انتخاب برگه

کوکتل جوانساز رویتاکر یکی از قوی‌ترین انواع روش‌های جوانسازی پوست است. این ماده برای رطوبت رسانی، شفافیت و سفت شدن پوست کاربرد فراوانی دارد.

کوکتل مزوتراپی s line به‌صورت تزریقی بر روی صورت و سایر نقاط بدن اعمال می‌شود. این برند اخیرا به بازار آمده و ماندگاری بسیار خوبی دارد. همچنین رضایت افراد زیادی را به دنبال داشته است. البته باید تزریق را در کلینیک‌های معتبر و توسط متخصصان انجام دهید. در غیر این صورت ممکن است با عوارض بعد از تزریق نادرست مواجه شوید. اگر به پوست خود اهمیت می‌دهید و می‌خواهید پوستی صاف و شفاف داشته باشید، در ادامه این مطلب با کلینیک رویای آبی همراه باشید تا مزوژل CYTOCARE S LINE را به طور کامل به شما معرفی کنیم.

انواع کوکتل مزو رویتاکر

کوکتل مزو رویتاکر اسلاین چیست؟

کوکتل مزو رویتاکر با نام دقیق CYTOCARE S LINE نوعی ژل آبرسان است که به‌صورت تزریقی به زیر پوست اعمال می‌شود. سازنده این ژل شرکت فرانسوی رویتاکر است. پزشک این نوع ماده را معمولا به پنج نقطه از پوست تزریق می‌کند تا کار آبرسانی برای تمام صورت انجام شود.

بخش عمده‌ای از کوکتل جوانساز s line را هیالورونیک اسید تشکیل می‌دهد. این ماده به‌صورت مستقیم به پوست تزریق می‌شود و آن را رطوبت‌ رسانی، نرم، براق و شفاف می‌کند. افرادی که به دلیل بی آبی پوست دچار چین و چروک شده‌اند می‌توانند از این روش مؤثر استفاده کنند. بلافاصله بعد از تزریق این نوع مزو ژل در پوستتان احساس سفتی و انعطاف پذیری خواهید کرد و همین موضوع نشان دهنده تأثیر و ماندگاری این نوع ژل است. کوکتل مزو اسلاین انواع مختلفی دارد که در ادامه درباره آنها با شما صحبت خواهیم کرد.

انواع مزوژل اس لاین(سایتوکر) شرکت رویتاکر فرانسه

معرفی انواع مزوژل سایتوکر اس لاین رویتاکر

ژل‌های CYTOCARE S LINE مخصوص جوانسازی صورت هستند و انواع مختلفی دارند. هرکدام از این مزو ژل‌ها برای نوع خاصی از پوست و برای افراد در سنین مختلف مناسب هستند. در جدول زیر انواع کوکتل مزو رویتاکر را به شما معرفی می‌کنیم:

نام مزو ژل مواد تشکیل دهنده موارد مصرف
سایتوکر ۵۰۲

(CYTOCARE 512)

انواع ویتامین‌ها

هیالورونیک اسید

بالا بردن تولید کلاژن سازی

از بین بردن چین و چروک ها

رطوبت رسانی به پوست

از بین بردن فرورفتگی‌های پوست

سایتوکر ۵۱۶

(CYTOCARE 516)

هیالورونیک اسید رفع خشکی پوست

رفع تیرگی‌ها

روشن شدن پوست

سایتوکر ۵۳۲

(CYTOCARE 532)

هیالورونیک اسید

انواع آمینواسیدها

مولتی ویتامین‌ها

افزایش استحکام پوست

بالا رفتن انعطاف پذیری پوست

رفع چین و چروک‌ها و افزایش شفافیت پوست

قابلیت استفاده برای افراد بالای ۵۰ سال

سایتوکر ۷۱۵

(CYTOCARE 715)

هیالورونیک اسید با غلظت بالا

انواع آمینواسیدها

روشن شدن و شفاف شدن پوست

جلوگیری از پیری زودرس

امکان استفاده در صورت و قسمت بالاتنه

 

سایتوکر ۵۰۲ چیست؟

سایتوکر ۵۱۲ یکی از مزو ژل‌های اس لاین رویتاکر است که برای جوانسازی پوست کاربرد دارد. این محصول با غلظت کمتر هیالورونیک اسید (حدود دو میلی گرم) برای افرادی با سنین پایین‌تر مناسب است. همچنین انواع ویتامین‌های موجود در این ویال باعث تغذیه پوست می‌شود و در مجموع مزایای زیادی برای پوست دارد.

