انتخاب برگه

لیزر سی اند بی (C&B)

Clear + Brilliant چیست ؟

Clear + Brilliant یک درمان ملایم است که از تکنولوژی لیزر فرکشنال استفاده می کند تا از علائم اولیه پیر شدن پوست جلوگیری کند.
سیستم لیزر Clear + Brilliant مبتنی بر تکنولوژی پیشرفته با درمانی ساده و بسیار سریع می باشد و از اثراتی که زمان و محیط می تواند بر روی پوست داشته باشد و موجب پیری پوست شود جلوگیری می کند. C&B با ایجاد میلیون ها ناحیه درمان میکروسکوپی در لایه های بالای پوست ، پوست آسیب دیده را با بافت سالم جایگزین می کند و پوست جوان تر به نظر می رسد.

تنها با یک جلسه 15 الی 20 دقیقه ای استفاده از C&B می توان با روشی غیر تهاجمی ، بدون برش و سوزن پوست را صاف ، درخشنده و جوان نمود. شما می توانید بلافاصله پس از استفاده از این دستگاه و حصول نتایج قابل توجه فعالیت اجتماعی خود را از سر بگیرید . درمان C&B باعث بهینه سازی بافت پوست می شود و نفوذپذیری و اثر بخشی محصولات مراقبت از پوست را بلافاصله بعد از درمان بالا می برد.

جوانسازی پوست با لیزر c&b
به پوست خود کمک کنید به بهترین شکل جوان و با طراوت بماند
درمان لیزر Clear + Brilliant می تواند به جلوگیری از نشانه های قابل رویت پیری و تاثیرات کلی که زمان و محیط می تواند روی پوست شما داشته باشد، کمک کند .

 بدون جراحی یا تزریق

بدون جراحی یا تزریق

Clear + Brilliant غیر تهاجمی، بدون برش، بدون سوزن است.

لیزر تک جلسه ای

تک جلسه ای

با یک جلسه 15 تا 20 دقیقه ای Clear + Brilliant * باعث می شود پوست شما صاف و جوان تر به نظر برسد و شما را درخشان می کند.

لیزر ساده و راحت

ساده و راحت

درمان های Clear + Brilliant سریع و ملایم هستند

لیزر بدون نیاز به زمان استراحت بعد از درمان

بدون نیاز به زمان استراحت بعد از درمان

یک ظاهر با طراوت و جوان بدون عقب ماندن از کارهای اجتماعی

لیزر بدون نیاز به زمان استراحت بعد از درمان

نتایج قابل توجه

درمان های معمول نتایج قابل توجهی را به دنبال دارد و دیگران برای فهمیدن راز طراوت پوست شما کنجکاو می شوند.

CLEAR + BRILLIANT چه کاری برای شما انجام می دهد؟

اگرچه نتایج متفاوت است، اغلب بیماران بعد از درمان، پوستی جوان و درخشان  خواهند داشت.

مهمترین مواردی که لیزر c&b درمان می کند:

بهترین لیزر جوان کردن پوست

آنچه انتظار می رود:

سیستم لیزر Clear + Brilliant مبتنی بر تکنولوژی پیشرفته است، اما درمان با Clear + Brilliant ساده است.

لیزر درمان منافذ پوست و رفع پیری پوست

یک درمان معمول Clear + Brilliant :

  • قبل از شروع درمان، برای اینکه بفهمید که Clear + Brilliant برای شما مناسب است، با متخصص مراقبت بهداشتی مشورت کنید .
  • برای یک جلسه کامل نیاز به حدود 30 دقیقه دارد.
  • ممکن است از کرم خفیف موضعی قبل از درمان به منظور ارائه راحتی بیشتر استفاده شود.
  • توسط فرد حرفه ای مراقبت های پوستی انجام می شود ، او به آرامی هندپیس های Clear + Brilliant را در سراسر منطقه مورد نظر می چرخاند و پوست شما را برای حدود 15-20 دقیقه درمان می کند.
  • استفاده از سیستم پیگیری اپتیک هوشمند ™ برای اطمینان از اینکه متخصص مراقبت های پوستی ، هندپیس ها را در تماس مناسب با پوست قرار می دهد برنامه ی یکنواخت را برای تمام مناطق تحت درمان فراهم می کند.
  • با درمان های Clear + Brilliant Perméa®، یک سرم آنتی اکسیدان موضعی می تواند یا ممکن است به پوست بلافاصله بعد از درمان اعمال شود.یک ماسک خنک کننده بیو سلولزی نیز ممکن است برای 10-15 دقیقه پس از درمان استفاده شود.

عکس های قبل و بعد از C&B

Clear + Brilliant خطوط باریک ، ظاهر منافذ، قوام و بافت پوست را درمان می کند.عکس ها دستکاری نشده اند. نتایج فردی ممکن است متفاوت باشد.
توجه: به جهت حفظ حریم خصوصی مراجعین محترم عکس ها کاملا از مدل های خارجی و از سایت رسمی شرکت solta medical سازنده این دستگاه برداشته شده است.

