انتخاب برگه

اگر به دنبال افزایش درخشندگی پوست، تقویت جوانی و شادابی و همچنین رفع مشکلات پوستی یا جای زخم هستید، ممکن است “تزریق مزوژل” دقیقا همان چیزی باشد که به آن نیاز دارید. امروزه در بازار مزوژل‌های کاربردی و مفیدی همچون سونه کاس، پروفایلو، جالپرو، رویتاکر، موجود هستند که می‎توانند به زیبایی، جوانسازی و بهبود پوست شما کمک کنند. ما اینجا در بهترین کلینیک زیبایی در ونک، این محصولات فوق‌العاده را برای کمک به زیبایی و سلامت پوست شما استفاده می‎کنیم. بنابراین اگر می‎خواهید بیشتر درباره محصولات شرکت sunekos ایتالیا و کاربردهایی که دارند بدانید، با ما همراه باشید.

سونه کاس چیست؟

Sunekos  یک درمان غیرجراحی ابتکاری است که با تحریک تولید کلاژن و الاستین، پوست را جوان می کند، علائم پیری را کاهش می دهد و کیفیت پوست را بهبود می بخشد. سونه کاس انواع مختلفی دارد که مهمترین آنها عبارتند از:

 1. سونه کاس 1200
 2. سونه کاس 200
 3. سونه کاس body
 4. سونه کاس Performa
 5. سونه کاس Cell 15

1- مزوژل سونه کاس 1200

Sunekos 1200 با تحریک کلاژن سازی، الاستین سازی و ماتریکس خارج سلولی، بازسازی کامل پوست را فراهم می‌کند. سونه کاس یک محصول نوین برای بازسازی پوست است که کاربردهای فراوانی دارد. این محصول، ترکیبی منحصر به فرد از اسید هیالورونیک و اسیدهای (PCT / IB2015) است که به طور موثر کلاژن سازی و الاستین سازی پوست را تحریک می‌کند.

مزوژل سونه کاس 1200

به طور کلی سونه کاس دارای دو نوع محصول از جمله Sunekos 200 و Sunekos 1200 است که به پزشک اجازه می‌دهد تا درمان را با دقت بالا و بر اساس نیازهای فردی انتخاب کند. معمولا سونه کاس 200 برای افرادی با چین و چروک کمتر طراحی شده است، در حالی که سونه کاس 1200 مناسب افراد مسن‌تر است. این مزوژل را می‎توان برای نواحی صورت، گردن، دست‌ها، دکلته، قسمت داخلی ران و ناحیه زیر زانو تزریق کرد.

ترکیبات

 • اسید هیالورونیک با وزن مولکولی کم (200 کیلو دالتون)
 • مجموعه ای منحصر به فرد از اسیدهای آمینه: گلیسین، پرولین، هیدروکسی پرولین، هیدروکسی لیزین، والین و لیزین

هر بسته شامل 4 آمپول است که دو آمپول حاوی اسید هیالورونیک و دو آمپول حاوی اسیدهای آمینه هستند. برای آماده‌سازی محصول جهت تجویز به بیمار، پزشک این آمپول‌ها را با هم مخلوط می‌کند. در برخی موارد، برای پوست‌های بالغ، شل‌شده و مشکل‌دار با چین و چروک‌های عمیق، از سونه کاس 1200 و سایر روش‌های ترکیبی استفاده می‌شود. تعداد جلسات نیز بر اساس نیازهای فردی بیمار توسط پزشک تنظیم می‌شود.

لازم به ذکر است که این روش دردناک نیست و حدود یک ساعت طول می‌کشد. بلافاصله پس از درمان، اثرگذاری طبیعی آن قابل مشاهده است. همچنین، اثرات بعدی مانند روشن شدن پوست، صاف شدن چین و چروک‌ها و سفت شدن پوست در حدود 10 روز بعد قابل مشاهده هستند و نتایج کلی این محصول برای بیش از 6 ماه باقی می‌مانند.