سایتوکر ۵۱۶ چیست؟

کوکتل مزو سایتوکر ۵۱۶ رویتاکر محصولی است که به منظور رفع لکه‌های تیره پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر جای جوش تیره دارید، می‌توانید این نوع درمان را انتخاب کنید. هیالورونیک در این محصول قوی‌تر است و حدود ۱۶ میلی گرم به کار رفته؛ بنابراین افراد ۳۵ سال به بالا میتوانند این محصول را جهت رفع مشکلات پوستی خود انتخاب کنند.

سایتوکر ۵۳۲ چیست؟

سایتوکر ۵۳۲ هم یکی دیگر از محصولات شرکت رویتاکر است که برای رطوب رسانی عمیق‌تر به پوست استفاده می‌شود. این مزو ژل برای افراد بالای ۵۰ سال که مشکلات پوستی بیشتر مانند چین و چروک‌های عمیق‌تر، لکه‌های تیره‌تر و …. دارند بسیار مناسب است و تا حدود زیادی به رفع این مشکلات  کمک می‌کند.  هیالورونیک موجود در این ویال حدود ۳۲ گرم است و در مقایسه با انواع قبلی غلظت خیلی بیشتری دارد. همچنین مواد مغذی شامل آمینواسیدهای مفید و انواع مولتی ویتامین در آن به کار رفته که باعث شادابی و لیفت پوستتان می‌شود.

سایتوکر ۷۱۵ چیست؟

یکی دیگر از مزو ژل‌های بسیار قوی و محبوب، سایتوکر ۷۱۵ است که در واقع یک محصول پیشگیری کننده به شمار می‌رود. این محصول از ایجاد چین و چروک و مشکلات دیگر پیشگیری می‌کند، زیر دارای غلظت بالایی از هیالورونیک اسید (۷۵ میلی گرم) است.

جالب است بدانید که این کوکتل مزو علاوه بر صورت برای قسمت‌های بالاتنه بدن هم مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ پس اگر می‌خواهید در دراز مدت پوستی شفاف و جوان داشته باشید، مزو ژل اس لاین رویتاکر ۷۱۵ می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

کاربردهای کوکتل مزو رویتاکر

کاربرد کوکتل مزو s line چیست؟

کوکتل مزو s line کاربردهای فراوانی دارد. البته هرکدام از انواع این مزو ژل کاربرد و عملکرد خاص خود را دارند، اما کاربرهای اصلی همه آنها در موارد زیر خلاصه می‌شود:

 • روشن کردن و از بین بردن لکه‌های تیره
 • بهبود کلی وضعیت پوست
 • از بین بردن جای زخم
 • رطوبت رسانی عمیق پوست
 • لیفت کردن و افزایش استحکام پوست
 • افزایش قوام پوست

مقایسه انواع مزو ژل اس لاین، جالپرو و پروفایلو

مزو ژل‌ها در انواع مختلفی به بازار عرضه می‌شوند. تفاوت این محصولات در مواد تشکیل دهنده، دوز مواد، کشور سازنده، قیمت و… است. در جدول زیر این مزو ژل‌ها را به صورت کلی با هم مقایسه کرده‌ایم تا بتوانید یکی از آنها را انتخاب کنید:

نوع مزو ژل کشور سازنده مواد تشکیل دهنده نوع تزریق ماندگاری
اس لاین فرانسه هیالورونیک اسید، ویتامین و اسید آمینه تزریق در پنج نقطه تا یک سال
جالپرو ایتالیا و سوییس هیالورونیک اسید و اسید آمینه تزریق در بیشتر از ۱۰ نقطه تا یک سال
پروفایلو ایتالیا هیالورونیک اسید تزریق در ۱۰ نقطه تا شش ماه

بنابراین نتیجه می‌گیریم که مزو ژل CYTOCARE S LINE ماندگاری بیشتری دارد و از مواد مغذی بیشتری تشکیل شده است. این محصول همچنین تأییدیه FDA آمریکا را نیز دارد.

قیمت کوکتل مزو اس لاین رویتاکر چقدر است؟

کوکتل مزو سایتوکر رویتاکر محصولی خارجی است و قیمت آن در نقاط مختلف جهان با یکدیگر فرق می‌کند. این مزو ژل معمولا به صورت پک سه عددی به فروش می‌رسد. در ادامه قیمت این کوکتل مزو جوانساز در چند کشور را برای شما بیان می‌کنیم. توجه داشته باشید که هزینه تزریق در ایران در کیلینیک‌های مختلف متفاوت است و به سن مراجعه کننده، تعداد نقاط تزریق و… بستگی دارد.