عکس رفع لک با دستگاه سی اند بی

پرسش های متداول در رابطه با دستگاه c&b

Clear + Brilliant Perméa چیست؟

درمان Clear + Brilliant Perméa برای بهبود قوام و بافت پوست و افزایش نفوذ پذیری پوست برای افزایش اثر محصولات مراقبت پوستی موضعی که بلافاصله بعد از درمان اعمال می شوند، استفاده می شود . Clear + Brilliant چگونه عمل می کند؟ Clear + Brilliant با ایجاد میلیون ها ناحیه درمانی میکروسکوپی در لایه های بالای پوست کار می کند که پوست آسیب دیده را با بافت سالم جایگزین می کند و پوست جوان تر به نظر می رسد.

طول مدت درمان و جوانسازی پوست با Clear + Brilliant چقدر است؟

جوانسازی پوست با Clear + Brilliant حدود 20 دقیقه یا کمتر طول می کشد.

چند جلسه درمان Clear + Brilliant مورد نیاز است؟

تعداد درمان ها متناسب با خواست و تمایل شما برای مراقبت از پوست می باشد . در مطالعات اخیر، مصرف کنندگان بعد از 4 تا 6 درمان بهبود قابل ملاحظه ای را نشان دادند، هرچند که بسیاری از بیماران تصمیم به انجام درمان های معمول به عنوان بخشی از رژیم مراقبت از پوست خود دارند. ارائه کننده مراقبت از پوست شما در مورد یک رژیم درمان شخصی با شما صحبت خواهد کرد.

چه کسی از درمان های Clear + Brilliant سود خواهد برد؟

درمان Clear + Brilliant برای خانمها و آقایانی که به دنبال جلوگیری و مبارزه با نشانه های اولیه پیری و یا حفظ ظاهر جوان خود هستند، بسیار مناسب است.

بعد از جوانسازی با Clear + Brilliant چه انتظاری دارید؟

پس از یک درمان Clear + Brilliant، پوست شما ملایم تر می شود و قوام بهتری برای جوانی و درخشندگی ایجاد می کند.

نتایج Clear + Brilliant کی ظاهر می شود و تا کی باقی می ماند؟

نتایج درمان Clear + Brilliant فوری و پیشرونده است. در عرض یک یا دو هفته بعد از یک درمان، پوست شما شروع به نرم تر شدن ، روشن تر شدن می کند و ظاهر بهتری پیدا می کند. نتایج ممکن است به مدت چند ماه بسته به سن، وضعیت پوست و نحوه محافظت از پوست شما پایدار بماند.

از کجا بدانم که Clear + Brilliant برای من در سنی که هستم مناسب است؟

مهم نیست که چند ساله هستید، قرار گرفتن در معرض آفتاب، شرایط محیطی و شیوه زندگی می تواند منجر به تیره شدن پوست شما شود. چه شما بخواهید که ظاهر جوان پوست خود را حفظ کنید و یا اینکه از نشانه های پیری جلوگیری کنید، . Clear + Brilliant می تواند به شما کمک کند.

در صورت استفاده از Clear + Brilliant آیا می توانم از روش های دیگر زیبایی هم استفاده کنم؟

هر روش دارای مزایای خود است. Clear + Brilliant یک انتخاب عالی برای طراوت پوست شما، کمک به آهسته شدن یا جلوگیری از نشانه های زودرس پیری و حفظ ظاهر جوان پوست شما برای مدت زمان طولانی تر است.

در صورتی که قبلا از روش دیگری استفاده کرده باشیم ،آیا می توانم از روش Clear + Brilliant استفاده کنم؟

درمان Clear + Brilliant ممکن است مکمل بسیاری از روش های زیبایی مانند پرکننده ها، درمان های ترماژ یا حتی بوتاکس باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درمان ترکیبی Clear + Brilliant با سایر روش ها با پزشک خود مشورت کنید.

درمان لیزری کورکتیو داشته ام ، آیا Clear + Brilliant هم می تواند برای من موثر باشد؟

بله کاملا. درمان Clear + Brilliant می تواند راهی عالی برای محافظت از تغییراتی که در پوست خود ایجاد کرده اید ، از طریق حفظ ، گسترش و کمک به بهبود مستمر نتایج باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با دکتر خود صحبت کنید.

چه کسی درمان Clear + Brilliant مرا انجام خواهد داد؟

درمان Clear + Brilliant شما باید توسط یک متخصص آموزش دیده انجام شود .او پوست شما را ارزیابی می کند و بهترین دوره درمان را توصیه می کند.

آیا این لیزر دارای تاییده هست؟

بله لیزر سی اند بی دارای تاییدیه از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) می باشد.

بهترین لیزر درمان منافذ باز پوست چیست؟

به گفته اکثر کارشناسان صنعت زیبایی لیزر سی اند بی جدیدترین و بهترین لیزر رفع منافذ باز پوست در دنیا می باشد.

مشاوره رایگان برای جوانسازی پوست:

شما هم اگر احساس  میکنید پوست صورت و گردنتون خیلی زودتر نسبت به سنی که دارین پیرتر شده و احساس می کنید نشانه های پیری دارند کم کم روی صورتتون ظاهر می شوند اصلا نگران نباشید تا یه حدی این امر کاملا طبیعی است ولی بعضی مواقع می توانید با مشاوره گرفتن و مشورت با متخصصین پوست  تا حدی این نشانه های پیری را عقب بندازید.اگر سوالی در زمینه این دستگاه، میزان هزینه ها و یا تعیین نوبت دارید با تلفن  88883933021  در تماس باشید.