انتخاب برگه

دکتر خوب برای پاک کردن تاتو(معرفی 8 تا از بهترین پزشکان)

پیشرفت تکنولوژی و فناوری باعث شده تا روش‌های حذف تاتو با درد کمتر و موثرتر انجام شوند. امروزه روش‌های گوناگون جهت پاک کردن تاتو وجود دارد. ولی نکته مهم، پیدا کردن دکتر خوب برای پاک کردن تاتو است. چنانچه شما نیز روی قسمتی از بدن خود تاتو دارید و به هر دلیلی می‌خواهید آن را پاک کنید و به دنبال یک دکتر خوب هستید، این مقاله را مطالعه کنید تا بهترین دکترها را به شما معرفی کنیم.

بهترین پزشکان برای پاک کردن تاتو

دکتر خوب برای پاک کردن تاتو، چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

خالکوبی یا تاتو بر روی بدن و صورت در بین جوانان محبوبیت بسیار بالایی دارد و این محبوبیت به هزاران سال پیش برمی‌گردد. در گذشته پاک کردن تاتو بسیار سخت و دردناک بود. روش‌هایی که در گذشته برای حذف کردن تاتو مورد استفاده قرار می‌گرفت، می‌توانست موجب آسیب رسیدن جدی به پوست شود که از این روش‌ها می‌توانیم به لایه‌برداری شدید، به کار بردن مواد شیمیایی خورنده، بریدن پوست در ناحیه تاتو و… اشاره کنیم. ولی امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و وجود دستگاه‌های لیزر، پاک کردن تاتو با کمترین درد و عوارض انجام می‌شود، این روش در حال حاضر بهترین روش پاک کردن تاتوی ابرو می باشد. همانطور که گفتیم مهم‌ترین نکته‌ای که برای پاک کردن تاتو باید مورد توجه قرار دهید، انتخاب یک مرکز معتبر و پزشک با تجربه است. در ادامه مطلب برخی از خصوصیاتی که باعث می‌شود بتوانید به یک مرکز جهت پاک کردن تاتو اعتماد کنید، بیان نموده‌ایم.

بارزترین ویژگی، تجربه پزشک

کلینیک رویای آبی با بهترین پزشکان و متخصصین پوست و همچنین اساتید دانشگاه همکاری دارد و می‌تواند خدمات خود را بالاترین کیفیت به مراجعه کنندگان ارائه دهد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که پزشک خوب جهت پاک کردن تاتو باید داشته باشد، تجربه است. متاسفانه برخی از افراد پیشنهادهای غیرعلمی برای ریموو کردن تاتو می‌دهند که این پیشنهادات نه تنها به پاک کردن تاتو کمکی نمی‌کند بلکه می‌تواند باعث ایجاد آثار سوختگی و کلوئید نیز روی پوست شود.

نوع دستگاه لیزر

دکتر خوب برای پاک کردن تاتو باید از تجهیزات مدرنی استفاده کند. یکی از قطعی‌ترین و بهترین راه حل‌ها برای از بین بردن تاتو در هر جای بدن، به کار بردن لیزر است. لیزر مورد تایید همه مراجع علمی و پزشکی دنیا قرار گرفته است. کلینیک رویای آبی از بهترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های لیزر جهت پاک کردن تاتو و خالکوبی استفاده می‌کند و می‌تواند در خدمت مراجعه کنندگان عزیز باشد. در این مرکز انواع تاتو و خالکوبی بر اساس عمق رنگ و تعداد دفعاتی که تاتو انجام شده است، ریمو می‌شود. لازم به ذکر است که بیشتر تاتوها مخصوصاً در ناحیه پلک و ابرو در مرکز کلینیک رویای آبی در چند جلسه به صورت کلی پاک شده است.

انتخاب مرکز معتبر جهت پیدا کردن دکتر خوب برای پاک کردن تاتو

انتخاب بهترین کلینیک پوست در تهران، امر بسیار مهمی است و حتماً باید با آگاهی و دقت کافی انجام شود. کلینیک رویای آبی از تجربه، تخصص و تجهیزات مدرن و به روز خود استفاده کرده و گزینه عالی جهت پاک کردن تاتو در شهر تهران محسوب می‌شود. علاوه بر آن، پزشکان متخصصی که در این مرکز مشغول به فعالیت هستند، می‌توانند بهترین راه جهت ریموو کردن تاتو را به شما پیشنهاد دهند. به همین خاطر قبل از مراجعه جهت پاک کردن تاتو، در مورد انتخاب مرکز معتبر و پزشک حساس باشید و مطالعه و تحقیق کافی انجام دهید. پس از آن می‌توانید از تکنسین‌ها و پزشکان متخصص در زمینه پوست مشورت بگیرید. حتماً نتایج قبلی و نمونه کارها را نیز مورد بررسی قرار دهید.