کشور هزینه کوکتل مزو اس لاین
فرانسه ۱۲۰ یورو
آلمان ۹۶.۲۸ یورو
ایران پنج میلیون و۹۵۰ هزار تومان

منابع:France ،  Germany

نحوه تزریق کوکتل جوانساز CYTOCARE S LINE به چه صورت است؟

در قدم اول باید بهترین کلینیک زیبایی در تهران و معتبرترین کلینیک را برای انجام تزریق کوکتل مزو انتخاب کنید. در کلینیک رویای آبی با مشاوره از بهترین پزشکان و متخصصان می‌توانید نوع مزو ژل مناسب پوستتان را انتخاب و آن را تزریق کنید.

در ابتدای مراجعه به کلینیک برای شما پرونده پزشکی تشکیل می‌دهند و شما باید هرگونه بیماری و عارضه‌ای را به اطلاع پزشک برسانید. بعد از تکمیل پرونده پزشک تصمیم می‌گیرد که آیا مزو ژل برای شما مناسب و بی خطر است یا خیر. اگر مشکلی وجود نداشته باشد، کوکتل مزو مناسب را با توجه به سن و مشخصات در نقاط موردنظر برای شما تزریق می‌کنند. در صورت نیاز به تکرار تزریق، پزشک به شما اطلاع می‌دهد که چند جلسه به کلینیک مراجعه کنید.

بعد از تزریق کوکتل مزو رویتاکر چه اقداماتی انجام دهیم؟

بعد از اینکه تزریق کوکتل جوانساز s line را انجام دادید، پزشک به شما می‌گوید که چه کارهایی انجام دهید و از انجام دادن چه کارهایی خودداری کنید. یک سری اقدامات بسیار مهم هستند که بعد از تزریق باید به آنها توجه داشته باشید. در ادامه به این موارد اشاره می‌کنیم:

 • بعد از تزریق به مدت یک هفته زیر نور آفتاب قرار نگیرید
 • از کرم ضدآفتاب پیشنهادی پزشکتان استفاده کنید
 • تا مدت زمان مشخصی نباید یا کارهای کلینیکی روی پوستتان انجام دهید
 • از لوازم آرایش استفاده نکنید
 • اگر داروی خاصی مصرف می‌کنید حتما درباره ادامه مصرف آن با پزشکتان مشورت کنید

چه کسانی نباید مزو رویتاکر تزریق کنند؟

افرادی با بیماری هایی همچون سرطان، ام اس، دیابت و بیماری های پوستی

البته افرادی که دارای این سیستم ایمنی ضعیف هستند، دچار دیابت، سرطان و بیماری‌های خود ایمنی مانند لوپوس و اچ آی وی نباید از این روش برای جوانسازی استفاده کنند.

همچنین خانم‌های باردار و شیرده هم نمی‌توانند این روش را برای جوانسازی به کار ببرند. افرادی که داروهای خاص مصرف می‌کنند و افرادی که پوست‌های خیلی افتاده و پر از چین و چروک دارند هم از این روش پاسخ دلخواهی نخواهند گرفت؛ بنابراین باید قبل از تصمیم برای تزریق مزو رویتاکر حتما از پزشک متخصص مشاوره بگیرید.

عوارض تزریق مزو رویتاکر چیست؟

روش‌های زیبایی همگی علیرغم مزایایی که دارند، ممکن است شما را به عوارضی هم دچار کنند. این عوارض در صورت عدم تخصص و تجربه فرد تزریق کننده، نامرغوب بودن ویال‌های مزو ژل  اصل نبودن آنها رخ می‌دهد و شامل موارد زیر است:

 • التهاب در ناحیه تزریق
 • کبودی
 • عفونت
 • خارش
 • سوزش
 • تورم پوست
 • حالت تهوع و سرگیجه

کلام آخر

کوکتل مزو s line یا CYTOCARE S LINE یکی از جدیدترین محصولات برای رفع مشکلاتی همچون خشکی پوست، چین و چروک، لکه‌های تیره، فرو رفتگی‌های پوست، جای زخم و اسکار و… است. این روش می‌تواند برای افراد بالای ۵۰ سال هم مؤثر باشد؛ بنابراین اگر به پوست خود اهمیت می‌دهید و می‌خواهید جوان تر شوید، می‌توانید از تزریق مزو ژل رویتاکر کمک بگیرید.

مزایای رویتاکر 532

سؤالات متداول

آیا کوکتل رویتاکر خارجی است؟

بله، این محصول ساخت کشور فرانسه است و تأییدیه FDA دارد.

مزو ژل رویتاکر CYTOCARE S LINE چه مشکلاتی را رفع می‌کند؟

این مزو برای رفع چین و چروک‌های پوستی، بی آبی پوست، رفع لکه‌های تیره، جای جوش و… کاربرد دارد.

هزینه تزریق مزو s line چقدر است؟

هزینه تزریق این نوع کوکتل مزو به تعداد نقاط تزریق، تعداد جلسات، سن مراجعه کننده و… بستگی دارد.