مزایای سونه کاس 1200

سونه کاس 1200  یک درمان مزوتراپی تزریقی با خواص متنوع است که به بهبود و جوانسازی پوست کمک می‌کند. مزایای این محصول شامل موارد زیر است:

 • خواص ضد پیری: سونه کاس 1200 به طور موثر علائم پیری را کاهش می‌دهد و به پوست ظاهری جوان‌تر می‌بخشد.
 • روشن کننده: این محصول به روشن شدن پوست کمک کرده و رنگ چهره را بهبود می‌بخشد.
 • تغذیه کننده: با تامین مواد مغذی مورد نیاز پوست، به سلامت و شادابی آن کمک می‌کند.
 • سفت کننده: سونه کاس 1200 باعث افزایش استحکام و خاصیت ارتجاعی پوست می‌شود.
 • بازگرداننده ظاهر جوان و طبیعی: برای بیماران مسن، این درمان به بازگرداندن ظاهری جوان و طبیعی کمک می‌کند.
 • جلوگیری از خراب شدن حجم صورت: با حفظ حجم طبیعی صورت، از افتادگی و پژمردگی پوست جلوگیری می‌کند.
 • کاهش چین و چروک‌های عمیق: به طور موثری چین و چروک‌های عمیق را کاهش می‌دهد.
 • مرطوب کننده شدید: با ایجاد رطوبت کافی برای پوست، از خشکی و آسیب‌های ناشی از آن جلوگیری می‌کند.

این محصول را باید 3 تا 4 جلسه و طی 3 تا 4 هفته تزریق کنید. برای ماندگاری آن نیز می‎توانید جلسات تزریق مزوژل را هر 6 ماه یکبار تمدید کنید.

مزوژل سونه کاس 200

2- مزوژل سونه کاس 200

مزوژل سونه کاس 200 محصولی منحصر به فرد برای انواع پوست بوده که قابل استفاده در بخش‌های مختلف بدن از جمله صورت، گردن، دکلته و دست‌ها است. این محصول به‌ویژه در ناحیه دور چشم برای کاهش تیرگی زیر چشم و همچنین در ناحیه پیشانی برای رفع خطوط و چین و چروک‌ها بسیار مؤثر است.

کلاژن و الاستین دو پروتئین بسیار حیاتی در ساختار بدن هستند. این دو پروتئین مسئولیت تقویت و افزایش انعطاف‌پذیری پوست بدن را بر عهده دارند. همچنین در حفظ سفتی و شادابی پوست نقش بسیار مهمی دارند. تحلیل رفتن و کاهش این پروتئین‌ها می‌تواند منجر به شلی و افتادگی پوست شود. عواملی همچون پیری، تأثیرات مضر اشعه UV، مصرف سیگار و سایر فاکتورها می‌توانند به تخریب و کاهش مقادیر کلاژن و الاستین در بدن کمک کنند. مزوژل سونه کاس 200 با تحریک کلاژن و الاستین سازی پوست به حفظ جوانی و شادابی پوست کمک می‎کند.

مزایای سونه کاس 200

مزوژل سونه کاس 200 برای موارد زیر کاربرد دارد:

 • تغذیه پوست: سونه کاس 200 با ترکیبی منحصر به فرد از اسید هیالورونیک و اسیدهای آمینه، مواد مغذی مورد نیاز پوست شما را تامین می‌کند. این مواد به حفظ سلامت و شادابی پوست کمک کرده و آن را به خوبی تغذیه می‌کنند.
 • درمان و پیشگیری از پیری و افزایش تولید الاستین در پوست: این محصول با تحریک الاستین سازی در پوست، به پیشگیری از پیری زودرس و بهبود ظاهر کلی پوست کمک می‌کند. استفاده منظم از Sunekos 200 می‌تواند به کاهش نشانه‌های پیری و جلوگیری از پیشرفت آن‌ها کمک کند.
 • کاهش خطوط چهره و چین و چروک‌های سطحی: سونه کاس 200 با تحریک تولید کلاژن، ساختار اصلی پوست را تقویت کرده و به کاهش خطوط ریز و چین و چروک‌های سطحی کمک می‌کند. این فرآیند باعث صاف‌تر و جوان‌تر شدن ظاهر پوست می‌شود.
 • افزایش تولید کلاژن و الاستین و کمک به ترمیم ماتریکس سلولی: ترکیبات فعال موجود در Sunekos 200، پوست را برای تولید کلاژن و الاستین تحریک می‌کنند و با ترمیم ماتریکس سلولی، سلامت پوست را بهبود می‌بخشند. ماتریکس برون‌سلولی پوست، یک ساختار بافتی است که وظیفه اتصال سلول‌های پوستی را دارد. در واقع ماتریکس یک ماده بی‌شکل ژلاتینی است که از ترکیب قند و پروتئین تشکیل شده و فضای بین سلول‌های پوست را پر می‎کند.
 • بازسازی حجم از دست رفته صورت و بهبود خاصیت ارتجاعی و جوانی پوست: با افزایش تولید کلاژن و الاستین، سونه کاس 200 به بازسازی حجم از دست رفته در نواحی مختلف صورت کمک می‌کند. این امر باعث بهبود خاصیت ارتجاعی پوست و بازگشت جوانی و طراوت به چهره می‌شود.

از بین رفتن ماتریکس خارج سلولی (ECM) یکی از عوامل اصلی پیری پوست است. ماتریکس خارج سلولی ساختار پوست را حفظ کرده و استحکام و خاصیت ارتجاعی آن را فراهم می‌کند. با افزایش سن، این ساختار تخریب شده و منجر به ایجاد چین و چروک، خطوط ریز و افتادگی پوست می‌شود. بنابراین مراقبت از پوست همیشه در بالاترین اولویت قرار دارد و مهم‌ترین عامل در جوانسازی، تغذیه مناسب پوست و حفظ سلامت ماتریکس سلولی است.

این محصول را باید 3 تا 4 جلسه و طی 3 تا 4 هفته تزریق کنید. برای ماندگاری آن نیز می‎توانید جلسات تزریق مزوژل را هر 6 ماه یکبار تمدید کنید.

مزوژل سونه کاس performa

3- مزوژل سونه کاس پرفرما

این محصول جدیدترین نوآوری در تحقیقات پزشکی زیبایی از آزمایشگاه Sunekos است. این مزوژل ترکیبی از اسید هیالورونیک با وزن مولکولی کم و خوشه‌ای از اسیدهای آمینه (AA)، با فرمول  HY6AAاست. این محصول با بازسازی ماتریکس خارج سلولی (ECM) به روشی مؤثرتر و کامل‌تر، به الاستین‌سازی پوست  (Eln)کمک کرده و باعث کلاژن سازی عالی پوست می‎شود.

سونه کاس Performa  را می‎توان برای درمان نواحی دور چشم، گردن، دست‌ها و دکلته استفاده کرد. این محصول با ترکیبات منحصر به فرد خود، به طور مؤثری به بازسازی و جوانسازی پوست در این نواحی کمک می‌کند و منجر به بهبود چشمگیر در ظاهر و بافت پوست می‌شود.

Sunekos Performa  با فرمولاسیونی منحصر به فرد حاوی سطح بالایی از اسید هیالورونیک طراحی شده است که به آرامی آزاد می‌شود تا تولید کلاژن را تحریک کرده و آبرسانی و استحکام پوست را بازگرداند. این محصول با روش تزریق، به بهبود بافت، حجم و درخشندگی پوست کمک می‌کند.

مزایا و کاربردهای سونه کاس پرفرما شامل موارد زیر است:

 • صاف و کاهش دادن خطوط ریز و چین و چروک: سونه کاس پرفرما با تحریک تولید کلاژن و الاستین سازی پوست، به طور موثری خطوط ریز و چین و چروک‌های سطحی پوست را صاف می‌کند و از بروز آن‌ها در آینده جلوگیری می‌نماید.
 • آبرسانی و سفت کردن پوست صورت: این محصول با داشتن اسید هیالورونیک که به تدریج آزاد می‌شود، رطوبت لازم را به پوست می‌رساند و به حفظ استحکام و خاصیت ارتجاعی پوست کمک می‌کند. نتیجه این فرآیند، پوستی مرطوب، سفت و جوان‌تر است.
 • ارائه نتایجی با ظاهر طبیعی و جذاب: Sunekos Performa نتایجی طبیعی و هماهنگ با بافت و رنگ پوست ارائه می‌دهد. این محصول با رویکردی جدید به بهبود سلامت و زیبایی پوست کمک کرده و ظاهری جوان و شاداب به پوست می‌بخشد.