نظافت و استریل مرکز

یکی دیگر از مواردی که پیش از تصمیم جهت انتخاب دکتر خوب برای پاک کردن تاتو باید مورد توجه قرار دهید، انتخاب مرکز مطمئن از نظر بهداشت و ایمنی است. اطمینان از استریل بودن و تمیز بودن محیط درمانی و تجهیزاتی که مورد استفاده قرار می‌دهند اهمیت ویژه‌ای دارد. علاوه بر آن ایمنی مراجعه کنندگان حین ریموو کردن تاتو نیز باید تأمین شود و هیچ عارضه جانبی برای آن‌ها ایجاد نگردد. تمامی مواردی که ذکر شد، فقط در یک کلینیک معتبر می‌تواند انجام شود.

بررسی پروانه فعالیت

یکی از مواردی که حتماً باید در مورد آن توجه ویژه‌ای داشته باشید، بررسی پروانه فعالیت کلینیکی است که قصد دارید پاک کردن تاتو را در آنجا انجام دهید. امروزه برخی از سالن‌ها و آرایشگاه‌های زیبایی با قرار دادن یک دستگاه لیزر داخل سالن، اقدام به پاک کردن تاتو و ریموو آن می‌نمایند. اپراتورهایی که این کار را برای مشتریان انجام می‌دهند، هیچگونه تجربه و تخصصی ندارند و گاهاً دیده شده که پوست افراد دچار آسیب و سوختگی شدید نیز شده است. بنابراین توجه کنید که برای پاک کردن تاتو حتماً به یک کلینیک معتبر و پزشک متخصص مراجعه نمایید. چنانچه ایمنی افراد برای درمان مورد توجه قرار نگیرد، حتی می‌تواند باعث انتقال بیماری‌های مسری نیز شود.

معرفی ۸ دکتر خوب برای پاک کردن تاتو

یکی از بهترین مراکز جهت پاک کردن تاتو، کلینیک رویای آبی است. این مرکز به عنوان بهترین کلینیک زیبایی در ونک شناخته می‌شود. در این مرکز از بهترین و مجرب‌ترین متخصصین پوست ایران برای همکاری دعوت شده است و شما عزیزان با خیالی آسوده می‌توانید تمامی خدمات پوستی از جمله پاک کردن تاتو را در این مرکز انجام دهید. همانطور که گفته شد، انتخاب دکتر خوب برای پاک کردن تاتو از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است. به همین خاطر در ادامه مطلب به معرفی پزشکان برجسته این مرکز می‌پردازیم:

  1. دکتر الهام بهرنگی، متخصص پوست و مو، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی
  2. دکتر ستاره تهرانی، متخصص پوست و مو، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی
  3. دکتر سپیده تهرانی، متخصص پوست و مو، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی
  4. دکتر معصومه روحانی نسب، متخصص پوست و مو، دانشیار دانشگاه علوم پزشکی ایران
  5. دکتر داریوش نادری، فوق تخصص جراحی پلاستیک
  6. دکتر مجتبی قمری، متخصص پوست و مو
  7. دکتر سحر بهرامی، عضو آکادمی بافا انگلستان
  8. دکتر محمدرضا مشهوری، دکترای حرفه‌ای پزشکی

نکات مهم برای انتخاب کلینیک لیزر معتبر برای پاک کردن خالکوبی

موارد مختلفی وجود دارد که قبل از اقدام به پاک کردن تاتو حتماً باید به آن توجه کنید تا بتوانید یک کلینیک معتبر و پزشک متخصص خوب پیدا نمایید. از آنجایی که پوست به رسیدگی نیاز دارد، بنابراین صرف زمان و کسب اطلاعات در مورد پزشک با تجربه و کلینیک خوب دارای اهمیت زیادی است. یک متخصص به راحتی می‌تواند مشکلات مربوط به پوست شما را تشخیص داده و بهترین راهکار جهت پاک کردن تاتو را پیشنهاد دهد. پوست از مهم‌ترین اعضای بدن است و خط مقدم بدن در برابر مبارزه با بیماری‌ها به شمار می‌آید. در واقع پوست را می‌توان پیام رسان سلامتی در بدن دانست. متخصصین پوست، جراحان و پزشکانی هستند که تجربه و مهارت‌های ویژه‌ای در انجام مراقبت‌های پوستی دارند. متخصصین پوست، تعلیمات و آموزش‌های لازم را در مورد حل مشکلات پوست دیده‌اند و به راحتی می‌توانند بهترین درمان را برای شما انتخاب کنند.

