انتخاب برگه

زنان با سینه های کوچک غیرطبیعی احساس بدی نسبت به بدنشان دارند و زمانی که کسی به این مسئله اشاره می کند دچار استرس می شوند. اگر نیاز به افزایش سایز سینه خود دارید، انتقال چربی و ایمپلنت (پروتز سینه) را برای بزرگ کردن سینه خود در نظر بگیرید. در اینجا اینکه چگونه این دو روش شبیه اند اما میتوانند از هم متفاوت باشند را توضیح میدهیم.

این پست به مقایسه این دو روش افزایش سایز سینه می پردازد. لطفا اگر می خواهید بیشتر بدانید، به خواندن مطالب ادامه دهید و اگر می خواهید با یک جراح پلاستیک ملاقات کنید، با ما تماس بگیرید.

روش های بزرگ کردن سایز سینه

انواع روشهای افزایش حجم سینه:

با توجه به تلاش های خستگی ناپذیر جراحان پلاستیک، این روشها برای رسیدن به اندازه سینه مورد نظر، به اندازه کافی ایمن و مؤثر هستند. وقتی کسی آماده افزایش سایز سینه خود است، برای افزایش حجم سینه اش بیش از یک گزینه وجود دارد. امروزه، دو گزینه اصلی  جراحی و تهاجمی که برای بزرگ شدن سینه وجود دارد و بسیار مورد استفاده قرار میگیرد عبارت است از:

افزایش حجم سینه با تزریق چربی و افزایش حجم سینه با پروتز. اینجا به جزئیات می پردازیم:

بزرگ کردن سینه با تزریق چربی

در این روش از افزایش حجم سینه ، چربی اضافی را از بدن یک فرد دریافت می کنند و به سینه تزریق می کنند تا آنها را بزرگتر کنند. تکنیک لیپوساکشن برای استخراج چربی اضافی از یک بخش بدن و سپس قرار دادن چربی به دست آمده در سینه استفاده می شود.

افزایش حجم سینه بر پایه ایمپلنت:

در این روش افزایش حجم سینه، یک سیلیکون یا ایمپلنت سالین را به سینه وارد می کنند تا آنها را بزرگتر کنند. این که آیا یک بیمار تصمیم دارد ایمپلنت سیلیکون یا ایمپلنت سالین را داشته باشد، مکانیسم کار یکسان است. این روش شامل برش ها و بخیه ها است اما اسکار نامرئی است.

افزایش حجم سینه بر پایه چربی در مقایسه با پروتز سینه:

هر دوی این گزینه ها برای بزرگ شدن سینه، شباهت ها و تفاوت هایی دارند. در اینجا بیایید تفاوتها و شباهت های آنها را بحث کنیم:

شباهت ها:

  • هر دو روش (ایمپلنت و چربی) بزرگ کننده حجم هستند و می توانند شکل و اندازه سینه را افزایش دهند.
  • هر دو روش  را می توان برای رسیدن به اندازه مورد نیاز افزایش سینه ها مورد استفاده قرار داد.
  • اکثر افرادی که تحت پیوند چربی و تقویت بر پایه پروتز قرار می گیرند از نتایج این روش ها راضی هستند.
  • هر دو روش بزرگ کردن سایز سینه پروتز و انتقال چربی قابل اعتماد هستند و دارای میزان موفقیت بالا هستند. تا کنون هیچ خطری جدی مشخص نشده است.

تفاوتها:

  • افزایش سایز سینه بر پایه انتقال چربی، زمان بیشتری را نسبت به افزایش حجم سینه مبتنی بر ایمپلنت می برد.
  • افزایش سایز سینه بر پایه ایمپلنت اغلب شکل و اندازه سینه را بهتر می کند؛ در یک زمان کمتر هزینه می شود.
  • برای بزرگ شدن سینه بر اساس ایمپلنت، خطر پارگی یا نشت قابل توجه است و باید هر 10 سال جایگزین شود.
  • افزایش حجم سینه بر اساس انتقال چربی ، از چربی بدن فرد استفاده می کنند. بنابراین، هیچ ماده خارجی وارد بدن نمی شود.
  • گزینه انتقال چربی شامل لیپوساکشن است که بهبود و هزینه را افزایش می دهد. علاوه بر این، حضور چربی ناخواسته برای انجام آن ضروری است.

اطلاعات بیشتر را از کارشناسان ما بگیرید

شما شباهت ها و تفاوت های بین دو روش مهم افزایش حجم سینه را خواندید. اگر می خواهید در مورد هر یک از آنها بیشتر بدانید، ملاقات با یکی از جراحان پلاستیک ما در درمان های سینه به شما کمک می کند. لطفا برای تعیین وقت ملاقات، با استفاده از فرم آنلاین تعیین نوبت. همچنین شما می توانید در طول ساعات اداری با شماره 88883339-021  با ما تماس بگیرید، کارشناسان و مشاوران ما پاسخگوی همه سوالات شما خواهند بود.