انتخاب برگه

در بسیاری از مشاغل شما باید ظاهری موجه و با استاندارد های مشخص داشته باشید. مو، آرایش، لباس -همه چیز شما باید با استانداردهای محل کارتان متناسب باشد.

ما اعتقاد داریم که سلبریتی بودن نیز یک شغل است. با توجه به اینکه همه شما را می شناسند، شما باید بهترین رفتار را در 24 ساعته شبانه روز و 7 روز هفته داشته باشید . نه تنها آن- بلکه شما باید بهترین ظاهر را نیز داشته باشید. حقیقت این است که شما هیچ وقت نمی دانید که چه کسی در حال فیلم برداری یا عکس گرفتن از شماست -امروزه همه دارای گوشی هوشمند هستند.

احتمالاً بدترین لحظه هرکسی که از او عکس گرفته می شود روز قبل از جلسه وکسینگ است. به همین دلیل شما نمی خواهید که تصاویر شما که مثل اجداد نخستین انسان ها هستید منتشر شود، پس همیشه باید از شر موهای زائد خلاص شوید.

ما اعتقاد داریم که برای یک سلبریتی زمان بندی برای وکسینگ یا تیغ زدن بین فوتوشات ها برای مثال سخت است و مسخره به نظر می رسد. به همین دلیل، بیشتر سلبریتی ها در حال روی آوردن به لیزر موهای زائد هستند. ما لیستی از افرادی که قبلاً لیزر موهای زائد را انجام داده اند داریم و شرط می بندیم که شما همه آنها را می شناسید.

کیم کاراداشیان

کیم کارداشیان بعد از لیزر موهای زائد

کسی که به اندازه کیم در معرض دید است، وقت ندارد که صبر کند تا موهایش رشد کند و سپس بتواند آنها را وکس کند. با توجه به اینکه او همیشه جلوی دوربین است، به نظر نمی رسد بتواند روزی را تعطیل کند.

برخلاف برخی از سلبریتی هایی که لیزر موهای زائد داشته اند، کیم به راحتی در مورد تجربه خود صحبت می کند. در واقع، تمام خانواده کاراداشیان جلوی دوربین در مورد موضع حذف موهای زائد صحبت کرده اند.

کیم دوست دارد که بدون مو باشد. بنابراین، لیست نواحی پوست که کیم آنها را زیر لیزر قرار داده است کاملاً گران است. برای شروع، او پاها، دست ها، زیربغل و ناحیه بیکینی را لیزر کرد. جالب اینکه، او گردن و پیشانی خود را لیزر موهای زائد کرده است.

همانطور که کیم می گوید، او ارمنی است. به گفته خودش، ارمنی بودن معمولاً یعنی این که باید برای وکسینگ تلاش بیشتری کنید. با این حال، این چیزی نیست که جلسات لیزر موهای زائد در آمریکا یا هر جای دیگر نتواند حل کنند.

هنگامی که نوستالژیک است، کیم گاهی اوقات حسرت می خورد که موهای بچگی اش را از پیشانی اش حذف کرده است. همانطور که او ادعا می کند، آن موهای کوچک بچگی او را جوانتر نشان می دادند. پس، بر اساس مثال او، مطمئن شوید که آیا می توانید برای همیشه از موهای خود جدا شوید یا خیر.

کریسی تایگن

کریسی تایگن

اگر شما عاشق یک زن موقر هستید، به راحتی باید شخصی مثل کریسی تایگن را تشویق کنید. هرچند او به لطف شغل مدلنیگ مشهور شد، شخصیت او است که ما را عاشقش کرده است.

احتمالاً گفتار نادرست کریسی، جان لجند را در مورد او دیوانه کرده است. به هر حال، او دارای زیبایی به یاد ماندنی با پوستی صاف است.

بیشتر مثل کیم، کریسی نیز مشکلی با صحبت در مورد روش های حذف موهای زائد ندارد. در واقع، او اخیراً از سالن مورد علاقه خود برای حذف موهای او تشکر کرد. اگر سالن اشتباه می کرد، ما همه می دانستیم -او روی فرش قرمز بود با یک شکاف تیغ برجسته.

ونسا هوجنس

ونسا هوجنس

وقتی شما به اندازه ونسا هوجنس سرتان شلوغ است، تصمیم علیه لیزر موهای زائد غیرممکن است. او نه تنها یک خواننده است بلکه بازیگر نیز هست. تعداد شو ها، برنامه ها و اجراهای او بسیار زیاد است.

