انتخاب برگه

از بین بردن چین و چروک دور چشم

هر فردی با گذر زمان با نشانه های پیری مواجه می شود و شل شدن و چروک شدن پوست یکی از این نشانه ها است. ما حتی اگر دچار استرس باشیم، عصبانی و یا مضطرب باشیم باز هم از ابروهایمان برای نشان دادن احساساتمان استفاده می کنیم. در نتیجه نشانه های پیری روی پوست شروع به آشکار شدن می کنند. این نشانه ها شامل چروک، افتادگی پلک ها و شل شدن پوست هستند. این نشانه ها باعث می شوند که ظاهر شما بد به نظر بیاید و همچنین شما ممکن است پیرتر از سن واقعی تان به نظر برسید. اما اگر شما با چنین مسائلی مواجه شده اید و نگران هستید و می خواهید پوست صاف و جوان تر قبلی خود را داشته باشید، دیگر نباید نگران باشید. مرکز جراح زیبایی رویای آبی به عنوان یکی از بهترین کلینیک های جراحی پلاستیک امکان جراحی لیفت ابرو را در تهران برای شما فراهم می کند تا از این طریق شما را در راه رسیدن به هدفتان که داشتن صورتی زیبا و بی عیب و نقص است یاری کند. این فرآیند نه تنها به شما کمک می کند که از شر چروکها و پوست شل رها شوید، بلکه پوست شما را جوان می کند. بیشتر بیماران ما نگران این موضوع هستند که چگونه این فرآیند جراحی به رها شدن از شر چین و چروک های اطراف چشم کمک می کند. ما از متخصصان این امر اطلاعاتی جمع آوری کرده ایم و این اطلاعات را در این جا می نویسیم. به کشف اطلاعات ادامه بدهید.

بعد از تمام شدن عمل جراحی، متخصص زیبایی برش های ایجاد شده روی پوست شما را با بخیه های کوچک می بندد. این بخیه ها بسیار ریز هستند و بعد از بهبودی کامل، اثری از آنها روی صورت شما باقی نمی ماند.

چرا شما باید عمل لیفت ابرو را انجام بدهید؟

اگر شما پوست شل شده ای را در بالای چشمان خود مشاهده می کنید و یا شاهد پلک  های افتاده هستید، باید با یک جراح پلاستیک خوب و دارای صلاحیت مشاوره کنید. این فرآیند برای افرادی که می خواهند از شر ابروها و پیشانی افتاده و شل شده رهایی یابند به طور معجزه آسایی عمل می کند. دلیل چروک هر چه باشد، این روش به طور شگفت انگیزی نتیجه می دهد. همچنین، اگر شما می خواهید چروک های روی بینی و خطوط روی پیشانی خود را برطرف کنید این فرآیند برای شما طراحی شده است.

آیا شما کاندیدای مناسبی برای لیفت ابرو هستید یا خیر

قبل از هرگونه تصمیم گیری، شما بایستی بدانید که آیا کاندیدای مناسبی برای این کار هستید یا خیر. این مسئله یکی از مسائل ضروری است که می بایست اولویت اصلی شما باشد. متخصصان ما در این رابطه می توانند به شما کمک کنند به این منظور، شما بایستی از کلینیک ما بازدید کنید. در طی جلسه ی بازدید، دکتر ما سابقه ی پزشکی شما را بررسی خواهد کرد، اهداف شما را خواهد شناخت، توضیحات واقع گرایانه ای درباره ی نتایج در اختیار شما قرار خواهد داد و به سوال شما پاسخ روشنی خواهد داد. به این ترتیب، گرفتن یک تصمیم عاقلانه برای شما راحت خواهد شد.

فواید جراحی لیفت ابرو

در ذیل فواید این فرآیند جراحی آورده می شود. به دقت به آن ها نگاه کنید.

  • ظاهر خسته و عصبانی شما را برعکس می کند.
  • سن شما را به عقب برمی گرداند.
  • چین و چروک های صورت را صاف می کند.
  • نتایج آن پایدار و قابل ملاحظه می باشد.
  • چشم ها را گشادتر می کند.
  • بر اساس نیازمندی های شما قابل تنظیم است.

بنابراین اگر شما می خواهید به اصلاح چین و چروک های صورت، افتادگی پلک ها و یا پوست شل خود بپردازید، این فرآیند مناسب ترین روش برای شما می باشد. با این روش شما به نتایجی پایدار و قابل ملاحظه دست خواهید یافت. اگر می خواهید با این روش درمان چروک ها به بهترین نتایج دست یابید، در انتخاب جراح خود بسیار با دقت عمل نمایید.