انتخاب برگه

وقتی مادام والری تاوپن آزمایشگاه‌های تئوکسان(TEOXANE) را در سال 2003 در ژنو تأسیس کرد، چشم انداز او کاملاً واضح بود: برآوردن نیازهای بازار زیبایی شناسی که دائماً در حال تغییر است از طریق ارائه محصولات پیشرفته، با کارایی بالا و حرفه‌ای همراه با پشتیبانی از تحقیقات علمی.

امروزه تمرکز این شرکت بدون تغییر باقی مانده است. آنها متعهد به استفاده مداوم از تخصص پیشرو در صنعت و استانداردهای با کیفیت بالا برای طراحی و ساخت فیلرهای اسید هیالورونیک (HA) با نام تجاری تئوسیال هستند.

هر محصول تحت نام تئوکسان به طور خاص برای سازگاری با تمام نواحی صورت، بر اساس علم آناتومی و فیزیولوژی برای نتایج طبیعی طراحی شده است.

در نهایت، ما می دانیم که در تمام نوآوری‌ها، هیچ سازشی نباید بین مدت زمان ماندگاری و ایمنی محصول ایجاد شود. ما مفتخریم که مجموعه‌ای از فیلرهای بادوام با مشخصات ایمنی خوب داریم.

انواع فیلر تئوسیال(teoxane)

تئوکسان اولین شرکت فیلرهای پوست است که حرکت صورت را در قلب محصولات خود قرار داده است:

  • تکنولوژی تولید منحصر به فرد (فناوری شبکه‌ای انحصاری) که زنجیره‌های بلند متحرک HA را که به طور طبیعی در پوست ما یافت می‌شود حفظ می‌کند و برای دستیابی به خواص فیلر مورد نظر به حداقل اتصال متقابل نیاز دارد و خاصیتی قابل توجه برای طیف وسیعی از فیلرها که با حرکات و استرس‌های صورت سازگار می‌شوند، محسوب می‌شود.
  • روش‌های آزمایشی که فراتر از محدودیت‌های استاتیک و معیارهای رئولوژیکی سنتی هستند و حرکت را در رویه ادغام می‌کنند (میزان سازگاری پویا)، به HCP کمک می‌کنند تا عملکرد ژل را پس از تزریق بهتر پیش‌بینی نمایند.

با این پیشرفت‌ها، تئوکسان طیف ممتازی از فیلرها را طراحی کرده که به اندازه خود شما منحصر به فرد است و تنوع زیادی دارد. طیف فیلرهای تئوسیال  TEOSYAL RHA® عبارتند از:

  • متناسب با حرکات صورت، هر محصول در محدوده سریعتر و گسترده تر از هر فیلر HA دیگری در حالات خود با حرکات سازگار می‌شود و بدون از بین بردن حالات صورت، آن را تقویت می‌کند.
  • یکپارچگی ساختاری بالا، همه محصولات در این محدوده می‌توانند طیف وسیع‌تری از استرس‌های صورت را بدون غیرطبیعی شدن برای نتایج قابل پیش بینی و طبیعی تحمل کنند.
  • همه کاره، هر محصول به صورت سفارشی طراحی شده تا کاملاً با نیازهای خاص قسمت‌های متحرک و مختلف صورت مطابقت داشته باشد.

کاربردهای فیلر تئوسیال

کاربردهای فیلر تئوسیال

پشتیبانی ساختاری عمیق

حجم دهنده عمیق تئوسیال  TEOSYAL® PURESENSE ULTRA DEEP به طور خاص برای لیفت کردن و بالا بردن طراحی شده است. ترکیب ایده آل با RHA® 4، از روش چند لایه‌ای برای درمان کامل حجم کم در وسط صورت استفاده می‌شود.

تقویت کننده زیبایی

تقویت کننده پوست تئوسیال TEOSYAL® PURESENSE REDENSITY 1 به طور خاص برای بهبود کیفیت پوست طراحی شده است: استحکام، آبرسانی و افزایش درخشندگی را بهمراه دارد. به طور ایده آل با RHA®1 برای درمان کامل ظاهر پوست ترکیب شده است.

جزئیات، راه حل‌های ما برای تزریق لب

لب‌ها به تعریف جذابیت و حس و حال زنانه کمک می‌کنند. TEOSYAL PURESENSE KISS® برای زیباتر کردن چشمگیر لب‌ها و پرکردن لب‌های فریبنده ساخته شده است.

برای حلقه‌های زیر چشم

با افزایش سن، از دست دادن چربی زیر چشم، که با نازک شدن پوست پلک تشدید می‌شود، باعث ایجاد گودی زیر چشم، حلقه‌های تیره، خطوط ریز و چین و چروک می‌شود که همه این موارد با حرکات روزانه صورت، عوامل ژنتیکی، سبک زندگی و محیط زیست تشدید می‌شوند.

TEOSYAL® PURESENSE REDENSITY 2 اولین و تنها ژل هیالورونیک اسید است که به طور خاص برای ناحیه ظریف زیر چشم طراحی شده است، ناحیه‌ای که قبلاً درمان آن دشوار بود. TEOSYAL® PURESENSE REDENSITY 2 نتایج فوری و طبیعی را با حداقل خطرات ارائه می‌دهد.