجربیات خود عمل های زیبایی متعدد راستگو بوده اند. این، تغییر بزرگی را در نحوه دید مردم نسبت به درمان های زیبایی از قبیل تزریق بوتاکس ایجاد کرده است.
در واقع، تزریقات بوتاکس یک نقطه تغییر مهم در جهان پروسه های زیبایی شناختی بوده اند. در حالیکه جراحی زیبایی نتایج شگفت انگیزی دارد، شامل از کارافتادگی و خطرات زیادی نیز می شود. بوتاکس یک انقلاب بود؛ علی رغم برخی شایعات، بدون درد، سریع و مؤثر است. مردم این حقیقت را که می توانید تزریقات بوتاکس انجام دهید و روز بعد ظاهر عالی داشته باشید، را دوست دارند.

بسته به مکانی که انتخاب می کنید، بوتاکس حتی می تواند نسبت به برخی از کرم های لاکچری ارزان تر باشد. علاوه بر این، بعد از سن مشخصی، کرم ها نمی تواند تفاوت زیادی را ایجاد کنند. بوتاکس، از طرف دیگر، می تواند شما را جوانتر کند. به طور کلی، تعجب ندارد که بسیاری از مردم به آن قسم می خورند

پس، آن سلبریتی هایی که از گفتن اینکه تزریقات بوتاکس داشته اند، چه کسانی هستند؟ در اینجا لیستی از آنهایی که اعلام کردند زندگیشان با بوتاکس آسانتر و زیباتر شده وجود دارد.

تزریق بوتاکس توسط کیم کارداشیان

کیم کارداشیان (Kim Kardashian)

کسانی عاشق او و کسانی از او متنفر هستند اما یک چیز مشخص است –کیم کارداشیان یکی از تأثیرگذارترین اشخاص معروف در زمان ما است. کیم، همچون اعضای خانواده اش، به خاطر استفاده از بوتاکس برای بهبود ظاهر خود خجالت زده نیست. در واقع، کیم در مورد تزریقات بوتاکس بسیار راحت بود به طوریکه به دوربین ها اجازه داد تا از پروسه هایی که او انجام می دهد برای شوی ( برنامه) پا با پا با کارداشیان ها فیلم بگیرند.

تزریق بوتاکس توسط کیندی کراوفورد

سیندی کراوفورد(Cindy Crawford)

حتی در 50 سالگی اش، سیندی کراوفورد فوق العاده به نظر می رسد. ژنتیک باید خیلی کارها با ظاهر پوست او انجام داده باشد، اما این تمام ماجرا نیست. او مراقبت پوستی دارد، ورزش می کند و به تغذیه خیلی اهمیت می دهد اما اضافه کنید که او نمی خواهد به خودش دروغ بگوید. به نظر او، برای بازیابی انعطاف، باید به بوتاکس، تزریقات ویتامین و کلاژن تکیه کند. در مورد کیفیت پوست او، ترسی ندارد که بگوید آن را مدیون درماتولوژیست خود است.

ونسا ویلیامز

ونسا ویلیامز (Vanessa Williams)

شکی نیست که ونسا ویلیامز یکی از زیباترین سلبریتی های زمان ما است. هرچند او می خواهد طبیعی به نظر برسد، او از گفتن اینکه از بوتاکس برای رسیدن به آن کمک گرفته است، ترسی ندارد. “من خیلی کم از آن استفاده می کنم. من می خواهم طبیعی به نظر برسم.”

لیندا اوانجلیستا

لیندا اوانجلیستا (Linda Evangelista)

لیندا یکی از تأثیرگذارترین و کاملترین مدل هایی است که بر روی جلد بیش از 700 مجله قرار گرفته است. همچنین او اولین فرد مشهور است که اقرار به استفاده از بوتاکس کرد. در آن موقع، او می گوید که مادرش را ناراحت کرد اما او گفته که همه آن را انجام می دهند و او هیچ دلیلی برای دروغ گفتن نمی بیند.

سیمون کوول

سایمون کاول (Simon Cowell)

هرچند این معمولاً با زنان ارتباط دارد، بوتاکس برای مردان نیز عجیب نیست. سایمون کاول به راحتی در Glamour UK گفت که برای او، بوتاکس از خمیردندان عجیب تر نیست.

Robin Wright

روبین رایت (Robin Wright)

روبین رایت یک سلبریتی راستگوی دیگر است که در مورد بوتاکس صحبت کرده است. او به The Telegraph گفت که همه آن را انجام می دهند و آن فقط تزریق خیلی کمی از بوتاکس دوبار در سال است. همچنین به نظر او، مقدار 10 واحد بوتاکس که در بسیاری از زنان باعث فریز شدن صورت و عدم حرکت آن می شود، پس ترجیح می دهد که تنها یک واحد را گهگاهی تزریق کند.

Kelly Ripa

کلی ریپا(Kelly Ripa)

برای کلی، بوتاکس یک بازی تغییر دهنده بود؛ او توانست با شروع بوتاکس مقدار مراقبت پوستی خودش را نصف کند. او نمی خواهد به همه توصیه کند که آن را انجام دهند یا خیر اما به سادگی گفت که زندگی او را بهتر کرده است.

Sharon Osbourne

شارون اوسبورن (Sharon Osbourne)

شارون اوسبورن نمی خواهد علاقه اش به بوتاکس را در برنامه اش مخفی کند. نه تنها او به استفاده از آن اقرار کرد، بلکه گفت که آن یکی از بهترین چیزهایی است که تا کنون برای جراحی زیبایی ساخته شده است.