مشاهده و بازبینی رضایت بیماران قبلی

پس از آنکه پزشک خوبی برای پاک کردن تاتو پیدا کردید، حتماً از مراجعین قبلی آن‌ها سوالات لازم را در مورد رضایت و یا عدم رضایت بپرسید. همچنین امکانات و تجهیزاتی که در کلینیک مورد استفاده قرار می‌گیرد بسیار مهم هستند. بنابراین در انتخاب یک دکتر خوب برای پاک کردن تاتو، با بازبینی نظرات دیگر مراجعه کنندگان، به خوبی می‌توانید به این موارد دست پیدا کنید. نظر مراجعه کنندگان قبلی می‌تواند دیدگاه درستی از متخصص پوست مورد نظر شما هنگام مشاوره، پیش از آن و پس از دوره درمان به شما بدهد. همچنین برخورد کارکنان، نحوه برنامه‌ریزی آن‌ها و فضای مطب در نظرات بیماران و مراجعه کنندگان قابل مشاهده است.

دارا بودن بورد تخصصی دکتر خوب برای پاک کردن تاتو

انتخاب مرکز معتبر برای پاک کردن تاتو بسیار اهمیت دارد. یکی از مواردی که لازم است به آن توجه نشان دهید، دارا بودن بورد تخصصی پزشک است. متخصص پوست اطلاعات، توانایی و مهارت لازم در این زمینه باید داشته باشد. در تمامی فیلدهای پزشکی از جمله موارد مربوط به پوست، داشتن تجربه و مهارت لازم توسط پزشک اهمیت ویژه‌ای دارد.

مهارت و تجربه کافی پزشک

داشتن مهارت و تجربه کافی در زمینه مشکلات پوستی، پزشک متخصص پوست را قادر خواهد کرد تا نتیجه بهتری از انجام کار بگیرد. پزشک متخصص پوست باید دوره‌های مکمل جهت تخصص را گذرانده و مهارت لازم در این زمینه را کسب کرده باشد. این آموزش‌ها به خصوص زمانی که متخصص در موقعیت‌های خاصی قرار می‌گیرد به کار او آمده و می‌تواند بهترین تصمیم را در مورد بیمار خود بگیرد. چنانچه می‌خواهید بدانید که پزشک شما مهارت لازم در زمینه خاص دارد یا خیر، می‌توانید نتایج کار او را از دیگر مراجعه کنندگان بپرسید.

دستگاه لیزر با کیفیت

پاک کردن تاتو معمولاً کار دشواری است. رنگ‌هایی که در تاتو مورد استفاده قرار می‌گیرد، دارای ساختار سخت فیبری بوده که به لایه درم پوست نفوذ می‌کنند و در آن مستقر می‌شوند. بنابراین پاک کردن این رنگ‌ها بدون آنکه تاثیری در بافت اطراف پوست به وجود آورد امکان‌پذیر نخواهد بود. یک دکتر خوب برای پاک کردن تاتو، تسلط و مهارت کافی در این زمینه دارد. افراد نسبت به روش‌های درمانی، پاسخ‌های متفاوتی می‌دهند و واکنش آن‌ها به عوامل مختلفی بستگی دارد. مهم‌ترین عواملی که می‌توانیم نام ببریم شامل سن بیمار، رفتارها و عادات شخصی، نوع پوست، محل وجود تاتو، شدت رنگ و تعداد تاتو، عمق رنگ‌ها و ترکیبات شیمیایی به کار رفته در تاتو و… هستند. نکته اساسی و مهم برای پاک کردن تاتو این است که از دستگاه لیزری استفاده شود که انعطاف پذیری بالایی داشته و از قابلیت تنظیم برخوردار باشد. به کار بردن دستگاه لیزر با کیفیت می‌تواند ایمنی روش درمانی را تا حد زیادی افزایش دهد. پیامد تمامی قابلیت‌های جامع در یک کلینیک پزشکی کمک می‌کند تا نتایج بهتری از نظر درمانی به دست آید.

کیفیت امکانات کلینیک

بررسی و مشاهده امکانات و تجهیزات کلینیک و پزشک متخصص پوست از اهمیت زیادی برخوردار است. هر چقدر تجهیزاتی که در کلینیک مورد استفاده قرار می‌گیرد مدرن‌تر و به روزتر باشد و به کار بردن این تجهیزات توسط افراد متخصص و متبحر انجام شود، نتیجه کار نیز بسیار بهتر خواهد بود. کلینیک رویای آبی بهترین تجهیزات را در اختیار پزشکان متخصص قرار داده تا بتوانند خدمات ویژه‌ای را به مراجعه کنندگان ارائه دهند.

