انتخاب برگه

بسیاری از افراد علی رغم تمایل به داشتن بدنی خوش فرم و زیبا، به دلایل مختلف از انجام اعمال جراحی زیبایی و فرم دهی بدن اجتناب می کنند. ما به این افراد ژل دنبی (deneb) را به عنوان روشی غیرجراحی و جایگزینی مناسب برای پروتز گذاری، تزریق چربی و سایر روش های تهاجمی پیشنهاد می کنیم. ژل دنبی ساخت کشور کره جنوبی و یکی از بهترین محصولات فیلر و حجم دهنده بدن در بازار است. در ترکیب این محصول سدیم هیالورونات به عنوان ماده مؤثره اصلی به کار رفته که موجب جواسازی پوست و رفع نواقص و کانتور بدن می شود. در این مطلب می خواهیم در مورد ویژگی های این ژل و انواع آن گفت و گو کنیم.

ژل دنبی

خصوصیات ژل دنبی

کارکرد اصلی ژل فیلر دنبی در افزایش حجم باسن، سینه ها و پر نشان دادن و کانتور نواحی گوناگون بدن مطرح است. به کارگیری ترکیب هیالورونیک اسید در این محصول، موجب اثرات فوق العاده و فوری آن در رفع انواع چین و چروک و ترمیم پوست می گردد.

ماده مؤثره اصلی در این محصول سدیم هیالورونات نام دارد که از واحدهای دی ساکاریدی D-گلوکورونیک و N-استیل-D– گلوکزآمین ساخته شده است. این ترکیب جزو پلی ساکاریدهای ساختاری در پوست طبیعی انسان و یکی از اجزای مهم در حفظ استحکام و انسجام پوست به شمار می رود. در این محصول از ترکیبات هیالورونیک اسید غیرحیوانی استفاده شده است که میزان حساسیت زایی آن را کاهش می دهد.

ژل دنبی با تقویت آب رسانی و کلاژن سازی در پوست، در درمان افتادگی ها و پر کردن خطوط و چین و چروک بدن نقش داشته و پوستی سالم و بدون نقص را برای شما به ارمغان می آورد. اثرات این ژل تا یک سال بعد از تزریق نیز باقی خواهد ماند.

البته میزان ماندگاری محصول تا حد زیادی بستگی به پوست فرد، کیفیت مواد به کار رفته، مهارت پزشک و سایر عوامل خارجی داشته و بنابراین نمی توان زمان مشخصی را برای آن تعیین کرد. به علاوه، همین موضوع یعنی دائمی نبودن تزریق ژل موجب می شود که در مقایسه با روش های دائمی مانند جراحی، امکان سازگاری بیشتری میان این ترکیبات با فرم و شکل طبیعی بدن به وجود آید.

یکی دیگر از مزایای ژل دنبی این است که تزریق آن بدون عوارض جانبی و با کمترین میزان کبودی و آثار تزریق و عمدتاً تحت بی حسی موضعی انجام می شود. بنابراین یک جایگزین بسیار مناسب برای اعمال جراحی که نیازمند بیهوشی عمومی هستند به شمار می رود. بی عارضه بودن و ایمنی این محصول توسط آزمایشات بالینی متعدد به اثبات رسیده است. پس از تزریق ژل دنبی می توانید بلافاصله فعالیت های معمول خود را از سر بگیرید.

انواع ژل های دنبی

ژل های فیلر شرکت کره ای دنبی در دو نوع H و S به بازار عرضه می شوند. نوع H یا ژل سخت در حجم دهی به باسن، سینه ها و رفع چین و چروک در نواحی مختلف بدن (خصوصاً نقاطی که بافتی محکم دارند) کاربرد داشته و با سازگاری فوق العاده با پوست، در جوان سازی بدن و شکل دهی آن به وضعیت دلخواه نقش دارد. ماندگاری یک ساله این محصول نیز به عنوان نقطه قوت دیگری برای انتخاب ژل دنبی در نظر گرفته می شود.

مدل S از محصولات دنبی، خطوط اضافی و چین و چروک های صورت و بدن را از میان برده و بدون نیاز به بیهوشی و دردسرهای اعمال جراحی، پوستی جوان و شاداب را برای شما رقم خواهد زد. مدل S در مقایسه با نوع H این ژل، نرم تر بوده و برای مواردی چون درمان خط خنده، تغییر فرم بینی و بسیاری از کاربردهای ظریف دیگر در پوست صورت و نیز پر کردن و حجم دهی به سینه ها و باسن به کار می رود. تزریق ژل با این روش نیز در حدود ۱ سال، بسته به شرایط و خصوصیات پوست هر فرد دوام خواهد داشت.

قیمت تزریق ژل دنبی

هزینه تزریق ژل نیز همانند بسیاری از موارد دیگر تحت تأثیر نوسانات سریع قیمت ارز قرار می گیرد. بنابراین جهت آگاهی از آخرین قیمت های تزریق ژل دنبی می توانید از طریق تماس با کلینیک زیبایی مورد اعتماد خود، از مشورت با متخصصان و کارشناسان این مراکز بهره برده و با دریافت نوبت از این مراکز، به جوان سازی و زیبایی پوست خود همت گمارید.

جمع بندی

ژل های فیلر دنبی، ساخت کشور کره جنوبی بوده و با کیفیتی استثنایی و قیمت مناسب در مقایسه با نمونه های مشابه عرضه می گردند. این محصولات جوابگوی تمامی نیازهای شما در حیطه زیبایی و رفع خطوط اضافی و کانتور صورت و بدن بوده و شما را از بسیاری از اعمال جراحی غیرضروری و بالقوه خطرناک بی نیاز می سازند. بنابراین اگر می خواهید تجربه ای خارق العاده از تزریق ژل های پر کننده و حجم دهنده بدن را برای خود رقم بزنید، همین امروز با مشورت با متخصصان زبده و کلینیک های زیبایی معتبر، نسبت به دریافت نوبت تزریق ژل دنبی اقدام کنید.