انتخاب برگه

هر کس وکسینگ را امتحان کرده باشد، قبل از آن نمی دانسته که چقدر دردناک می تواند باشد. خوب، لیزر موهای زائد می تواند به عنوان یک روش جایگزین عمل کند.

تیغ زدن را فراموش کنید، زندگی با لیزر موهای زائد آسان تر است. در اینجا 6 مزایای لیزر موهای زائد ارائه شده است.

6 مزیت لیزر موهای زائد

1- لیزر موهای زائد دقیق است

مطمئناً، همه ما شخصی را می شناسیم که ظاهراً می تواند با دقتی مثل جراح تیغ بزند یا وکس کند. برای بقیه ما، روز معمولاً با دیدن موهای زائد زمانی که برای برگشتن به خانه بسیار دیر شده است، شروع می شود. طبیعتاً، بقیه روز با توجه به خود، عدم احساس امنیت و نهایتاً اضطراب سپری می شود.

اگر شما حتی نمی توانید تعداد دفعاتی که این اتفاق برای شما رخ داده است را بشمارید، ما پیشنهاد می دهیم که در مورد لیزر موهای زائد واقعاً فکر کنید. بالای وسیله لیزر هم اندازه یک چارک است. قبل از درمانتان، می توانید به متخصص بگوئید که می خواهید کدام نواحی تحت پوشش قرار بگیرد. نتایج به طور خارق العاده ای دقیق خواهند بود، اشعه لیزر با سایز یک چهارم چیزی را از دست نمی دهد.

2- یک پروسه پزشکی ایمن است

شبیه به آنچه ما الان گفتیم، درمان های خانگی شبیه به اعمال درد عمدی توسط افراد ناماهر به نظر می رسند. باید بدانید که درمان های حذف موهای زائد باعث بریدن، خارش، سوختگی و تخریب پوستی می شوند.

لیزر موهای زائد یک پروسه ایمن است. برای اینکه فردی بتواند با یک وسیله لیزری کار کند، باید کاملاً آموزش ببیند. طی آموزش، فرد بیشتر از تنها کار کردن با دستگاه یاد می گیرد.

فقط یک نوع دستگاه لیزر موهای زائد وجود ندارد، چندین نوع هستند. برخی وسیله ها برای افراد با پوست حساس طراحی شده اند. در مقابل، گروهی از لیزرهای قدرتمندتر هستند که می توانند موهای دائمی و مقاوم را حذف کنند.

3- نتایج سریع، درمان های کوتاه

اگر برای لیزر موهای زائد اقدام کنید، شما با حداکثر 7 بار درمان از شر موهای زائد خلاص می  شوید. افراد خیلی خوش شانس تنها به سه بار نیاز دارند.

تعداد دفعاتی که به درمان نیاز دارید، به سه عامل مختلف بستگی دارد:

  • پوست
  • مو
  • لیزر

طبیعتاً، شما تحقیق می کنید و اطمینان حاصل می کنید که درمان ها توسط یک متخصص آموزش دیده انجام می شوند. در صورتی که شما سابقه و زمینه را چک نکنید، یک اپراتور بی تجربه پشت دستگاه لیزر می تواند مشکل ساز باشد.

اگر ما آن فاکتور را خارج سازیم، تعداد درمان های شما در واقع به ژن های شما و دستگاه لیزر بستگی دارد.

3- پوست صاف –احتمالاً برای همیشه

جالب اینجاست که برخی از افراد که درمان های لیزری را انجام می دهند، برای بار دوم به فکر موهای زائد نمی افتند. در صورتی که شما به آن گروه خوش شانس تعلق دارید، دیگر هرگز به یک جلسه وکسینگ هم نیاز نخواهید داشت.

معمولاً مردم متوجه رشد دوباره برخی موها بعد از یک دوره شش ماهه می شوند. اگر این اتفاق برای شما افتاد، شما متوجه موی خیلی نازک، ضعیف و قابل دیدن روی پوستتان می شوید. همچنین، آن مثل سابق رشد نمی کند. بعد از درمان لیزری، موهای زائد تقریباً نادر می شوند.

همچنین رشد دوباره دیگر یک آپشن است، شما ممکن است بعد از یکسال متوجه برخی موها شوید. مجدداً، آن مو تقریباً غیر قابل توجه خواهد شد.

برای اینکه پوستتان را دوباره صاف و نرم کنید، فقط یک وقت ملاقات دیگر بگیرید. شما نباید تیغ بزنید یا وکس کنید زیرا باعث می شوند که ریشه های مو قوی تر شود. همچنین، این احتمال وجود دارد که وقت ملاقات جدید به اندازه آن 7 جلسه پیش بینی شده باشد.

4- شما در طولانی مدت هزینه کمتری خواهید کرد

به نظر نمی رسد که هزینه های درمانی سالن زیبایی و محصولات DIY برای حذف موهای زائد به صورت ماهانه آنچنان زیاد نیست. تنها چند هزار تومان اینجا و چند هزار تومان آنجاست! با این حال، اگر تمام آن هزینه ها را لیست کنید و هزینه های ماه اول را حساب کنید، پس مجموع هزینه سالیانه و سپس هزینه 5 ساله شما را شگفت زده خواهد کرد.

هرچند هزینه لیزر موهای زائد ممکن است در ابتدا زیاد باشد، ولی در طولانی مدت دیدگاه شما کاملاً  عوض خواهد شد. شما حتماً نباید ثروتمند یا سلبریتی باشید. حتی اگر شما از آن دسته افرادی که دیگر موهای زائدشان دوباره رشد نمی کند هم نباشید، پول زیادی ذخیره خواهید کرد.

در صورتی که متوجه رشد موهای ناخواسته بعد از یک سال یا هفت جلسه شدید، می توانید به سالن بر گردید و با یک درمان مناسب از شر آنها خلاص شوید. ما درمان های لیزر موهای زائد را به صورت یک سرمایه گذاری می بینیم که تا پایان عمر به شما سود می دهد.

5- دیگر نیازی به برنامه ریزی برای وکسینگ ندارید

جلسات وکسینگ و عادت تیغ زدن باید با اتفاقات بزرگ در زندگی تان هماهنگ باشند، حتی برای آنهایی که نمی توانید برنامه ریزی کنید. برخی افراد مشکلات متعددی با برنامه ریزی برای وکسینگ در زمان مناسب دارند.

معمولاً، برای وقت گرفتن خیلی زود است و باید صبر کنید تا موهای زائد رشد کنند. اغلب اوقات، مهمترین زمان ها بین جلسات عروسی ها، تولدها و جشن های بزرگ دیگر هستند. پس، ما به شیو کردن روی می آوریم که برای افراد با پوست حساس کاملاً مشکل ساز است.

هیچکدام از این مشکلات در ذهن شما نخواهد بود اگر تصمیم بگیرید که موهای زائد خود را با لیزر حذف کنید. هر موقع دوست داشتید می توانید هر لباسی که می خواهید بپوشید. به نظر خیلی لذت بخش می آید، اینطور نیست؟