به همین دلیل، او تصمیم گرفت که زندگی اش را آسان تر کند و موهایش را با لیزر حذف کرد. من اعتقاد دارم که فرد مسئول برنامه های ونسا بعد از این آرامش یافته است.

کایلی جنر

کایلی جنر بعد از لیزر موهای زائد

سالها قبل، ما کایلی را به عنوان خواهر کوچک کیم ملاقات کردیم. برای مدت طولانی، کایلی در یک شوی واقعی محبوب فقط یک بچه بود. با این حال، طی چند سال گذشته دید عمومی نسبت به او تغییر کرد.

امروزه، کایلی یک میلیاردر خود ساخته است. 21 سال رشد جلوی دوربین و طبیعتاً چند حقه تجاری -کایلی امروزه دارای شرکت لوازم آرایشی خودش است. با توجه به موفقیت او، فعالیت های خسته کننده مثل وکسینگ زمان گیر هستند.

مثل خواهر بزرگترش، کایلی نیز موهایش را با لیزر از بین می برد. با این حال، بر خلاف کیم، او آنچنان در مورد اینکه کدام نواحی کاملاً صاف و بدون مو شده اند، راحت نیست.

آلیسا میلانو

آلیسا میلانو

آلیسا میلانو تنها بازیگر دو شغله نیست. این متخصص قوی کسی هست که همیشه برای زنان مقاومت کرده است. اگر به پروفایل رسانه های اجتماعی آلیسا توجه کنید، چقدر دارای نظرات قوی و آگاهانه هست.

آلیسا نیز دوست ندارد هر چند هفته یکبار برای وکسینگ به سالن برگردد. به عنوان یک مدل، او بیشترین تلاش خود را می کند که میلیونر به نظر برسد. طبیعتاً جایی برای موهای زائد در آنجا نیست.

کلوئه کارداشیان

کلوئه کارداشیان

مثل کیم و کایلی، کلوئه نیز ترجیح می دهد در مورد موهای زائد فکر نکند. با این حال، او قطعاً در مورد این موضوع مثل کیم است. شبیه او، کلوئه مشکلی با گفتن جزئیات ندارد.

با این حال، بر خلاف کیم، که ترجیح می دهد کاملاً بدون مو باشد، کلوئه دوست دارد چیزی را به تخیل واگذار کند. بنابراین، موی کلوئه در ناحیه بیکینی کاملاً حذف نشده است. همانطور که خودش می گوید، کلوئه همیشه یک نوار باریک را باقی می گذارد.

ویکتوریا بکهام

ویکتوریا بکهام

یک مدل مثل ویکتوریا بکهام نمی تواند چیزی را به شانس واگذار کند. این تنها چیزی نیست که یک مدل نباید انجام دهد، اما ویکتوریا است که ما درباره او داریم صحبت می کنیم. ما فکر می کنیم که این یک حقیقت معروف است که او در کنترل است.

جالب این که اوا لونگوریا به ویکتوریا توصیه کرد که روش های حذف موهای زائد دیگر را متوقف کند. به خاطر این توصیه ویکتوریا به درمان های لیزری روی آورد.

کانیه وست

کانیه وست

هرچند شایعاتی در مورد کاین وجود دارد، او با کیم هنگام ترک کلینیک لیزر موی زائد دیده شد. به هر حال، شایعه همیشه از محلی آغاز می شود. نهایتاً، تمام زوج ها بعد از مدتی شبیه به هم می شوند. اگر به گفتار، میمیک ها و عادات آراستگی شریک خود عادت کردید، طبیعی است.

درمان های لیزر موهای زائد فقط مختص زنان نیست. در واقع، دلیلی وجود ندارد که مردان آن را انجام ندهند. یک راه حل مؤثر، عملی و سریع برای از بین بردن موهای زائد است.

کلام آخر اینکه لیزر دائمی موهای زائد وقت بیشتری را برای شما در برنامه تان باز می کند، چه سلبریتی باشید چه نباشید. وقتی یک دغدغه کمتر داشته باشید، می تواند از زمان آن در یک مسیر مناسب دیگر استفاده کنید.

برای آگاهی از قیمت انواع لیزر موهای زائد و یا هر گونه مشاوره با شماره های کلینیک تماس بگیرید یا پیج ما را در اینستاگرام دنبال کنید.