مراقبت‌های درمانی خارج از ساعت کاری

زمانی که فرد برای درمان و پاک کردن تاتو به مطب و یا کلینیک مراجعه می‌کند، ممکن است پس از آن نیاز به مراقبت درمانی داشته باشد و یا بخواهد سوالی از پزشک خود بپرسد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کلینیک خوب برای پاک کردن تاتو این است که خارج از ساعت کاری نیز بتواند به بیماران خدمات ارائه دهد.

ممکن است برخی افراد دچار واکنش‌های آلژیک شوند و یا به دارو حساسیت نشان دهند. در این شرایط باید بتوانند از طریق تلفن مشکل خود را حل کنند. با انتخاب یک دکتر خوب برای پاک کردن تاتو، تا حدود زیادی این دغدغه‌ها برای شما برطرف خواهد شد.

بهترین مرکز برای پاک کردن تاتو در تهران

دستگاه لیزر کیوسوئیچ شرکت دکا در کلینیک رویای آبی

کلینیک رویای آبی برای پاک کردن تاتو از لیزر کیوسوئیچ شرکت دکا استفاده می‌کند تا بدون عوارض جانبی بتواند بهترین نتایج را به دست آورد. این دستگاه برای حصول بهتر نتیجه، طول موج مختلف را در مورد تاتوی چند رنگی پیشنهاد می‌کند. پزشک متخصص با توجه به رنگ تاتو، متناسب‌ترین آن را انتخاب خواهد کرد. گاهی افراد پس از انجام عمل تاتو پشیمان شده و می‌خواهند اقدام به ریمو و پاک کردن آن کنند.

انتخاب یک سیستم لیزر و کلینیک معتبر و همچنین روش درمانی موثر بسیار مهم است. پاک کردن تاتو باید بر اساس عمق رنگ و طرح آن انجام شود تا کمترین آسیب را به بافت پوست وارد کند و جای زخم آن کاملاً برطرف شود. لازم به ذکر است که کیوسوئیچ نام برند نیست و در واقع نوعی تکنولوژی محسوب می‌گردد که توسط آن تاتو پاک می‌شود.

برخی از مراکز از دستگاه لیزر 2000 دلاری برای انجام این کار استفاده می‌کنند که نتیجه اثر بخشی آن خیلی خوب نیست. اما کلینیک رویای آبی از دستگاه لیزر کیوسوئیچ 100 هزار دلاری که ساخت کشور ایتالیا است، برای پاک کردن تاتو استفاده می‌نماید. بنابراین حتما پیش از انتخاب مرکز، نام برند دستگاه لیزر و کشور سازنده آن را بپرسید.

کلینیک رویای آبی با بهره بردن از بهترین تجهیزات از جمله دستگاه QS4 شرکت دکا در تلاش است تا به رفع موثر تاتو روی پوست مشتریان بپردازد و ایمنی کاملی را برای آن‌ها فراهم کند. با انجام روش‌های موثر جهت پاک کردن تاتو در این کلینیک، خطر به وجود آمدن جای زخم و لکه رنگدانه‌ای به حداقل می‌رسد.

در گذشته معمولاً از روش‌های گوناگونی جهت پاک کردن تاتو استفاده می‌شد. ولی این روش‌ها خطر بر جای گذاشتن جای زخم روی پوست را کاهش نمی‌دادند. اما امروزه از لیزرهای کیوسوئیچ جهت پاک کردن تاتو استفاده می‌شود که شانس موفقیت این روش بسیار بیشتر است.

سخن پایانی

گاهی اوقات افراد از تاتوی بدن خود پشیمان می‌شوند  و تصمیم می‌گیرند که آن را پاک کنند. یکی از نکات مهم درباره پاک کردن تاتو، انتخاب دستگاه لیزر مناسب است. علاوه بر آن حتماً باید به نظافت و استریل بودن مرکز توجه کنید و پروانه فعالیت آن را نیز مورد بررسی قرار دهید. انتخاب یک دکتر خوب برای پاک کردن تاتو بسیار مهم است. کلینیک رویای آبی با پزشکان و متخصصین پوست بسیار با تجربه و حرفه‌ای همکاری دارد و می‌تواند در این زمینه به شما عزیزان خدمات ویژه‌ای ارائه دهد.