سونه کاس Performa  مناسب برای افرادی است که از خشکی پوست رنج می‌برند، یا کسانی که متوجه از دست دادن استحکام یا خاصیت ارتجاعی در پوست خود شده‌اند. همچنین، برای افرادی که به دنبال رفع افتادگی و پیری پوست در نواحی دور گردن، بازوها، دست‌ها و زانو هستند، ایده‌آل است. مدت زمان ماندگاری نتایج بسته به سبک زندگی و شرایط پوستی هر بیمار متفاوت است، اما به طور کلی، نتایج می‌توانند تا 6 ماه باقی بمانند.

مزوژل sunekos بادی

4- مزوژل سونه کاس بدن (Sunekos Body)

این محصول به تولید کلاژن و الاستین سازی پوست کمک می‌کند و باعث بازسازی ماتریکس خارج سلولی می‎شود. شلی پوست یک علامت ناخوشایند است که علت آن فقط بسته به نوع پوست نیست و از آنجایی که پوست همیشه در معرض خطرات محیطی قرار دارد، ممکن است به مرور دچار شل شدگی شود. این مسئله پیچیده نیازمند یک رویکرد جامع و دقیق است.

به طور کلی سونه کاس بادی  محصولی ایده‌آل برای جلوگیری از افتادگی و شل شدن پوست در نواحی مختلف بدن همچون: بازوها، ران ها، زانوها و شکم است. محصولات جدید Sunekos، به خوبی بازسازی سلول‌های پوستی را انجام داده و خاصیت ارتجاعی و انعطاف‌پذیری پوست را بهبود می‎بخشند. ترکیب ماده فعال اسید هیالورونیک و مجموعه‌ای از اسید آمینه‌های به کار رفته در این محصول نیز به یکنواخت شدن پوست بدن کمک می‌کنند، به طوری که می‌توان علائم پیری و خستگی پوست را کاهش داد.

سونه کاس بدن می‌تواند به طور دائمی افتادگی پوست بازوها، ران‌ها، زانوها و شکم را سفت کند و اشل شدگی آن‌ها را کاهش دهد. با توجه به اینکه پوست از نظر بافت، تراکم و ساختار در هر قسمت از بدن متفاوت است، باید برای هر ناحیه درمان مناسبی انجام شود. سونه کاس بدن به این امر کمک می‌کند، زیرا ترکیبات موثری دارد و دقیقاً گزینه‌های درمانی و تکنیک‌های مناسب را برای رفع ظاهر نامطلوب پوست ارائه می‌دهد. این محصول بازسازی سلولی و تولید الاستین بدن را تحریک می‌کند و موجب شکل دادن، سفت شدن پوست و تولید پروتئین کلاژن می‎شود. همچنین اثر ضد پیری دارد و خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری پوست بدن را حفظ می‎کند و بهبود می‎بخشد.

مزایا و کاربردهای مزوژل سونه کاس بدن، به شرح زیر است:

 • کاهش علائم افتادگی و شل شدگی پوست: سونه کاس بدن با ترکیبات منحصر به فرد خود، به کاهش علائم افتادگی پوست کمک می‌کند. این کار با بازسازی ماتریکس خارج سلولی (EZM) انجام می‌شود که به بهبود ساختار و تراکم پوست منجر می‌شود.
 • درمان مناسب برای هر ناحیه از بدن: با توجه به تفاوت‌های بافت، تراکم و ساختار پوست در هر قسمت از بدن، سونه کاس بدن درمان‌های مناسبی را برای هر ناحیه ارائه می‌دهد. این محصول دقیقاً گزینه‌های درمانی و تکنیک‌های مناسب را برای رفع ظاهر نامطلوب پوست ارائه می‌کند.
 • بازسازی سول‌های پوست: سونه کاس بدن با بازسازی سلولی، به تقویت و بهبود ساختار پوست کمک می‌کند. این بازسازی باعث بهبود خاصیت ارتجاعی و انعطاف‌پذیری پوست می‌شود.
 • تحریک تولید الاستین و کلاژن: این محصول با تحریک تولید الاستین و کلاژن، به بازسازی سلولی کمک می‌کند. این محصول باعث بهبود استحکام و جوانی پوست نیز می‌شود.
 • اثر ضد پیری: سونه کاس بدن با حفظ و بهبود خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری پوست، اثرات ضد پیری قابل توجهی دارد. این محصول به حفظ جوانی و شادابی پوست بدن کمک می‌کند.
 • مرطوب کنندگی و بازسازی ساختار بدن: ترکیبات سونه کاس بدن، پوست را مرطوب کرده و ساختار بدن را بازسازی می‌کنند. این محصول ظاهری یکنواخت برای پوست بدن به ارمغان می‎آورد.

در مقایسه با سونه کاس 200  که پوست را در ناحیه صورت و گردن بهبود می‎بخشد، سونه کاس بدن  نواحی مختلف بدن را درمان می‌کند. اگر شما نیز به دنبال راه حلی ایده‌آل برای افتادگی و شل شدگی پوست بدن خود هستید، می‌توانید امروز برای تزریق مزوژل سونه کاس بدن به کلینیک زیبایی ونک مراجعه کنید.

مزوژل سونه کاس سل 15 برای رفع سلولیت

5- مزوژل سونه کاس سل 15 (Sunekos Cell 15)

سونه کاس سل 15  یک محلول جوانساز و تزریقی است که باعث بهبود شرایط پوست بدن می‎شود. پوست بدن در اثر عوامل مختلفی ممکن است دچار التهاب، مشکلات ظاهری و تخریب سلولی شود.

بنابراین این محصول با رفع سلولیت پوستی و دیگر مشکلات پوست، یک راه حل موثر و نوآورانه است. مزوژل سونه کاس سل 15 با ترکیبات منحصر به فرد خود، حاوی اسید هیالورونیک (HA)، اسیدهای آمینه (AA) و یک محلول قلیایی است که به شکل ویژه‌ای پوست بدن را بهبود می‎دهد.

برخی از مزایا و کاربردهای مزوژل سونه کاس سل 15 به شرح زیر هستند:

 • بازسازی سول‌های پوست: سونه کاس Cell به ترویج سلول‌سازی پوست کمک می‌کند. این اقدام باعث بهبود ساختار و کیفیت پوست می‌شود.
 • بهبود گردش خون: با بهبود گردش خون، سونه کاس Cell  به ارائه تأمین مناسب از مواد غذایی و اکسیژن به بافت‌های پوستی کمک می‌کند.
 • تعادل در سطوح پوست و یکواخت کردن آن: این محصول باعث یکدست شدن و تعادل سطح پوست می‎شود.
 • کمک به تنظیم pH پوست: سونه کاس Cell به تنظیم pH طبیعی پوست کمک می‌کند که موجب سلامت و تعادل پوست می‎شود.

 

SUNEKOS CELL 15 یک مزوژل تزریقی جدید برای درمان غیرتهاجمی سلولیت با ترکیبی از اسید هیالورونیک با وزن مولکولی کم (HA)، شش اسید آمینه ضروری (AA) و نمک‌های بی کربنات است.

این محصول نوآورانه، به بازسازی و بهبود ساختار پوست و بافت چربی کمک کرده و از تخریب آن‌ها جلوگیری می‌کند. همچنین با بهینه سازی گردش خون، بازسازی سلولی و کاهش التهاب، به زیبایی، شفافیت و جوانسازی پوست شما کمک می‎کند. سلولیت ظاهر توده‌ای در پوست است که عمدتاً در ناحیه ران‌ها و باسن اغلب زنان رخ می‌دهد. این بیماری مزمن پوستی گسترده است و بیش از 85 درصد از زنان بالای 20 سال را تحت تاثیر قرار می دهد. در این بیماری پوست نواحی ران‌ها و یا باسن، حالت شل شدگی و بدفرمی به خود می‎گیرند که به کمک این مزوژل کاربردی، کاملا برطرف می‎شود.

در جدول زیر می‎توانید تمامی محصولات معرفی شده در این مطلب را با ویژگی‎هایشان بررسی کنید:

ردیف نام محصول ویژگی‌ها و مزایا
1 مزوژل سونه کاس 200 ·       تغذیه پوست

·       درمان و پیشگیری از پیری و افزایش تولید الاستین در پوست

·       کاهش خطوط چهره و چین و چروک‌های سطحی

·       افزایش تولید کلاژن و الاستین و کمک به ترمیم ماتریکس سلولی

·       بازسازی حجم از دست رفته صورت و بهبود خاصیت ارتجاعی و جوانی پوست

2 مزوژل سونه کاس 1200 ·       خواص ضد پیری

·       روشن کننده

·       تغذیه کننده

·       سفت کننده

·       بازگرداننده ظاهر جوان و طبیعی

·       جلوگیری از خراب شدن حجم صورت

·       کاهش چین و چروک‌های عمیق

·       مرطوب کننده شدید

 

3 مزوژل سونه کاس پرفرما ·       صاف کردن و کاهش خطوط ریز و چین و چروک

·       آبرسانی و سفت کردن پوست صورت

·       ارائه نتایج با ظاهری طبیعی و جذاب

4 مزوژل سونه کاس بدن ·       کاهش علائم افتادگی پوست

·       درمان مناسب برای هر ناحیه از بدن

·       بازسازی سول‌های پوست

·       تحریک تولید الاستین و کلاژن

·       اثر ضد پیری

·       مرطوب کنندگی و بازسازی ساختار بدن

5 مزوژل سونه کاس سل 15 ·       بازسازی سول‌های پوست

·       بهبود میکروگردش خون

·       تعادل در سطوح پوست و یکواخت کردن آن

·       کمک به تنظیم pH پوست

 

عکس های قبل و بعد از تزریق مزو سونه کاس

عکس قبل و بعد از تزریق سونه کاس زیر چشم

عکس قبل و بعد از تزریق سونه کاس به لب

عکس قبل و بعد از تزریق سونه کاس پیشانی

سوالات متداول

سونه کاس چگونه عمل می‌‎کند؟

سونه کاس با استفاده از ترکیبی منحصر به فرد از اسیدهای آمینه و اسید هیالورونیک عمل می‎کند. این مواد فیبروبلاست‌ها را در پوست فعال می‌کنند و تولید کلاژن و الاستین را برای افزایش استحکام و الاستیسیته پوست افزایش می‌دهند.


سونه کاس چه مشکلات پوستی را می تواند برطرف کند؟

Sunekos  در درمان مشکلات مختلف پوست از جمله خطوط ریز، چین و چروک، افتادگی پوست، کدر شدن چهره و کاهش حجم موثر است. می‌توان از آن برای صورت، گردن و دست‌ها استفاده کرد.

آیا سونه کاس یک روش دردناک است؟

سونه کاس به طور کلی به خوبی با حداقل ناراحتی انجام شده و تحمل می‌شود. برخی از بیماران ممکن است در طول درمان احساس خفیفی داشته باشند، اما می‌توان از کرم بی‌حس کننده موضعی برای افزایش راحتی استفاده کرد.

نتایج سونه کاس چه مدت ماندگاری دارد؟

طول عمر نتایج سونه کاس به عوامل مختلفی از جمله سن، سبک زندگی و روتین مراقبت از پوست بستگی دارد. به طور کلی، نتایج می‌تواند تا 6 تا 12 ماه باقی بماند.

آیا می‌توان سونه کاس را با سایر درمان ها ترکیب کرد؟

بله، سونه کاس را می‌توان با سایر درمان های زیبایی ترکیب کرد.